Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30260
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Czekamy na wieści. Limonka miała z panią z hotelu rozmawiać wieczorem. Noc Nuukusi minęła chyba w miarę spokojnie, żadnych rewelacji nie było, ale Limonka mówi, że to taka psina, co zawsze stara się dopasować do otoczenia.. Chętniej chodzi za panem niż za panią (zdziwienie ) Mam nadzieję, że ona się zaprzyjaźni z jakimś psiakiem stamtąd. Prawie wszystkie są od niej większe, bo ona naprawdę jest kruszyną.. Jest jeszcze jedna sunia rozmiarów Nuuki z dwójką szczeniaczków - może z nią lub którymś z dzieciaczków się dogada, bo wczoraj najżyczliwiej podeszła do szczeniorka.
  2. Nuukusia już w hotelu, a Limonka w pociągu. Jak znajdzie chwilę, to Wam napisze parę słów. Ja od siebie tylko dodam, że zobaczyłam na własne oczy jak Limonka kocha Nuukusię i jak trudna to decyzja na nią spadła. Jest niesamowitą wspaniałą i dobrą kobietą Nuukusia zaś jest przecudną istotką i też nie dziwię się, że tak rozkochała w sobie Limonkę I miała wiele wiele szczęścia, że na nią trafiła. Bardzo bym chciała, żeby sunieczka zaaklimatyzowała się w hotelu jak najszybciej i żeby Limonka mogła teraz pożyć trochę spokojniej.
  3. Szkoda, że nie powiedział jeszcze, że ci, co widzą wysokie ceny to mają kłopoty ze wzrokiem i na pewno nie potrafią liczyć skoro im się budżety domowe rozjeżdżają. A w ogóle to pewnie są pijani i głupi skoro nie widzą jak jest świetnie i cudnie w kraju nad Wisłą rządzonym przez takich fachowców.
  4. Limonko, zgadzam się z Ewą Martą. Nuukusia będzie miała dobrą opiekę w hotelu, będzie miała swobodę, towarzystwo, zabawy, psiaki do przytulenia się. Nie wiemy ile życia ma przed sobą - niech czerpie z niego pełnymi pazurkami. A Ty oddaj teraz swój czas i uwagę Dżekusiowi. Do Nuukusi zawsze możesz też podjechać w jakiś weekend - służę pomocą jakby co.
  5. Cieszę się, że podjęłaś taką decyzję, w głębi ducha czułam, że tak będzie mimo okrutnych rozterek.. Mam nadzieję, że Nuukcia będzie szaleć z hotelowymi psiakami, biegać po ogrodzie - i to złagodzi jej ból rozłąki z Tobą. A Ty uradowana jej szczęsciem też łatwiej zaleczysz rany. Także czekam na Was w niedzielę
  6. Przyszły wrześniowe deklracje od Ruty93 oraz od Bgry (Bgra nie napisała dla kogo deklaracja, ale zakładam, że dla Gucia? ) Wielkie dzięki!!
  7. Może tak być, że wygrają ci, którzy mają wiele zwierzaków w domu - w kupie będzie cieplej..
  8. Jeśli skromnie mogę się wypowiedzieć, to pasi mi takie ogłoszenie, że suczka może zdecydować, że będzie mieszkać w ogrodzie. Ale pod tymi wszystkimi warunkami, że brak łańcucha i dostęp do domu - zwłaszcza zimą! Nie wiadomo czy zimą nie przekona się jednak do zamieszkania w domu..
  9. Na pewno tak nie myśli. Gdzieś podskórnie czuję, że on wie, że jest cały legion dobrych ludzi - takich, jak Ty - dzięki którym może żyć zupełnie inaczej niż w schronie.
  10. Fakturę za wizytę w lecznicy w Rzeszowie zapłaci ZEA - serdeczne dzięki! Transport do lecznicy p. Kasia bierze na siebie, bo - i tutaj cytat - "bo jest kochanym psem" - również bardzo dziękujemy! Natomiast padła sugestia, żeby kupić Grafciowi jakieś smaczki, gryzaki, konga lub kule smakowe lub coś do zabaw węchowych, bo jest - znowu cytat - "bo to niuchacz straszny" Coś trzeba będzie Niuchaczowi Strasznemu sprezentować
  11. Dzięki za info, poszukam ich w necie. Świetnie, że pojawiają się tacy ludzie
  12. Ależ to uroczy psiaczek. Jakaś szuja go wyrzuciła.. Czy ta fundacja to fajna jakaś?
  13. A ogonek Pikusi po takim spacerze pewnie z liści trzeba obrać?
×
×
  • Create New...