Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30260
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Aga, nie miej wyrzutów sumienia, skąd miałaś wiedzieć jak działać w takim przypadku? Lekarz go zabił. I na jego sumienie spada życie tego psiaczka. Chociaż pytanie czy wszyscy weci aby je mają? ☹
  2. 3 tygodnie to i długo i krótko, miejmy nadzieję, że potem suńka będzie latać jak strzała, że to jej siedzenie w klatce da dobre efekty. Bardzo jej współczuję jednak, ja bym zwariowała...
  3. Cudowne zdjęcia, bo i kociarnia cudowna Ale talent fotograficzny niekłamany też jest
  4. Zgadzam się z Konfirm. Wpisuj wszystko, nie może być tak, że bierzesz na siebie jeszcze wydatki związane z Nuuką - już dajesz jej coś znacznie droższego: swój czas, energię, nerwy, zdrowie.. Kasę my musimy ogarnąć. Ode mnie też jeszcze coś poleci na Twoje konto w tym miesiącu, w przyszłym tygodniu, bo teraz nie mam jak.
  5. Grafcio do okulisty jest umówiony na 5 września. Poprosiłam p.Kasię wcześniej o wizytę kontrolną i badania krwi jeszcze w sierpniu. Mam nadzieję, że się uda. A Grafcio jest już zadomowiony w pełni, dogadany ze wszystkimi, jest takim "dobrym wujciem" - jak napisała mi p.Kasia. I nawet czasem próbuje dotrzymać młodzieży kroku w wygłupach
  6. Może przez te chore nerki tak sika? Ja pamiętam jak sobie przeziębiłam kiedyś to praktycznie mogłam nie wychodzić z toalety.. Nie wiem jak to jest przy zniszczonych i nieprawidłowo pracujących nerkach. A wetka nie uprzedzała, że będzie duże sikanie? Może to też któryś z leków tak działa? A ta jej coraz więkaza pewność siebie to nieomylny znak, że sunia wraca do życia, że czuje się coraz lepiej. A że zakochana w Tobie na zabój, to broni Cię przed wszystkimi i wszystkim. Wiem, że to może być irytujące, ale w gruncie rzeczy to też rozbrajające - świadomość, że psina nabrała trochę pewności siebie.
  7. Głaski dla Czarusia , pamiętam o jednorazowej obiecanej wpłacie dla niego, proszę o cierpliwość, będzie to możliwe pod koniec sierpnia dopiero.
  8. Jaki cudny! w dodatku z aniołem na piersi
  9. Boże, dramatyczny stan kocika. Ja już pod kreską, a czekają mnie jeszcze spore wydatki w tym miesiącu, podeślę kocika znajomemu, może on grosza kapnie
  10. Dobrze, że finanse Sabinki wyglądają całkiem dobrze
  11. Grafcio też był na wizycie - obaj dzielnie znieśli choć trochę wystraszeni. Czyli to pani gromerka taka fajna, że zrobiła to gratis dla biedaków schroniskowych - super kobieta zatem
×
×
  • Create New...