Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30260
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Pani Kasia wraca z urlopu pod koniec października z tego co pamiętam, więc chyba można docelowo u niej zarezerwować miejsce. To już nie tak odległy termin. A pies naprawdę długo już czeka na pomoc.
  2. Moja opinia pokrywa się z opinią Sowy. Mimo, że zadeklarowałam tylko jednorazową deklarację, to będę się cieszyć z każdej decyzji, która pomoże psu opuścić schron. Tam nie ma żadnych szans na zdrowie i życie. A wszystkiego i tak się nie da przewidzieć i zaplanować. Po to tu jesteśmy, żeby reagować i wspierać osobę wyciągającą psa ze schronu w różnych sytuacjach, także tych trudnych.
  3. Masz dużą skuteczność w znajdywaniu domów swoim podopiecznym Gratulacje! Sunieczka prześliczna, też życzę szybkiego i dobrego domu
  4. Na spokojnie. Nic na razie się nie zadziało. Też liczę, że tak szybko ta sprzedaż nie pójdzie. Na razie muszę skoncentrować się na leczeniu mojego psa, właśnie dostałam diagnozę nowotworu skóry. Nie mam dodatkowej siły na martwienie się.
  5. To wiadomo już, ale Lublin na przykład? Wiadomo, że to kawałek drogi, ale tam jest więcej lecznic ze szpitalikami i może bardziej prawdopodobne, że większa klatka będzie.
  6. Czy żadna lecznica w promieniu kilkudziesięciu kilometrów (bo wiem, że w Zamościu nie ma), nie może na parę dni przyjąć psa, zbadać, zdiagnozować, zrobić ten test jeśli trzeba - i potem pies do hotelu, jeśli test na parwo ujemny? A przy okazji będzie od razu wiadomo co psu dolega, dlaczego chodzi wygięty w pałąk i chudy.
  7. Dexterka nie przyjmuje na razie psów, została parę miesięcy temu mamą.
  8. Dziękuję Ci bardzo, staram się. Na razie zrobimy usg jamy brzusznej i płuc czy nie ma przerzutów. Jeśli nie ma trzeba będzie usunąć i dać do zbadania, chociaż bardzo boję się kolejnej narkozy
  9. Jamor na razie nie dał nic znać. Jeśli zamknie hotel i trzeba będzie zabrać Fado, to w łeb chyba sobie strzelę. Tego psa nikt nie przyjmie. Przynajmniej za cenę poniżej 2 tys.miesięcznie.
  10. Biedaczysko Oby to było chwilowe pogorszenie stanu zdrowia. Chociaż ma swoje lata i swoje przeżył, to mam nadzieję, że jeszcze będzie wszystko dobrze. Dzięki kikou, że wzięłaś go pd razu do weta i teraz na badania - będziemy mieć szybko informacje co się dzieje. Jakiś niedobry moment - tutaj Makary, a wczoraj miałam telefon z gabinetu weta, gdzie kilka dni temu pobierane były próbki z guzka na skórze u mojego psiaka. Niestety zmiana nowotworowa. Jestem przybita. W dodatku wciąż poza domem, a chciałabym już być blisko niego
  11. Grafcio miał dziś echo serca. Wynik całkiem dobry: jest choroba zwyrodnieniowa zastawek ,ale narazie bez wskazań do leczenia. Wskazanie na obserwację i kontrolne badanie za rok,może być znieczulony do ewentualnej sanacji ząbków
  12. Ciekawe ile czasu Sabinka będzie potrzebować żeby choć trochę zaufać..
  13. To chłopak pokazał charakter.. Widocznie coś mu tam nie pasowałi, albo biedak przywiązał się jednak do opiekunki w hotelu. Jak tam było tak było, ale to pierwsze miejsce po schronie dla niego było. Nie martw się Asiu, tyle psów na dogo miało mrożące krew w żyłach przygody (choćby Amberek), a teraz mają super domy. Będzie tak i z Cudnym Yurijem
  14. Mam nadzieję, że psiak spokojnie przeżyje podróże, a Ty uspokoisz się i odreagujesz te wszystkie trudne emocje. Będzie wreszcie dobrze, bo musi być. Wspaniale, że znalazły się osoby, które mogą pomóc w tej sytuacji. Wielki szacun!
  15. To teraz tylko wielkie kciuki, żeby psa udało się jak najszybciej zabrać ze schronu. Zgadzam się z Jagą, że nie warto w schronie robić badań. Zwłaszcza zbyt wielu...
×
×
  • Create New...