Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30260
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. One mają takie oczy jak miał Graf Pręgusek zanim opuścił schron. Czy byłoby dla nich miejsce gdzieś? I tego pieska z drogi? Zapytam znajomego czy nie będzie jechał w tamtych okolicach. Jak duży samochód potrzebny? A Aska za zwrot paliwa nie pojechałaby? Pytałyście?
  2. A ten psiak strasznie biedny.. Czeka na pomoc, ewidentnie
  3. Czy psiaki byłyby w kontenerkach?
  4. Herr Graffa obejrzał wet. Hrabia był jak na hrabiego przystało - spokojny i zrównoważony. Tylko przy pobieraniu krwi ziewnął Generalnie prawe oczko zdrowe i super, a drugie niestety najprawdopobniej uszkodzone przy jakimś uderzeniu, wypadku Nie widzi, suche i sztywne, nie reaguje ne nic. Trzeba je nawilżać. Tyle dobrego, że chyba go nie boli. Bo nie reagował na gmeranie przy nim. Również zęby oraz pyszczek po tej lewej stronie w kiepskim stanie - pyszczek opuchnięty i lekko obwisły, zęby - stan gnilny. Jutro wyniki badania krwi, a potem ekg, żeby sprawdzić czy można zrobić porządek z zębami.
  5. O rany, co za fatum ciąży nad tym dzieciakiem Nie mam pomysłu jak pomóc. Mogłabym popytać w hotelach, ale skąd wziąć kasę? Ja już nie dam rady kolejnego psa..
  6. Trafne spostrzeżenie! I od razu dziękuję Ci pięknie Mari za deklarację wrześniową dla naszego z ciemną karnacją
  7. a moja deklaracja wrześniowa nie dotarła?
  8. Ależ cudownie się układa! Dwie możliwe adopcje z jednego ogłoszenia! Łaaaał!! Tysiu, masz bardzo szczęśliwą rękę, za chwilę poproszę o ogłoszenie dla Grafcia Pręgowanego A z powodu adopcji Cymusia i chyba już też u Hugusia - huuurraaaa!!
×
×
  • Create New...