Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30260
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Guciński dostał już wrześniową deklarację od Limonki - serdeczne dzięki! A bohater tego przelewu miewa się dobrze i leniwie w ostatnie dni upalne - przespał je prawie w całości w domu. Rano tylko rundka na siusiu, wieczorem dwie rundki
  2. Niestety, na każdego przychodzi jego koniec. Nawet na najbardziej kochanego.. Cieszę się, że Alaska miała tak szczęśliwe ostatnie lata życia. To najważniejsze.
  3. Mazowszanka przekazała mi trochę swoich syropów z lipy, mniszka i czarnego bzu oraz chipsów z jabłek. Z tego, co już mi się udało sprzedać przekazuję 50 zł na konto Grafa Mazowszance serdecznie dziękuję
  4. Poczekajmy na wieści od Limonki, są pewne pomysły na to, co dalej z Nuuką. Sytuacja jest bardzo trudna i nie może zostać tak, jak było do tej pory. Mam nadzieję, że uda się znaleźć dobre miejsce dla suni. To straszne co przechodzą w życiu psiaki skoro potem są w takim stanie psychicznym.
  5. Zapomniałam napisać, że GatoNegro wpłaciła stałą za sierpień - serdecznie dziękuję A Mazowszanka podarowała mi syropki z lipy, mniszka i czarnego bzu oraz chipsy jabłkowe - wszystko własnej roboty Udało mi się sporo z nich sprzedać i 100 zł z tego utargu idzie na Gucia. Serdecznie dziękuję Mazowszanko za podarowanie tych wspaniałości
  6. Gucio otrzymał imponującą kwotę 250 zł z bazarku zrobionego przez Feryenne ❤ i dzięki Anice, która wzięła w bazarku udział ❤ Dziękuję Wam najpiękniej!
  7. Grafcio będzie miał wizytę u weta 5 września. Jedyny okulista, jakiego znalazła p. Kasia. W Rzeszowie. Od razu też zrobią wszystkie badania psiuniowi. Za jednym zamachem, żeby go nie ciągać samochodem kilka razy. Upały doskwierają i jemu biedakowi. Szybciej się męczy, nie dokazuje teraz już tak, jak wczesniej. Ale p. Kasia jest w nim bardzo zakochana. Mówi, że to pies - terapeuta. Na wszelkie smutki i bóle duszy Przychodzi jak najbliżej może, niemalże wchodzi na kolana, na leżak Tuli się, domaga się głasków. Przy człowieku jest najszczęśliwszy Co nie znaczy, że jest nachalny. Po prostu lubi być blisko. A spacer z nim to czysta przyjemność Cudny pychol tuliński
  8. Limonko, znajdź odpowiednią klatę kennelową dla Nuuki - czy to na allegro czy w jakimś sklepie wysyłkowym - i zamów ją jak najszybciej, a potem daj mi znać ile kosztowała. Prześlę Ci kasę.
  9. Widzę, że kropla przelewająca wiadro problemów i goryczy dziś spadła. Jakiś czas temu szukałam hoteli w Twojej okolicy, jutro do tego wrócę. Wierzę, że znajdziemy dobre miejsce dla niej. Inne zwierzaki, z którymi pobawi się, poszaleje zrobią jej bardzo dobrze.
  10. Prawda? Nie można się napatrzeć! Jaki cudny pychol, żwawsze oczka, nawet sierść już zaczyna błyszczeć Bardzo się cieszę, że zmieniło mu się wreszcie życie. Takie zdjęcia to nagroda za wszystkie trudne chwile.
  11. Z bazarku imiennego oraz wpłat od Nesiowatej i dwbem przelałam 520 zł na konto Kikou. Proszę, potwierdź jak dojdzie Jeszcze raz bardzo mocno Wam dziękuję, to ogromna pomoc w sytuacji kiedy psiulek ma niepełne deklaracje.
  12. Dostałam na konto 50 zł od Kropki73 dla Nuuki. Serdecznie dziękuję Przesyłam Limonce. Powody niszczenia są bardzo różne, tak naprawdę nie wiemy co łebku Nuukusi siedzi. Kiedyś musiałam przez miesiąc przetrzymać sunię złapaną w polu ze szczeniakami. Nigdy praktycznie nie zostawała sama - TZ był w domu prawie całymi dniami, dogadała się z moim psiakiem, miała gryzaki, nie była rozpieszczana - wprost przeciwnie - staraliśmy się ją nauczyć jakichś zasad, a potrafiła nie wiadomo kiedy obeżreć mi całe listwy przypodłogowe w mieszkaniu. Wystarczyło kilka sekund, kiedy nikt na nią nie patrzył, a cichcem potrafiła całe metry tych listew obgryźć. Były całkowicie do wymiany.
×
×
  • Create New...