Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30258
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Baaardzo się cieszę! Odwaliłaś kawał roboty z tymi poszukiwaniami! Wielkie BRAWO! Oby jak najszybciej psiak mógł opuścić schron
  2. To nie jest psiaczek do kikou Zrobiłby rewolucję wśród starszaków
  3. Dobrze, że już po kastracji. Niech się szybko goi, a dusza się uspokaja.
  4. Ale fajowe miejsce się trafiło! Sama bym na takim posłanku pomieszkała Będzie miał dobrze, na pewno.
  5. O rany, a wiadomo skąd te wymioty i biegunka? Jakieś podejrzenie choroby zakaźnej skoro antybiotyk zadziałał? Librella chyba niestety nie działa bazterminowo.. Przychodzi moment, że przestaje działać ☹ Do tego - tak, jak piszesz - pogoda mniej sprzyjająca dla starych stawów. Dobrze, że po wstaniu potrafi się "rozchodzić", ale muszą go te stawy jednak boleć. Może przy okazji badań krwi zapytać weta o jakieś inne preparaty na stawy, które mogłyby mu pomóc? Jakieś z czarcim pazurem, który pomaga przy takich historiach? Zima przecież dopiero przed nami..
  6. Podpisuję się obiema rękami. Ja już nie mam więcej pomysłów na hotele. Te, co miałam, zostały sprawdzone przez Elę i nie ma tam miejsc albo są poza zasięgiem finansowym. A pies ma mało czasu.
  7. Fajny, fajny, po trzykroć fajny psiul
  8. Dziękuję za zaproszenie, melduję się u sunieczek. Bardzo się cieszę, że jutro ich los zmieni się diametralnie. Chociaż on się już zmienił dzięki Wam Nie zadeklaruję się na razie na konkretną kwotę, ale wpłacę grosz po wpłynięciu pensji. Mam nadzieję, że znajdą szybko domy.
  9. A słyszałeś o istnieniu weterynarzy? Pies może zejść za chwilę, a ty na forach pytania zadajesz?
  10. Zapraszam serdecznie na bazar imienny dla psiaka: IMIENNY Każda aktywność na wagę pomocy dla psiaczka!
×
×
  • Create New...