-
Posts
30258 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
208
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agat21
-
~ KOLEŚ - pojechał do swego nowego domku! Półroczny strachulec!
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Też tak myślę, że u Was wcale nie musi wyć. To jednak zupełnie inne miejsce dla niego będzie. -
~ KOLEŚ - pojechał do swego nowego domku! Półroczny strachulec!
agat21 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
W ten wtorek co będzie? Dobrze, że go zawieziecie - jesteście dobrzy ludzie. Szkoda, że biedaczysko nikogo nie zauroczył jeszcze. To taki piękny pogodny pogodny pies. -
Pies który nikogo nie wzrusza, prosi o deklaracje, licząc na cud ....
agat21 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Prześliczne portrety Szymusia -
Lecę!
-
Jeszcze koleżanka wpłaci jednorazowo 50 zł dla chudziaczka ze schronu. Proszę o dopisanie do mojej jednorazowej.
-
Idą okropne czasy. Nie boję się zimna i braku prądu - przeżyłam to wszystko jako dzieciak za komuny, kiedy był niski "stopień zasilania". Boję się co będzie ze zwierzętami, które ludzie już wyrzucają i wyrzucać będą, bo nie stać ich na utrzymanie albo wolą kasę przeznaczyć na coś innego. Co będzie z przytuliskami i schroniskami, które już stoją na skraju bankructwa. Jak zwykle najsłabsi i najbardziej bezbronni zapłacą najwyższą cenę za ludzką głupotę.
-
Zaraz napiszę jeszcze do znajomego, czy mógłby poratować psiaka jakąś kwotą.
-
Elu, rozumiem, ale bez wątku jest trudno uzbierać odpowiednią pomoc i koło się zamyka. Jeśli się nie uda mu pomóc, to trudno, ale wątek i tak może być - przecież założenie wątku nie zmusza nikogo do działań niemożliwych.
-
Przepraszam, że zapytam, ale czy nie będzie łatwiej zbierać dla niego deklaracje pomocy jeśli będzie miał osobny wątek? Tutaj nawet, żeby znaleźć informację ile psiak ma ewentualnych deklaracji trzeba wiedzieć gdzie szukać, a na wątku byłoby na pierwszej stronie i każdy od razu by widział.