Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30258
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Też tak myślę, że u Was wcale nie musi wyć. To jednak zupełnie inne miejsce dla niego będzie.
  2. W ten wtorek co będzie? Dobrze, że go zawieziecie - jesteście dobrzy ludzie. Szkoda, że biedaczysko nikogo nie zauroczył jeszcze. To taki piękny pogodny pogodny pies.
  3. Mam wrażenie, że gdy opuści schron będzie zupełnie innym psem. On chyba wyjątkowo źle znosi to miejsce
  4. Jeszcze koleżanka wpłaci jednorazowo 50 zł dla chudziaczka ze schronu. Proszę o dopisanie do mojej jednorazowej.
  5. Idą okropne czasy. Nie boję się zimna i braku prądu - przeżyłam to wszystko jako dzieciak za komuny, kiedy był niski "stopień zasilania". Boję się co będzie ze zwierzętami, które ludzie już wyrzucają i wyrzucać będą, bo nie stać ich na utrzymanie albo wolą kasę przeznaczyć na coś innego. Co będzie z przytuliskami i schroniskami, które już stoją na skraju bankructwa. Jak zwykle najsłabsi i najbardziej bezbronni zapłacą najwyższą cenę za ludzką głupotę.
  6. Zaraz napiszę jeszcze do znajomego, czy mógłby poratować psiaka jakąś kwotą.
  7. Elu, rozumiem, ale bez wątku jest trudno uzbierać odpowiednią pomoc i koło się zamyka. Jeśli się nie uda mu pomóc, to trudno, ale wątek i tak może być - przecież założenie wątku nie zmusza nikogo do działań niemożliwych.
  8. Przepraszam, że zapytam, ale czy nie będzie łatwiej zbierać dla niego deklaracje pomocy jeśli będzie miał osobny wątek? Tutaj nawet, żeby znaleźć informację ile psiak ma ewentualnych deklaracji trzeba wiedzieć gdzie szukać, a na wątku byłoby na pierwszej stronie i każdy od razu by widział.
  9. Okazało się, że Grafosław ma swoją tajemnicę. A właściwie słabostkę Zawsze na obchodzie ogrodu musi się zatrzymać pod jabłonką.. i pochrupać jabłka!
×
×
  • Create New...