Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30260
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Okazało się, że Grafosław ma swoją tajemnicę. A właściwie słabostkę Zawsze na obchodzie ogrodu musi się zatrzymać pod jabłonką.. i pochrupać jabłka!
  2. Dziękuję Gabi za zaproszenie na wątek w sprawie młodego chudziaka. Bardzo bardzo chcę pomóc, ale mam już bardzo dużo deklaracji na dogo (aż boję się podliczyć) i 4 psy nieadopcyjne z niepełnymi deklaracjami. Mam nadzieję, że skoro to młody śliczny pies, to może po ogarnięciu i odkarmieniu znajdzie dom. W tej sytuacji dam na początku października jednorazową, którą ewentualnie można podzielić na kilka mniejszych miesięcznych deklaracji przez jakiś czas - jak wygodniej. Wpłacę dla niego 200 zł. W tej chwili nie mogę obiecać więcej. Mam nadzieję, że uda się pomóc biedakowi.
  3. Widocznie fajnie z psami się bawić jak ich jest mało, a jak więcej, to już tak nie kusi Żartuję sobie, ale rozumiem, że sytuacja Nuuki się zmieniła to i jej upodobania się zmieniły. Każdego psa trzeba poznawać i uczyć się jak obcego języka. Każdy to osobna zagadka z własnymi doświadczeniami i emocjami. Teraz Nuuka daje nam kolejną lekcję.
  4. Są też wyniki badań krwi Grafcia. Całkiem dobre jak na tak leciwego i zniszczonego psa! Tylko tarczycę trzeba obserwować. Poniżej wyniki jeszcze raz z opisem wizyty. Wizyty_10172539-1.pdf
  5. Ale należy mu się, należy jak cholera! Niech brodzi w trawie, hasa po lesie, łapie jesienne promienie słońca. Ile czasu tego nie robił? Nawet nie wiemy czy kiedykolwiek w ogóle..
  6. Dostałam od Tysi fanty na bazarek dla Gucia - bardzo dziękuję. Postaram się go jakoś niebawem zrobić, ale kiedy dokładnie niestety nie wiem. Czas - kurczę jaki to deficytowy towar
  7. To musisz się kopsnąć do hoteliku. On raczej nie przyjedzie, nie jest amatorem podróżowania, u dexterki po każdej przejażdżce były sensacje koopalowe murowane
  8. To się rezydentce trafił chłopak! Młody, przystojny, dobrze zapowiadający się.. Jak go odpowiednio wychowa, to będzie miała królewicza z bajki Fajne wieści, dobrze, że Czarnulek był w tak pozytywnym dt, to teraz sobie w życiu łatwo poradzi
  9. Ale superowe te wspominki Oczami wyobraźni widziałam tę scenę powrotu. Nuukusia jest chyba troszkę inna, radzi sobie w nowym miejscu, oby było jak najlepiej. Chociaż na pewno Limonka jest jej największą miłością, to potrafi docenić i polubić i innych. Mnie na przykład też polubiła - podgryzała mi dłoń jak jechałyśmy samochodem
  10. No i sprawdziłam I serdecznie dziękuję Gabi i Aldrumce za stałe deklracje Guciuś jest bardzo wdzięczny!
  11. Z jednej strony super wieści, a z drugiej - tak, jak Krysia - od razu pomyślałam o braciszku.. Kto się będzie bawił teraz?
  12. Jest coś absolutnie rozrywającego serce w sposobie odchodzenia zwierząt, a zwłaszcza kotów. Bardzo smutna wiadomość, bardzo Wam współczuję odejścia cudnej Przyjaciółki
×
×
  • Create New...