Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 09/02/25 in all areas
-
Dzień dobry. Placki będą koło południa3 points
-
Dobrego dnia i smacznych placków3 points
-
Pycha placki. Jeszcze gotowe po przyjściu z pracy! Żyć, jeść i nie umierać! (Czegoś za dużo, ale żeby żyć to trzeba jeść )2 points
-
2 points
-
Rozliczenie za sierpień: Stan konta na 31 lipiec wynosił -10311,90 zł: -130 zł hotelowanie Jaśka 1-13.08 (zniżka ze względu na karmę) -930 zł hotelowanie 1-31.08 Ozorka, Kitki i Chinki (zniżka ze względu na karmę) -372 zł hotelowanie 1-31.08 Mrozika +40 zł Dora (od p.Wojtka) +100 zł Dora (od Lipsik) +50 zł Isabel +50 zł RIVER +230 zł elmas (bazarek) +100 zł Dora (od helli) +400 zł Madie (za koszty wet. Ozorka i Jaśka) +1500 zł córka Figuni +810 zł bakusiowa (bazarek) +50 zł Elf i Mango +200 zł Olena84 Stan konta na 31 sierpień wynosi -8213,90 zł2 points
-
Przy dzisiejszym zamieszaniu na dogo dźwiganie bardzo potrzebne!1 point
-
To może dźwignę na dobranoc.1 point
-
1 point
-
Zapraszamy, bo jutro już zakończenie1 point
-
Mniam. Na obiad jak znalazł. Głos uznania może chociaż trochę zastąpić lajka1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Przyszłam pożegnać Bonuska. Śpij spokojnie Piesku1 point
-
Ja zdążyłem zjeść, zanim tu zajrzałem A lajki jak poszły tak ich nie ma.1 point
-
1 point
-
Nadziejko ,kochani!!! Dalej mam kłopoty z dogo,powiadomieniami Nie widziałam tego bazarku Pięknie dziękujemy za pomoc. Pieniążki na koncie1 point
-
W związku z powyższym nie jem ani pierwszego, ani drugiego, ani tak dalej śniadania1 point
-
1 point
-
1 point
-
Ja w ogóle nigdzie nie mogę na dogo trafić Nawet nie widziałam, że Nadziejka zrobiła bazarek dla kociaków. Szkoda, że tak się stało, bo to było fajne i pożyteczne forum.1 point
-
1 point
-
1 point
-
W weekend z pogodą średnio było na działce. Z jednej strony w sobotę okropny upał, z drugiej bura i mokra niedziela. W związku z tym były tylko krótkie spacerki wokół komina. Co nie przeszkadzało Gajulce mieć uśmiechniętą mordkę https://zapodaj.net/plik-gQwc4gjhwO https://zapodaj.net/plik-0INdoykOLD Za to dzisiaj rano pogoda była jak najbardziej OK i mam zdjęcie uśmiechniętego, poniedziałkowego, pieska osiedlowego. https://zapodaj.net/plik-CHs5fOo4zK Jak już mi się ustali plan lekcji, trzeba będzie Gajulca na USG umówić.1 point
-
Bo nasza Kuleczka ma 16 lat i nie możemy fundować jej stresu. Poza tym kończymy za chwilę 75 lat....1 point
-
1 point
-
1 point
-
Dzień dobry Poproszę nr 4 za 20zł, nr 10 za 15 zł, nr 15 za 30 zł.1 point
-
1 point
-
Wiadomości smutne, ale też i pozytywne, że tym piesiom było dane odejść pod opieką kochających ich osób , w spokoju i bez zbędnego cierpienia.1 point
-
1 point
-
Malutka Majeczka....a tak wielką pustkę pozostawiła... Dziękuję Wam za to, że jesteście to dodaje mi sił, których ostatnio ubywa. Coraz trudniejsze są pożegnania i coraz smutniejsze myśli o przyszłości Niusi rośnie nowotwór...kiedy uniemożliwi jej przyjmowanie pokarmu....nawet napisać tego nie potrafię Misiek, Miluś i Bieduś to staruszeczki ukochane - oby jak najdłużej nie działo się nic złego, bo i te młodsze ostatnio chorują1 point