Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/02/25 in all areas

  1. Pycha placki. Jeszcze gotowe po przyjściu z pracy! Żyć, jeść i nie umierać! (Czegoś za dużo, ale żeby żyć to trzeba jeść )
    2 points
  2. Rozliczenie za sierpień: Stan konta na 31 lipiec wynosił -10311,90 zł: -130 zł hotelowanie Jaśka 1-13.08 (zniżka ze względu na karmę) -930 zł hotelowanie 1-31.08 Ozorka, Kitki i Chinki (zniżka ze względu na karmę) -372 zł hotelowanie 1-31.08 Mrozika +40 zł Dora (od p.Wojtka) +100 zł Dora (od Lipsik) +50 zł Isabel +50 zł RIVER +230 zł elmas (bazarek) +100 zł Dora (od helli) +400 zł Madie (za koszty wet. Ozorka i Jaśka) +1500 zł córka Figuni +810 zł bakusiowa (bazarek) +50 zł Elf i Mango +200 zł Olena84 Stan konta na 31 sierpień wynosi -8213,90 zł
    2 points
  3. Przy dzisiejszym zamieszaniu na dogo dźwiganie bardzo potrzebne!
    1 point
  4. Dziękuje serca dziękuję wzajemnie ja nie śpie nie jem ... jeszcze dzis musiałam na pare godz do robotki ale teraz juz zapowiedziałam że znowu mnie długo długo nie bedzie
    1 point
  5. Mniam. Na obiad jak znalazł. Głos uznania może chociaż trochę zastąpić lajka
    1 point
  6. Ja zdążyłem zjeść, zanim tu zajrzałem A lajki jak poszły tak ich nie ma.
    1 point
  7. Nadziejko ,kochani!!! Dalej mam kłopoty z dogo,powiadomieniami Nie widziałam tego bazarku Pięknie dziękujemy za pomoc. Pieniążki na koncie
    1 point
  8. W związku z powyższym nie jem ani pierwszego, ani drugiego, ani tak dalej śniadania
    1 point
  9. O jej,ale dług się zmniejszył Bardzo Wam dziękuję Kochani za wsparcie,finansowe i duchowe W końcu coś ruszyło,dziękuję w swoim imieniu i imnieniu uratowanych kotków Wiem,że też się ucieszyliście
    1 point
  10. Ja w ogóle nigdzie nie mogę na dogo trafić Nawet nie widziałam, że Nadziejka zrobiła bazarek dla kociaków. Szkoda, że tak się stało, bo to było fajne i pożyteczne forum.
    1 point
  11. W weekend z pogodą średnio było na działce. Z jednej strony w sobotę okropny upał, z drugiej bura i mokra niedziela. W związku z tym były tylko krótkie spacerki wokół komina. Co nie przeszkadzało Gajulce mieć uśmiechniętą mordkę https://zapodaj.net/plik-gQwc4gjhwO https://zapodaj.net/plik-0INdoykOLD Za to dzisiaj rano pogoda była jak najbardziej OK i mam zdjęcie uśmiechniętego, poniedziałkowego, pieska osiedlowego. https://zapodaj.net/plik-CHs5fOo4zK Jak już mi się ustali plan lekcji, trzeba będzie Gajulca na USG umówić.
    1 point
  12. Bo nasza Kuleczka ma 16 lat i nie możemy fundować jej stresu. Poza tym kończymy za chwilę 75 lat....
    1 point
  13. Dzień dobry Poproszę nr 4 za 20zł, nr 10 za 15 zł, nr 15 za 30 zł.
    1 point
  14. Wiadomości smutne, ale też i pozytywne, że tym piesiom było dane odejść pod opieką kochających ich osób , w spokoju i bez zbędnego cierpienia.
    1 point
  15. Malutka Majeczka....a tak wielką pustkę pozostawiła... Dziękuję Wam za to, że jesteście to dodaje mi sił, których ostatnio ubywa. Coraz trudniejsze są pożegnania i coraz smutniejsze myśli o przyszłości Niusi rośnie nowotwór...kiedy uniemożliwi jej przyjmowanie pokarmu....nawet napisać tego nie potrafię Misiek, Miluś i Bieduś to staruszeczki ukochane - oby jak najdłużej nie działo się nic złego, bo i te młodsze ostatnio chorują
    1 point
  16. Ogromnie z Wolfem dziękujemy za wpłaty i pozdrawiamy. Wolfik z leżakowania na tarasie z małym łysym placuszkiem na plecach, gdyż rozgryźć sobie raczył i wdał się lekki stan zapalny. Ale leki zostały zapodane (i na skórę i do pysia) i miejmy nadzieję, że się szybko wygoi.
    1 point
×
×
  • Create New...