Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/22/25 in all areas

  1. Adusia pojechała do swojego domku do Krakowa. Malutka sunieczko, bądź już tylko szczęśliwa Mureczko, z całego serca dziękuję za opiekę nad sunią
    6 points
  2. Gucio był dzisiaj na kontroli u neurochirurga w Krakowie. Pan doktor zbadał go, powiedział że jest dobrze, i dał mu jeszcze trochę leków. Za miesiąc kontrolne badania krwi i kolejna kontrola.
    6 points
  3. Dzwonił pan Jacek. Już dojechali do Krakowa. Adusia dzielnie zniosła podróż Teraz odpoczywa w swoim pięknym wygodnym legowisku Imię Ada zostaje
    5 points
  4. Tak :). Potrafi być szybszy jak chce, kradnie jedzenie. Interesuje się nowymi rzeczami, chce już chodzić po schodach, łapki ma bardziej stabilne.
    3 points
  5. U mnie w nocy jest spokój. Fajnie działają zwykłe plastikowe butelki - sunia uwielbia pozbawiać ich zakrętek :) Odkąd staram się jej cały czas zapewnić coś do gryzienia to kanapa nie odniosła więcej ran. Kennela nie używamy w ogóle póki co (poza pierwszą nocą). Czystość też już jest ok. Sunia wyraźnie lubi gryźć twarde zabawki. Te z miękkiej gumy i pluszaki ją nie pociągaja. Ew. usuwa z nich jakieś twarde elementy (pluszaków pozbawia oczu i nosków ;)). Już mamy rytuał, że jak daję Bregowi leki (a przyjmuje je 3 razy dziennie) to przy tej okazji Albinka też dostaje swoją małą porcję mokrej karmy, którą wciskam jej w gumową kość - ona wtedy grzecznie siedzi i czeka. A potem z namaszczeniem idzie na kanapę i tę kość sobie memła i wylizuje jedzenie :)
    2 points
  6. Asiu,ja z największą przyjemnością przenoszę swoją deklarację na maluszka. Jest cudowny, troszkę pozbędzie się swoich strachulców i szybko znajdzie domek
    1 point
  7. Dzięki Kamilko za tak miłe słowa ale to Wy przyczyniacie się do tego, że bazarki takie właśnie są. Dziękuję Wam za to.
    1 point
  8. Od kiedy zablokowali nam w pracy strony internetowe, to rzadko bywam na dogo i przegapiłam bazarek i zaproszenia. Jeżeli można jeszcze kupić nie sprzedane muliny, to jestem chętna. Czy to jest bawełna? Bo te chińskie to najczęściej sztuczne są, poliestrowe. A dla przyciągnięcia uwagi pokażę nowy wzór z Coricamo Czy ta dziewczyna Wam kogoś przypomina? Bo mnie kojarzy się z @Jaaga Śliczna pogodna buzia, kolorowe włosy i piesek w objęciach Gdyby ktoś miał ochotę kupić na bazarku, to wyhaftuję
    1 point
  9. 1 point
×
×
  • Create New...