Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 03/07/25 in all areas
-
2 points
-
Aż tak źle nie jest. Reagują na" nie wolno" . Ale jednak - to koty. A mają wolność w całym domu. No cóż... Niby zawsze byłam " psiara"...2 points
-
A na bajkę czekać będziemy, inaczej spac nie pójdziemy.2 points
-
2 points
-
Wisia to psie dziecko, podrzucone w nocy na jedną z posesji w Zwierzyńcu. Rodzina ma już parę psów i koty, przygarniane w podobny sposób, więc nie było mowy, aby szczeniak mógł u nich zostać. Małą zgłosili do UG i jednocześnie sami szukali pomocy. Tak Wisia trafiła do nas - pojedzie do hoteliku, a nie do schroniska, bo to dopiero rozpoczęte psie życie nie może zaznać tylu traum już na samym początku. Wisia ma 3 mies., została odrobaczona, odpchlona, zabezpieczona przeciw kleszczom. Miała pojechać do hoteliku dopiero po wyjeździe Joko do nowego domu, czyli w następnym tygodniu, ale ludzie nie chcieli jej dłużej u siebie, dziękuję więc Murce za szybką decyzję i przyjazd po szczeniaka. Mam nadzieję, że malutka, przy pomocy życzliwych osób, znajdzie tutaj wsparcie i dom marzeń. Przyszedł marzec, a z nim powiew wiosny i nadzieja, że będzie lepiej... Już będzie lepiej maleńka. Wisia zaraz po porzuceniu1 point
-
Kolację pozostawiam dla głodnych wędrowców1 point
-
Witam Super, że jesteście!1 point
-
Współczuję,moja tymczasowa ferajna do kuchni dostępu nie ma.A ten jeden "czarna małpa"białaczkowa tak w miarę się zachowuje chociaż różnie bywało,do lodówki chciał kiedyś wskoczyć..1 point
-
To nie "wow"! To moje koty, które wszędzie wlezą...1 point
-
Wiosnę czujesz i dlatego rymujesz?1 point
-
Czyli nic, tylko marudzić1 point
-
Lajków brak , kawa wypita ;01 point
-
1 point
-
1 point
-
Kawę proszę bardzo, ale na bajeczkę musisz poczekać1 point
-
1 point
-
1 point
-
Jeszcze poproszę nr 4, 41 i 81 cw. Jaki kolor ma kocia zawieszka nr 35, srebrny czy stare zloto? Jeśli srebrny to też proszę.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Cudo. Maleńkie, słodkie cudo. Nie chce się wierzyć, że są ludzie, którzy traktują takie stworzonka jak śmieci Nie mogę wiele dać, ale grosik poleciał dla maleńkiej. Myślę, że nie będzie czekać długo na dom. Cudowny i kochający. Taki, jaki powinna mieć od początku swojego życia.1 point
-
1 point
-
Małgosiu wszelkiego dobrego Wam posłałam 67 zl łapeczkom ♡1 point
-
Modlitwa za maleńką za nowe życie ♡ ♡1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Jestem u cudeńka małego Jak będą potrzebne ogłoszenia to z przyjemnością zrobię1 point
-
1 point