Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/02/25 in all areas

  1. W piątek był obiecujący tel. w sprawie Albinki z Józefowa k/Warszawy (z ogłoszenia Alaskan). Wczoraj wieczorem pani Diana przysłała bardzo rzetelnie wypełnioną ankietę. Jo37, której bardzo dziękuję, już rozmawiała z rodziną; obiecała tam podjechać i będziemy decydować, co dalej.
    2 points
  2. 2 points
  3. Tu najlepiej by się sprawdziło wniesienie suni do domu, wyprowadzenie na smyczy, znów powrót do domu - tak, jak było z Tofikiem; po kilku dniach Dora by się przyzwyczaiła. Problem tylko w dźwiganiu 20-kg psa. Ale nie widzę innego wyjścia.
    1 point
  4. Poproszę jednak tylko 94 II. To są 2 oddzielne filmy i ten pierwszy mamy. Jeśli 101 wycofany to w zamian poproszę Madagaskar zaraz sprawdzę numer - chyba 101 A
    1 point
  5. Przepraszam za opòźnienie. Poproszę jeszcze 12 A, 12X oraz 94 II, 95 i 101 B za wyw.
    1 point
  6. Są pozdrowienia od Cudki, nowe zdjęcia i krótki sms: Heca (Cudka) nadal się aklimatyzuje, jest wesoła i ciekawska, szybko się uczy, ale ma swój charakterek.
    1 point
  7. Tradycyjnie przeoczyłam zakończenie bazarku ale jak można to bardzo proszę jeszcze nr 78 - pokrowiec. Adres jak zwykle, jak masz to ok. A jak nie to podeślę :).
    1 point
  8. Jeśli da radę - skorzystam z Orlenu. Od razu dołącz Jo37 i Grażkę. Oczywiście,jeśli się zgodzi, również Aldrumkę.
    1 point
  9. 1 point
  10. 1 point
  11. Dobry wieczór. Poproszę nr 9 za 15 zł, nr 18 za 20 zł, nr 19 za 20 zł.
    1 point
  12. Dora bardzo się napracowała przy bazarku. ZAPRASZAMY
    1 point
  13. Zdjęcia superowe, jedno ładniejsze od drugiego. Psiny cudne, to prawda, ale jednak trzeba mieć ten dar, żeby umieć na zdjęciach tak fajnie pokazać ich urok
    1 point
  14. Przepraszam że zaniedbałam trochę wątek Łatusia , jutro zrobię rozliczenie żeby wszystko było jasne. Rozmawiałam nie dawno z panią Łatusia i u nich wszystko ok. choć Łatuś zaczął się trochę buntować do wkładania szelek jak wychodzi na spacer, no i jeszcze nie chce sypiać na łóżku. Pani mówiła też że jest typem pieszczocha ale myślę Łatuś z czasem nawiązuje głębszą więź, poza tym jest pieskiem grzecznym, lubi towarzyszyć swojej pani w różnych czynnościach ale też nie absorbuje cały czas sobą opiekuna, potrzebuje więcej czasu żeby odpocząć, wyspać się, pani mówiła że pod względem charakterów się zgrali :). Także Łatuś ma swój dom, i mam nadzieję że spędzi w nim jeszcze sporo dobrego szczęśliwego życia
    1 point
  15. A ja jestem spokojna. Jak ktoś świadomie decyduje się na starszego, schorowanego psa, musi mieć dobre serducho, a ktoś, kto ma takie serce nie odda psiaka.
    1 point
×
×
  • Create New...