Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 11/07/24 in all areas
-
Ja też zaglądam z zaproszenia2 points
-
Kochani, na miejsce ślicznej małej Sali, która błyskawicznie znalazła dom, przyjedzie maleńka bida, która źle sobie radzi w schronie. Kochane dziewczyny natychmiast podjęły decyzję, że miejsce po Sali musi być wykorzystane do ratowania kolejnego psiego nieszczęścia. I oto ono: Piękne oczy, smutne oczy.. Ale zmienią się szybko, na pewno! Na razie sunieczka nie ma wątku, wzmianka o niej jest na wątku Sali. Proszę wymyślmy jej piękne imię. Jak zwykle propozycja imienia to 5 zł, głos na imię 3 zł. Zapraszam do 12 listopada do 22.00. Ostatni ważny post o 21.59. Z A C Z Y N A M Y !!1 point
-
1 point
-
Cegiełkę za dychę poprosimy.1 point
-
1 point
-
Przesyłka już u mnie. Wszystko jak zwykle super - nie dość że przepyszne i najwyższej jakości, to starannie zapakowane, tak równiutko, dokładnie - po niemiecku Pięknie dziękuję , również za ,,żywe" jabłka - no poezja, nie pamiętam kiedy takie jadłam ...1 point
-
1 point
-
Wzajemnie wszelkiego dobruśkiego1 point
-
1 point
-
1 point
-
miałam nosa, już podmieniam1 point
-
1 point
-
Na pewno zajrzę Nadziejko.1 point
-
Jakoś udało się zabrać Tofika do domu - bał się wejść i Tomek go wniósł na rękach. Kolejne zdjęcia do ogłoszeń. Jutro zrobimy sesję Nocce i kolejny raz ja ogłoszę. Nikt nie pyta o nią. Zamówiłam karmę w Zooplusie - dzięki wpłacie z bazarku Mazowszanki będzie i żarełko, i wyróżnienie ogłoszeń obu psów.1 point
-
1 point
-
1 point
-
1 point
-
Dziękuję za potwierdzenie To był przelew dla obu suczek.1 point
-
Trochę fotek plenerowych Migotki. Jutro będzie zaszczepiona na wirusówki, za dwa tygodnie sterylizyzacja. Jak nie będzie odzewu to jeszcze przed sterylizacją dorobię jakieś fotki domowe. W każdym razie Migotka jest przyjaźnie nastawiona wobec kotów :) nie niszczy, zachowuje czystość. Jedyne co to lubi rozciągać koce (zdejmuje z kanapy, wyciąga z legowiska). Ogólnie ma dużo energii i jest bardzo ekspresyjna, uwielbia ludzi i jest otwarta i radosna także do obcych. Głos ma donośny, ale nie jest szczekliwa. Najbardziej dała mi się we znaki kiedy ją wiozłam ze Szczebrzeszyna, wtedy szczekała przez część drogi i bałam się że taka jej natura szczekacza, ale na szczęście nie.1 point