Jump to content
Dogomania

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/13/24 in all areas

  1. Dzień dobry Poproszę: 6 za cw, 68 za 30 zł, 69 za cw, 77 za cw, 79 za 35 zł, 83 za cw, 95 za 35 zł, 124 za 15 zł.
    2 points
  2. Mam bardzo dobry kontakt z Anią, wiele jej zawdzięczam w czasie, kiedy bardzo ciężko przechodziliśmy z mężem ten pierwszy covid w 2020 r. Wspaniała rodzina Mia, lepszej nie mogła dostać. Taką niesamowitą więź psa i człowieka widziałam chyba tylko przy adopcji Dexa, ale jego już nie ma...
    2 points
  3. Witam Was serdecznie na moim kolejnym bazarku spożywczym z suszonymi jabłkami i ziołami. Wszystkie dobra pochodzą z mojego wiejskiego ogrodu i sadu, a co za tym idzie nie są spryskiwane, ani ulepszane chemią. Zakupy w opcji KT Wysyłka PP lub InPostem . Możliwy odbiór osobisty w Warszawie w listopadzie. Zysk z bazarku przeznaczam na: 1) Psy z Krasnosielca (u malagos i w gminnym kojcu) https://www.dogomania.com/forum/topic/361703-~-psiaki-z-gminnego-kojca-gmina-krasnosielc/ 2) Na spłatę długów szczebrzeszyńskich kotów https://www.dogomania.com/forum/topic/78989-na-chwilę-obecną-9-882zł-długubardzo-prosimy-jeśli-ktoś-może-n 3) Na ogłoszenia psów i kotów z Zamościa https://www.dogomania.com/forum/topic/36492-zamojskie-psiaki-szukają-domów-i-miłości/
    1 point
  4. Do jutra można kupić w cenie wywoławczej rzeczy które nie są wylicytowane. Jutro pod wieczór siadam do podsumowania. Dziekuję wszystkim za udział
    1 point
  5. Poproszę nr 70 za 21 zł, nr 73 za wyw pudełko, nr 77 za wyw pudełko i nr 83 za wyw.
    1 point
  6. To jeszcze poproszę za wywoławcze: 69,76,77,97,113,119,123,125 2x,128 2 x,131 2x. Uff zdążyłam. Niestety na telefonie wszystko mi działa powoli. Przeglądarka jakby kawy nie piła,tak się wolno wszystko otwiera
    1 point
  7. 23 za wywoławczą i 27 za 35 zł Przepraszam za taką "sprzedaż ratalną" , ale rodzina się określa etapami
    1 point
  8. To już trzeci psiak obdarowany tak dużą kwotą Wspaniale. Czy to ten sam ofiarodawca Martusiu?
    1 point
  9. Tak napisał dzisiaj do mnie domek Kalmarka: "Lubię to nasze po wakacyjne zdjęcie, bo widać że jesteśmy rodziną. Choćby prof Bralczykowi to się w głowie nie mieściło to tak właśnie jest " I zdjęcie
    1 point
  10. I bardzo pięknie dziękujemy za gratisy! Przepraszam, że wcześniej nie napisałam ale siostra mi dopiero teraz powiedziała, że były.
    1 point
  11. Mnie też Kefir bardziej podoba się z dłuższą i trochę roozczochraną fyzurką, ale być może częste strzyżenie jest wskazane w tego typu schorzeniu lub rodzina bardziej lubi Kefirka w takim wydaniu.
    1 point
×
×
  • Create New...