Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 11/25/23 in all areas
-
Tutaj moze doprecyzuję, jest taniej bo Artur pojechał do domu tymczasowego, a nie hotelu czy PDT. To po prostu zwykły DT za karmę i opłacenie kosztów weterynaryjnych. To też DT, do którego dziewczyny wpadają np aby zawieźć karmę. Artur będzie miał 3 spacery dziennie poza ogród i naukę/ćwiczenie komend przydatnych w domu jak "siad", "stój", "leżeć", "zostań", "zostaw", "na miejsce", i dużo czasu z człowiekiem. Szkoda ze to nie stały dom, ale nic się nie przyspieszy. Tak bywa. PS: Artur pięknie zachowuje czystość, nie znaczy w domu, na smyczy chodzi grzecznie, jest energiczny i nie potrafi za długo usiedzieć na pupie jak widzi człowieka. Bawi się jak szczeniak. Tylko... DT będzie go odchudzać.4 points
-
4 points
-
3 points
-
2 points
-
Weszłam tutaj po to, żeby napisać, że Artur dojechał szczęśliwie. Kanapa od razu jego, nie da się mu zrobić zdjęć, bo od razu chucha w twarz i daje mokre całusy. Więcej z mojej strony informacji za parę dni. Myślę, że osobom które wpłaciły na Artura (a z dogomanii były to dwie osoby) i w jakikolwiek sposób mu pomagały to się należy. I wtedy też zamknę wątek, bo zupełnie rezygnuję z Dogomanii. O Artura dotychczas było 5 telefonów, niestety wszystkie rodziny zakocone.2 points
-
Ogromnie się cieszę, że Gabunia ma już własne miejsce i własnych ludzi, to dzielna i mądra sunia, zasługuje na wszystko co najlepsze w życiu (psa).2 points
-
Lecimy i w nocy też zapraszamy!1 point
-
1 point
-
1 point
-
Książki Na Prezenty Dla Rózi 4.12 zapraszam dobreduszki na kramik kolejny dla przemilej Rózi i sciskam trzymam za wszystko1 point
-
Starsza. Bardzo się bała. Pan Wiesio na rękach ją wynosił, trzęsła się jak galareta. W schronie była bardzo długo.1 point
-
https://www.olx.pl/d/oferta/urocza-suczka-sredniej-wielkosci-ogromny-przytulak-CID103-IDXxOPp.html?bs=olx_pro_listing https://www.olx.pl/d/oferta/lapka-niewielka-urocza-suczka-zwykly-kundelek-CID103-IDXxeop.html?bs=olx_pro_listing https://www.olx.pl/d/oferta/niewielka-suczka-taka-zwykla-a-ujmujacy-i-rewelacyjny-charakter-CID103-IDXw6ZU.html?bs=olx_pro_listing Na wyróżnienia wydałam: 19,29+0,98+0,98+23,11 - chyba promocje, 50% zniżki mam na ogłoszenia1 point
-
Łaaaałłłł Kawał psa. Piękny1 point
-
1 point
-
1 point
-
20,00 zł i proszę o numer konta.1 point
-
1 point
-
Malgosiu poslalam z kramiku 41 zl Rózieńce jak dolecą potwierdz prosze na tym zak. bazarku1 point
-
1 point
-
Wszystko to najwspanialsza prawda - w ubiegłym tyg. zadzwonił pan z Siemianowic - właśnie pożegnali z żoną swojego psiego staruszka i chcą dać dom kolejnemu bezdomniakowi - bardzo spodobała im się Gabi Wypełnili ankietę, wizytę zgodziła się zrobić anecik - pięknie dziękujemy Anetce rodzina podobała się no i sunia dzisiaj pojechalaZamieszka w bloku, obok jest park,więc miejsce do spacerów zapewnione. Córka państwa też ma suczkę, może więc Gabi zyska jeszcze przyjaciółkę.1 point
-
Gabi przekazana Juz dziewczynka na rękach u nowej Pańci urzęduje. Tola przy przyjeździe rodzinki dała kompleciki szelek, ale te większe przekazałam szczeniakom, bo do wyjazdu znacznie urosły. Jednak udało mi się znaleźć dobre i dopasowane szelki, to dałam dla bezpieczeństwa, bo zawsze pewniej, niz na obroży. Dałam też opisany breloczek do kluczy jako początkową adresatkę. Wszystko na razie przebiegło dobrze. Trzymam kciuki za aklimatyzację.1 point
-
Dobrze. Przez większość dnia jest już czysto, jeszcze zdarza się raz, dwa razy dziennie jej coś zrobić, ale był już jeden dzień bez koopy w domu! Zaczyna trochę ujawniać się jej terrierkowaty charakter i próbuje psy ustawiać, ale one nie zwracają na nią większej uwagi ;) Zawsze mnie bawi jak się czegoś wystraszy to wchodzi pod brzuch innym psom, chyba takie coś praktykowała w schronisku, bo to wyraźnie nie jest przypadkowe. Póki co nadal nie szczeka, co mnie akurat wcale nie martwi, ale obawiam się, że z czasem odzyska głos :)1 point
-
Na dogo nie ma hejterów. Każdemu zależy na dobru psa. Krytyka to nie hejt. Tylko nie za bardzo umiemy rozmawiać. Szkoda, bo zawsze twierdziłam, że gramy do jednej bramki.1 point
-
W schronie jest teraz podobna owczarka. Czy ma takie szanse jak Dakota ?1 point