Leaderboard
Popular Content
Showing content with the highest reputation on 12/31/14 in all areas
-
no i wspaniale że masz taką obsesję, ja też. :) a uświadamianie w tej kwestii to się powinno prowadzić juz u dzieci w szkołach.. ale niestety nikt tego nie robi. Na biologii dziecko uczy się anatomii krokodyla, a nie tego, jak ważne jest, by sterylizować i kastrować psy oraz koty.2 points
-
Myślę, że to nawet do głowy nikomu tam na wsi nie przyjdzie, żeby psa kastrować.. Zagłodzić, kopnąć, pozwolić, żeby zamarzł - no to jeszcze - ale kastrować? Taką krzywdę psu zrobić?!2 points
-
No widzisz co za biedne życie mają twoje pieski? 10 godzin same w chacie, a potem godzinka "truptania" i robienia z nich idiotow laserem:-)1 point
-
to ja w imieniu cioci elik i swoim polubiłam :D1 point
-
1 point
-
Tak jest i to bez akceptacji ze strony dogo :) howk1 point
-
1 point
-
Bardzo dziękuję za wszystkie życzenia noworoczne :) Ja też chciałabym życzyć Wszystkim Wam i Waszym Rodzinom wszystkiego najlepszego. Zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia marzeń. Oby ten nadchodzący Nowy Rok był lepszy, a przynajmniej nie gorszy niż ten, który odchodzi. Oby wszystkim Waszym bezdomnym podopiecznym udało się znaleźć wspaniałe, kochające domy. Nie mam możliwości wklejania niczego, ale udaje mi się czasem coś z dogo przekopiować, pozwoliłam więc sobie "podkraść" tego szampana z postu Grażyna49 :) Liczę na to, że nie urwie mi głowy. W razie czego pytałam o pozwolenie :)1 point
-
Oj pobożne,,nowego,małego,chorego kotecka znalazłam Ale już oporządzony,wet mówi,że jest nadzieja,że wszystko będzie ok Na razie mam wielki problem z karmieniem,nie chce,pluje,wygibasy robi.Muszę pętać i strzykawką po ździeble Wszystkiego naj,spełnienia marzeń,realizacji planów1 point
-
1 point
-
Wszystkiego co najlepsze w nowym roku, Udanego Sylwestra i aby ten 2015 przyniósł same dobre wieści i wyniki badań dla naszych pociech!;)1 point
-
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku życzę1 point
-
Szczesliwego Nowego Roku dla Tolusiowej Rodzinki zycze ze Skate . Duzo zdrowka i trzymajcie sie tak dalej razem wspaniale :)1 point
-
Aniu śliczne oczka ma ta mordeczka! ;)1 point
-
z okazji zbliżającego się 2015 roku zdrowia szczęscia i słodyczy wszystkim użyszkodnikom foruma fredkowa ferajna życzy ;) Fredzio spi, zmulony trochę hydroksyzyną Prodziu śpi - chyba bierze przykład z Fredzia chociaż on zmulony nie jest, on jest ... zjebany ;) trzymajcie się ciepło w sylwestrowną noc i oby wszystkie fajerwerki wybychły w dupach tych którzy zamierzają nimi strzelać o !1 point
-
Zamiast zbędnych słów [/url]">http://[url=http://up.programosy.pl/foto/1491710_629508260459597_7722173466201747438_n.jpg][/url] Przybijam piątkę Wszystkim Owczarkarzom,szczegolnie tym ktorzy jak mogą ,tak pomagają "po cichu i bez rozgłosu " :) Pozdrawiam i ukłony oraz Najlepsze Życzenia dla Szefostwa Skarpety Owczarkowej oraz SMONU :) DO SIEGO .............1 point
-
Erguniu milion pozdrowien piesku kochany Aguniu nasza Aguniu przecudne dziewczyny kupuja cegieleczki na bazarku już chyba ok 100zl o matko jak cudnie iskiereczki kupuja i num konta już wyslalm beda wplaty do Ciebie Aguniu od kochanych cioteczek : agat21 Bogusik i Anula -razem będzie wspolna wplata Alla Chrzanowska yucca zebrazebra milagros19853201 Xibalba koja Magolek1 point
-
Spacer sylwestrowy. Niesłychana rzecz - w Krk zaświeciło słonce! Norek szczęśliwy, że śnieg, a nie sól - wokoło strasznie sypią solą, mamy problem! łapki pieką, Norek zatrzymuje się i patrzy błagalnym wzrokiem: "zrób coś!" wycieram łapkę albo biorę na ręce pieska i przenoszę trochę a tu ulubione grzebanie łapami nawet chodnik, którym idziemy nad Wisłę posypali solą - nie mogliśmy dojść! mewki na cienkim lodzie: Noruś na śniegu, zajęty nawąchiwaniem: oraz wypatrywaniem; Norek życzy lepszego Nowego Roku!1 point
-
Sunieczko kochana ciocia w Nowym Roku życzy Ci zdrówka ...zdrówka...zdrówka !!!!!!!!!!! o całą resztę opiekunowie zadbają :*:*:*1 point
-
Sylwester nie sylwester, cały czas będę trzymac kciuki za Dropiatą. :)1 point
-
Kochani najlepszego w NOWYM ROKU!!! :)1 point
-
Bardzo dziękujemy za życzenia i odwzajemniamy - spokojnego, dobrego roku, zdrowia, nadziei i wytrwałości w działaniach wszelkich :) Moje psy się huku nie boją - nie jestem pewna jak Imcia. Przed północą wpadniemy do sąsiadów na małe co nieco, ale nie na długo. Zaraz wracamy do domu, więc zdążymy pobyć z psinami i trochę je wymęczyć, by potem nam domu nie przemeblowały noworocznie ;) A wczoraj Imcia się popisała sprytem, szybkością i żarłocznością, a ja miałam na obiad ziemniaki z cebulką i ogórkiem, bo... kiełbaska biała (własnej roboty!) zniknęła z talerza w ułamku sekundy!!!!!! A mogłam krzesło do stołu dosunąć... ;) Pożarła kiełbaskę w takim tempie, że nawet reszta psów nie zdążyła się połapać, że Imka powinna się była podzielić łupem! Gdy wróciłam do stołu i stwierdziłam zniknięcie zasadniczej części obiadu, Imka wyłoniła się z przedpokoju, oblizując się zawzięcie. A potem - chyba dla niepoznaki - spokojnie i do ostatniego ziarenka wcięła kolację, jakby od śniadania NIC nie jadła :)1 point
-
dziekujemy za zyczenia :) dzwonil p.Grzegorz, wczoraj Satrina przekazala muode mnie, ze Skarpety 300zl na transport. pan obliczyl na trasie: Koluszki-Wroclaw-Szczudlow-Koluszki 628km razy 0,55zl wyszlo 345zl. dzis przelałam brakujace 45zl. Czyli transport jedyne 345zl, bo kochana Satrina zawiozla Tajgera do Wroclawia za darmoszkę :) dziekujemy!!!!!!!!!! Dostalam tez 10zl od Satriny deklaracji do reki, przekaze marcie0731 niebawem. To ja juz nic nie mieszam w 1 poscie z finansami, skoro marta ma prowadzic w 3 poscie. Szeleczki niech beda dla Tajgera ode mnie w prezencie. sylsiwaso dostala papiery Tajgera, czyli karte schroniskowa i kod czip do wklejenia w ksiazeczke zdrowia. trzeba chyba isc do weta po ksiazeczke, kupic. trzeba go zwazyc tez. odrobaczyc. ale to na spokojnie. Sylwia, kiedy mamy wplacac za hotel? dla nas najlepiej by bylo po zakonczonym miesiacu hotelowania, a nie z gory. bo nie mamy deklaracji jeszcze. pan od transportu chwalil Tajgera, ze fajny, grzeczny chlopak, spokojnie jechal. byl uwiazany, nie szalał, nie piszczal, lezal sobie. na miejscu byli kolo 15-16stej.1 point
-
pieniążki przelane a wszystkim życzę wszystkiego dobrego w nowym roku1 point
-
Ja też myślę o tych biedakach na mrozie.Ryczeć się chce. Wpłaciłam dla Ergo 50 zł.1 point
-
Mam tak samo :( Wieczorem zanim zasnę po głowie szaleją myśli, ile stworzeń teraz marznie,głoduje..:(1 point
-
Też tak myślę,ale zawsze wolę się upewnić.Czyli jeszcze jedna sprawa,którą trzeba będzie się zająć, po uzgodnieniu z wetem...1 point
-
1 point
-
Koszmar cioteczko, my do ciepłego łóżeczka, nasze psiaki grzeją dupki, a tyle biedaków teraz na dworze w tym zimnie, a ile nie przeżyje zimy... :( :( :( ...przez to nigdy jej nie polubię...1 point
-
Ja jeszcze wrócę do tematu "znaczenia" czyli siurkania na posłanie itp.Czy Ergo jest wykastrowany?Może gdzieś przeoczyłam i nie doczytałam o tym,ale to jest bardzo istotne.Wyniki badań moczu są ok i to już jest bardzo dobra wiadomość!Jeżeli Ergo nie był kastrowany,to zachowanie,całkiem normalne dla samca,w nowym otoczeniu. Mój przelew dla Ergusia w drodze.1 point
-
Mnie się też wydaje, że Ergo jest młodszy, niż 8 lat. Jego energia, siła i chęć życia wskazują, że to nie jest stary pies. A jak trochę się odpasie, sierść zrobi się lśniąca i jedwabista - to ho ho - będzie jak młodzieniaszek się prezentował -zobaczycie ;) Napiszmy, że ma 5 lat :)1 point
-
Dzisiaj ma dochodzić do -15 stopni. To biedactwo leżałoby na tej ziemi i zamarzało. To cud, że jest w cieple, najedzony. Tylko żal, że inne tam... dalej cierpią.1 point
-
Czy Karlos mieszka w domu? czy w kojcu? bo jakoś nie znalazłam jego domowych zdjęć, tylko takie na trawce. Można proić o wstawienie zdjęć z pomieszczenia, gdzie mieszka psiaczek? :) I może od razu zdjecia tych trzech starych piesków, które ostatnio pojechały do hotelu z krakowskiego schroniska. Bardzo jestem ciekawa, jak wygląda ich obecne życie. A może mają swój wątek? :)1 point
-
milo sie czyta wiesci o Tolusiu i oglada fotki na ktorych wyglada na szczesliwego :) moja sunia tez juz nie slyszala jak byla starsza nawet jak wolalam Ja blisko bedac, cuz wiek robi swoje...przynajmniej burz sie nie bala juz nie reagowala panicznie ;) jak radzicie sobie z upalami? bo konca nie widac...1 point
-
Tolucha kochany.... jak mnie dlugo u Ciebie nie bylo...1 point