Jump to content
Dogomania

pralinka94

Members
 • Content Count

  2,691
 • Joined

 • Last visited

About pralinka94

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 03/05/1994

Converted

 • Biography
  Paulina Guga
 • Location
  Katowice Tychy
 • Interests
  Zwierzaki!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cioteczki! Kojarzycie może tego psiaka? Do schroniska w Zamościu trafił w roku 2014 w lipcu z Komarowa, wtedy przyplątał się pod dom moich rodziców, niestety nie mogli go dłużej zatrzymać i moja mama zadzwoniła po schronisko... ale wyrzuty sumienia ma do dziś, teraz by go zostawiła :( W szczególności, że nie zdawała sobie sprawy, jak źle schronisko stoi z adopcjami... i tak nas dziś tknęło, widzę Tolu, że odwiedzasz to miejsce, może będziesz mogła pomóc? Zdjęcia chłopaka. Rodzice na ten moment nie mogą osobiście odwiedzić schroniska (ja mieszkam w Katowicach), więc proszę Was o pomoc. Będę wdzięczna za każdą informację, mam nadzieję, że znalazł już dawno dom... ale jeżeli nie, to ma na niego szansę. Zdjęcia sprzed 3 lat.
 2. Doris okolo 2 tyg. temu pojechala do innego, nowego domu. Super domu :) caly czas mam kontakt z Panstwem i dostaje takie zdjecia:
 3. Max (19/16) to duży (55cm w kłębie) około 4 letni pies w typie owczarka. To potulny jak baranek psiak, który wiele przeszedł w swoim życiu. Potrzebuje szczególnej troski i cierpliwości, aby znów mógł zaufać ludziom i otoczeniu, gdyż ktoś wcześniej bardzo go skrzywdził. Reaguje przerażeniem na otoczenie, bardzo boi się ruchu ulicznego i dosłownie pada na ziemię gdy widzi nadjeżdżające auto. Na smyczy chodzi bardzo ładnie, przy nodze. W tym całym strachu jest całkowicie pozbawiony agresji, można go podnieść, założyć szelki, spojrzeć w zęby - nie ma nic przeciwko, typowy misiek. Jest przyjazny w stosunku do innych psów, ale na zaczepkę odpowiedzieć potrafi. Maxa trzeba na nowo przystosować do życia wśród ludzi, najlepiej zdala od miejskiego zgiełku. Preferowany dom bez małych dzieci. Kontakt: Paulina 792-304-398 A tak wygląda psiak: Maciaszku, proszę o dodanie na stronki chłopaka. Ostatnie zdjęcie.
 4. Chudy pojechał dziś do domu! ;)
 5. http://www.dogomania.com/forum/topic/144611-chudy-szuka-domu   Zapraszam ponownie na wątek Chudego :)
 6. Witam wszystkich, w końcu udało mi się ogarnąć dogomanie, od jakiegoś czasu zajmuję się Chudym i czas najwyższy chłopaka posłać do domu, bo niedługo stuknie  mu już półtora roku w schronisku :(   Maciaszku, dziękuje za zmianę opisu na stronkach, proszę jeszcze o dodanie, że Chudy został wykastrowany i o nowe zdjecie, na to poniżej:   A tutaj zdjęcia z ostatniego spacerku:     I oczywiście dziś ruszamy na nowo z ogłaszaniem chłopaka.
 7. Kali od wczoraj w domciu! :D Niestety nie pośredniczyłam w adopcji, ale już wczoraj dzwoniłam do Pana i jak na razie wszystko jest w porządku. Kali zamieszkał na Szopienicach w mieszkaniu, jest bardzo grzeczny, mieszka również z czwórką dzieci, oby wszystkie się z Kalim dogadały, bo Kali dzieci lubi :). Jutro raz jeszcze zadzwonię, jak wrażenia po 2 dniach. Powodzenia piesku!!     Aaa zapomniałam dodać, że z kotem również bez problemu się dogadał :)
 8. spóźniona, ale bardzo dziękuję za spacerek i zdjęcia!     Magda, jesteś nie zastąpiona!   Bardzo prosze o zmianę opisu i zdjęcia na stronkach.   Kali to około 6 letni, przemiły mieszaniec boksera, który trafił do schroniska z powodu śmierci swojego opiekuna. Uwielbia ludzi, doskonale dogaduje się z dziećmi, nawet z tymi najmniejszymi. W stosunku do psów jest zupełnie bezkonfliktowy. Uwielbia sie bawić i gonić za zabawkami, jak i tarzać się w wysokiej trawie. Przy tym wszystkim nie jest nachalny w stosunku do człowieka, potrafi przyjść i pokazać brzusio do głaskania, ale potrafi się też zająć sam sobą. Kali przyzwyczajony jest do jazdy samochodem, więc bez problemu można z nim jeździć na wycieczki. Kali potrafi takie komendy jak "siad", "łapa" oraz "leżeć". Swoje potrzeby załatwia na dworze.   Kontakt: Paulina 792-304-398   I zmianę zdjęcia na to:
 9. http://www.dogomania.com/forum/topic/147112-kali-mix-boksera-po-%C5%9Bmierci-w%C5%82a%C5%9Bciciela-wyl%C4%85dowa%C5%82-w-schronisku/ Zapraszam do Kaliego
 10. Kali (329/15) to 6 letni mieszaniec boksera, który trafił do schroniska po śmierci swojego ukochanego pana. Jest to średniej wielkości (ok. 50 cm w kłębie), kochający wszystkich psiak. Bez problemu dogaduje się z dziećmi, nawet z tymi najmniejszymi. W stosunku do psów również bardzo przyjazny. Kali lubi się bawić i chodzić na długie spacery. Na smyczy potrafi chodzić ładnie, przy nodze. Na komendę potrafi podawać łapę oraz siadać. Kali to zrównoważony pies, który przebywał w mieszkaniu, swoje potrzeby załatwia na dworze i potrafi zostawać sam w domu. Teraz ciężko mu jest się pogodzić z tym, że musi żyć w schronisku... Dlatego szukamy dla Kaliego domu, gdzie będzie się czuł jak członek rodziny. Kali nie zostanie wydany do budy ani kojca.    Kali jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Przebywa w Katowicach.   Kontakt: Paulina 792-304-938   Dodam jeszcze, że rodzina zmarłego opiekuna była go "odwiedzić" w sobotę w schronisku. Podobno chcą pomóc w szukaniu domu, ale nie potrafię zrozumieć, jak mogą żyć z myślą, że Kali jest w schronisku... tym bardziej, że on to bardzo źle znosi, na razie jest w dobrej kondycji, ale gdybyście widzieli jak z całych sił próbuje się zapierać, żeby nie wejść do boksu...   Oto Kali   Na akcji przy szkole podstawowej Kali ujął serce pewnej pani... niestety nie mogła go wziąć...         Maciaszku, proszę o zmianę zdjęcia (na to pierwsze) oraz opisu na stronkach. Dziękuję!
 11. Sara pojechała wczoraj do domu, wiem tylko tyle że trafiła do rodziny do domu z ogrodem. Na dniach będę dzwoniła, co u suni ;) zamieszkała pod Pyrzowicami.
×
×
 • Create New...