Jump to content
Dogomania

a_niusia

Members
 • Content Count

  5,689
 • Joined

 • Last visited

About a_niusia

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.revolution-breeze.com

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

3,504 profile views
 1. a_niusia

  Zakup szczeniaka -proszę o opinie

  U mnie ludzie czekali jeszcze dłużej aż zdecyduje, które szczenię do nich pojedzie. I dopiero, jak zdecydowałam, wpłacali zadatki. To jest absolutnie normalne. Co więcej, zwykle odpowiedzialni hodowcy tak robią.
 2. a_niusia

  Anglia

  i oczywiscie badanie kliniczne podbite przed weterynarza w paszporcie.
 3. a_niusia

  Podróż do Niemiec

  Nie, nie może wjechać na teren Niemiec. Co mogłoby się stać u weta? No np. nowi właściciele mogliby powiedzieć "kupiliśmy go w Polsce, 3 dni temu". A wet mógłby stwierdzić, że to szczenię nie ma 3 miesięcy plus 21 dni. I resztę historii dopisz sobie sama...
 4. a_niusia

  Podróż do Niemiec

  to nie tylko chodzi o kontrole na granicy. wlasciwie to jest najmniejszy problem. niech sie cos wydarzy na miejscu i trafisz na weterynarza, ktory nie bedzie wyrozumialy. wiecie, co wtedy moze sie stac? no wlasnie. od nas niedawno dziewczynka jechala do niemiec. nie bylo opcji, zebym ja wyslala bez waznych szczepien. tu chodzi przede wszystkim o bezpieczenstwo szczeniaka.
 5. a_niusia

  GOŃCZE POLSKIE szczeniaki

  ooo Iza:))) jeszcze tu jestes?:)))
 6. a_niusia

  GOŃCZE POLSKIE szczeniaki

  Powiem Ci, że ja dałam ogłoszenie na olx i nie wiem, czy kiedykolwiek jeszcze się na to zdecyduje - przez olx znalazłam jeden dom. Jeden na 13. Niestety a może na szczęście hoduje rasę o bardzo specyficznych potrzebach i nie dla wszystkich a wiadomo że na olx psów szukają bardzo przypadkowi ludzie. A jeśli chodzi o fejsa... W dzisiejszych czasach to jest podstawa :-) jeżeli siedzisz w jakiejś rasie, masz zaraz mnóstwo znajomych z całego świata, hodowcy obserwują się nawzajem na fejsie, wiedza, co u kogo słychać, co planuje itd. To podstawowy kanał komunikacji między hodowcami. Tak to się jakoś złożyło :-)
 7. a_niusia

  GOŃCZE POLSKIE szczeniaki

  z Natalią znamy się od kilku lat. Pies mieszka u niej na zasadac współwłasności. bardzo długo na tego psa czekała i jestem dumna, że mogłam spełnić jej marzenie. Co wiecej - ma już dorosłą suczkę tej rasy, którą do tego wystawiała. Zatem chyba tak, coś źle zrozumiałś:))) Szukaj dalej:))
 8. a_niusia

  GOŃCZE POLSKIE szczeniaki

  zazdrosc o co?:)))
 9. a_niusia

  GOŃCZE POLSKIE szczeniaki

  Ze zrozumieniem to warto przeczytać kalendarz pzl i dopiero się mądrzyc na temat polowania na coś ;-)
 10. a_niusia

  seter szkocki - proszę o kilka rad

  No to masz odpowiedź: gordon się takim spacerem nie zmęczy, nie ma cienia szansy na to! A ponieważ nie spełniasz jego potrzeb, to on jest przepełniony frustracja. Odezwij się do mnie na pw jeśli chcesz!
 11. a_niusia

  Jak duże znaczenie ma rodzaj karmy?

  Słuchaj...ale przecież konserwa nie ma nic wspolnego z naturalnym ani zdrowym jedzeniem!!!
 12. a_niusia

  GOŃCZE POLSKIE szczeniaki

  natura to akurat zadnej rasy nie stworzyla:))) rozumiem - "nie znam sie, a sie wypowiem:)) szczerze mowiac nie wydaje mi sie, zeby mysliwy, hodowcy itd. szukali szczeniaka na dogomanii.
 13. a_niusia

  GOŃCZE POLSKIE szczeniaki

  Autorka mi poleciła zabrać psy na polowanie :-) do tego się odniosłam. Więc sama zacznij czytać ze zrozumieniem :-) Cóż, piszę jak jest u nas, bo mam własne doświadczenia. Trudno, żebym pisała o cudzych.
 14. a_niusia

  GOŃCZE POLSKIE szczeniaki

  U nas przekazanie szczeniaka do nowej rodziny wygląda trochę inaczej nic "bierzesz do auta i nara". ps nie ma to jak polecać komuś polowanie w okresie legowym hahaha
 15. a_niusia

  GOŃCZE POLSKIE szczeniaki

  Z dowozem jak pizza ^^
×