Jump to content
Dogomania

IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!


MALWA

Recommended Posts

Dnia 14.02.2018 o 11:31, elik napisał:

Super zdjęcia i Igunia wygląda na zadowoloną :) Oby tylko panie nie przekarmiły Iguni z tej miłości :)

Poczekajmy na informację Basi, czy uda się Jej koleżance zarejestrować czip bez opłaty. Jeśli tak, to dane pani i Iguni będą potrzebne Basi, jeśli nie, to ja zarejestruję i wtedy będę Cię prosiłao przesłanie tych danych.

Elu na razie nie ma uprawnień. Jeszcze jedna osoba mi przyszła do głowy. Jutro zadzwonię i dopytam.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Przeczytałam tytuł wątku to serce mi stanęło do czasu aż sobie nie uświadomiłam, że to stary tytuł... No - ale do zawału było blisko. Mam delikatne serce;)

Ciekawe, co u Iguni?

MALWA pewnie wkrótce zmieni tytuł,  ale teraz choćby chciała to nie może,  bo jest bezkomputerowa :) We czwartek odbiera kompa z serwisu.

Ewentualnie co u Iguni powietakże po odzysku kompa.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.02.2018 o 11:19, anecik napisał:

To może oczekiwanie na zdjęcia z DS :)

... na pewno tak okok.gif  już kolejny raz wracam tutaj!  ... dzisiaj ,pomyślałam sobie... no przecież ona się uśmiecha!  prawda?!

P1140427.jpg

 

 

Eluniu, jakim cudem , wymazujesz coś z załączonych rachunków?  wyciągów bankowych?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, anica napisał:

... na pewno tak okok.gif  już kolejny raz wracam tutaj!  ... dzisiaj ,pomyślałam sobie... no przecież ona się uśmiecha!  prawda?!

P1140427.jpg

 

 

Eluniu, jakim cudem , wymazujesz coś z załączonych rachunków?  wyciągów bankowych?

Tak, Igunia się uśmiecha.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, anica napisał:

... na pewno tak okok.gif  już kolejny raz wracam tutaj!  ... dzisiaj ,pomyślałam sobie... no przecież ona się uśmiecha!  prawda?!

P1140427.jpg

Eluniu, jakim cudem , wymazujesz coś z załączonych rachunków?  wyciągów bankowych?

To nie cuda :) to program Paint. Jest w pakiecie Windows. Jeśli jesteś zainteresowana to mogę Ci podpowiedzieć, jak z niego korzystać :) Tylko dopiero po 10 marca. Do tego czasu mam strasznie napięty harmonogram :(

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

To nie cuda :) to program Paint. Jest w pakiecie Windows. Jeśli jesteś zainteresowana to mogę Ci podpowiedzieć, jak z niego korzystać :) Tylko dopiero po 10 marca. Do tego czasu mam strasznie napięty harmonogram :(

Ok, dziękuję , to się dobrze składa bo ja teżoczko.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...