Jump to content
Dogomania

IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!


MALWA

Recommended Posts

Ja jeszcze pokażę Igunię ,przed przyjazdem do Swojego domku, poznałam naszą Igunię ,która jest kochana słodką dziewczynką, wiadć że lubi głaski i mizianka była grzeczna i spokojna, jakby wiedziała, że jedzie do 'siebie' ok2.gif

.. jestem ciekawa jak pachniesz, chętnie Ciebie poznam :)

a1dda8c8992b57bbmed.jpg

... pozwolę się pogłaskać, lubię pieszczoty, zobacz jaka jestem miękka i aksamitna :)

b12dd41e82f9640bmed.jpg

... miło było, ale pożegnam się,.. uśmiechem :)

51705a0fb20a4932med.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, anica napisał:

Ja jeszcze pokażę Igunię ,przed przyjazdem do Swojego domku, poznałam naszą Igunię ,która jest kochana słodką dziewczynką, wiadć że lubi głaski i mizianka była grzeczna i spokojna, jakby wiedziała, że jedzie do 'siebie' ok2.gif

.. jestem ciekawa jak pachniesz, chętnie Ciebie poznam :)

a1dda8c8992b57bbmed.jpg

... pozwolę się pogłaskać, lubię pieszczoty, zobacz jaka jestem miękka i aksamitna :)

b12dd41e82f9640bmed.jpg

... miło było, ale pożegnam się,.. uśmiechem :)

51705a0fb20a4932med.jpg

Anica, dziekuje za wrzucenie zdjec Iguni. 

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, anica napisał:

Dzisiaj udało mi się osobiście poznać Anecik  jest to dla mnie zaszczyt i honor! zawsze czułam sympatię do jej osoby,/ci którzy ją znają widzą o czym piszę ;) / ale nie wiedziałam  że to jest taka wyjątkowa osoba! jestem pod wielkim wrażeniem Anecik,/z róznych względów nie będę pisać o szczegółach/ sytuację w jakiej się poznałyśmy będę pamiętać do końca życia! piękna chwila, o takich piszą poeci i dla takich chwil warto żyć!0059.gif  Szacun Anetko, jesteś jedna.. jedyna, wyjątkowa!

Aniu kochana pięknie to  ujęłaś:) Przyłączam się i podpisuję pod tym:):):)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Poker napisał:

Bardzo się cieszę,że anecik i  Igusia dotarła szczęśliwie na miejsce.  Mam nadzieję,że sunia będzie szczęśliwa w DS , i że mój wielki nos nie zawiódł mnie w jego  ocenie .

 

Poker, wierzę w Twój nos. happy.gif

Dobrze o poranku przeczytać takie piękne wieści... Niech to będzie szczęśliwe zakończenie tego wątku.

A nasz Bursztynek jest już po pierwszej nocy w swoim Domku... 0heart.gif Kciuki i ciepłe myśli cały czas. 

Proza życia... Szykuję się już do wpłat moich deklaracji na marzec i kwiecień dla psiaków... Dziś polecą te dla Iguni. Gdyby znalazła Domek ciut później i tak by poleciały przecież.iconwink.gif

I przypomnę jeszcze, że kręci się bazarek dla Iguni od Oleny. Oprócz ślicznych fantów, są tam różne cegiełki w nieograniczonej ilości.

 

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze muszę...

7 godzin temu, anica napisał:

Dzisiaj udało mi się osobiście poznać Anecik  jest to dla mnie zaszczyt i honor! zawsze czułam sympatię do jej osoby,/ci którzy ją znają widzą o czym piszę ;) / ale nie wiedziałam  że to jest taka wyjątkowa osoba! jestem pod wielkim wrażeniem Anecik,/z róznych względów nie będę pisać o szczegółach/ sytuację w jakiej się poznałyśmy będę pamiętać do końca życia! piękna chwila, o takich piszą poeci i dla takich chwil warto żyć!0059.gif  Szacun Anetko, jesteś jedna.. jedyna, wyjątkowa!

Anico, taki post o wyjątkowej Osobie mogła napisać tylko Osoba wyjątkowa.happy.gif

Dobrego dnia Wszystkim. 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, MALWA napisał:

Brakuje nam blisko  180 zl.......

zbierzemy na bazarku

10 godzin temu, anica napisał:

Dzisiaj udało mi się osobiście poznać Anecik  jest to dla mnie zaszczyt i honor! zawsze czułam sympatię do jej osoby,/ci którzy ją znają widzą o czym piszę ;) / ale nie wiedziałam  że to jest taka wyjątkowa osoba! jestem pod wielkim wrażeniem Anecik,/z róznych względów nie będę pisać o szczegółach/ sytuację w jakiej się poznałyśmy będę pamiętać do końca życia! piękna chwila, o takich piszą poeci i dla takich chwil warto żyć!0059.gif  Szacun Anetko, jesteś jedna.. jedyna, wyjątkowa!

aż mnie zaintrygowałaś ;O

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, ewu napisał:

Aniu kochana pięknie to  ujęłaś:) Przyłączam się i podpisuję pod tym:):):)

Będąc pod wpływem chwili, .. jestem zresztą do teraz! napisałam .. popprostu od serca! czasem w jakimś momencie, znajdujemy się w sytuacjach kompletnie od nas niezależnych!  coś się zadzieje poza naszą kontrolą! i właśnie w takich sytuacjach, czasem bardzo trudnych!  wychodzi z nas jakim jesteśmy człowiekiem... Anecik to... ten Dobry, Wspaniały Człowiekzakochany.giftrzeba przyznać ,że ...Łałłll... zaskoczyła mnie, mojego męża w tym najlepszym znaczeniu! też powiedział...że myślał ,że już takich ludzi nie ma... Dziękuję ,Anetko ... bo ja chyba znowu... uwierzę w człowieka!cmok.GIF

4 godziny temu, Elisabeta napisał:

I jeszcze muszę...

Anico, taki post o wyjątkowej Osobie mogła napisać tylko Osoba wyjątkowa.happy.gif

Dobrego dnia Wszystkim. 

... dziękuję :)   albo można napisać taki post pod wpływem...wyjątkowej chwili! a to była ,wyjątkowa chwilaserduszka.gif

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, ewu napisał:

Aniu kochana pięknie to  ujęłaś:) Przyłączam się i podpisuję pod tym:):):)

Będąc pod wpływem chwili, .. jestem zresztą do teraz! napisałam .. popprostu od serca! czasem w jakimś momencie, znajdujemy się w sytuacjach kompletnie od nas niezależnych!  coś się zadzieje poza naszą kontrolą! i właśnie w takich sytuacjach, czasem bardzo trudnych!  wychodzi z nas jakim jesteśmy człowiekiem... Anecik to... ten Dobry, Wspaniały Człowiekzakochany.giftrzeba przyznać ,że ...Łałłll... zaskoczyła mnie, mojego męża w tym najlepszym znaczeniu! też powiedział...że myślał ,że już takich ludzi nie ma... Dziękuję ,Anetko ... bo ja chyba znowu... uwierzę w człowieka!cmok.GIF

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

I jeszcze muszę...

Anico, taki post o wyjątkowej Osobie mogła napisać tylko Osoba wyjątkowa.happy.gif

Dobrego dnia Wszystkim. 

... dziękuję :)   albo można napisać taki post pod wpływem...wyjątkowej chwili! a to była ,wyjątkowa chwilaserduszka.gif

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Olena84 napisał:

zbierzemy na bazarku

aż mnie zaintrygowałaś ;O

... Anecik to nasz dogomaniacki Anioł, to wspaniały człowiek, same superlatywy...Naj, Naj!  mówię Ci, Oleńkookok.gif

... Na pewno , będziemy tak długo zbierać, aż zbierzemy! Igunia , zasługuje na to, żeby mieć najlepszy domek!  jest taka grzeczna, kochana! widać że chce zaufać, tak się tuliła do moich rąk! nawet byłam zdziwiona, że jest taka ...ufna, skora do mizianek, pieszczot!... może to też zasługa Anecik?, może  w domu Anecik, zaufała człowiekowi?  nie wiem jaka była ...przedtem :)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, MALWA napisał:

Koszty zwiazane z dostarczenien i wyposazeniem Igi ksztaltuja sie nastepujaco:

- dowiezienie z PDT do Wroclawia 250 zl, 

-  zakup kompletu szelek, smyczy, obrozki i adresatki 58 zl, 

- zaczipowanie 60 zl. 

Do zaczipowania u weta nalezy doliczyc jeszcze 39 zl, bo tyle kosztuje rehestracja psa w bazie. Wet rejestracji nie robi, ani platnie ani bezplatnie. 

Anecik trzeba zwrocic 308 zl.

Anecik wysle do elik paragony za szczepienie i szelki.

W poniedzialek weterynarz przesle rachunek za czipowanie.

Zostaje do poniesienia kwota 39 zl za rejestracje w bazie, ale z tym poczekamy do czasu upewnienia sie, ze Iga zostaje w DS. 

 

Zacytuje, by nie umknelo.

Elik - zwroc prosze anecik kwote 308 zl.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, MALWA napisał:

Zacytuje, by nie umknelo.

Elik - zwroc prosze anecik kwote 308 zl.

308,00 zł jest to kwota bez czipowania, czyli jeszcze będzie do zapłacenia rachunek od weta - 60,00 zł + 39,00 zł rejestracja w bazie. Czy Tak ?

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, MALWA napisał:

Tak, zgadza sie wszystko co napisalas.

Czyli oprócz tego co Igunia ma na koncie potrzebujemy jeszcze 158,09 zł.

 

5 godzin temu, MALWA napisał:

Zacytuje, by nie umknelo.

Elik - zwroc prosze anecik kwote 308 zl.

Igunia, jak już pisałam, ma tej chwili na koncie 248,91 zł.   Uzgodniłam z anecik, że zrobię przelew, gdy Igunia będzie miała całą kwotę na koncie.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Czyli oprócz tego co Igunia ma na koncie potrzebujemy jeszcze 158,09 zł.

 

Igunia, jak już pisałam, ma tej chwili na koncie 248,91 zł.   Uzgodniłam z anecik, że zrobię przelew, gdy Igunia będzie miała całą kwotę na koncie.

Dziękuję za te uzgodnienia.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawialam z Pania Iguni, obie byly akurat na spacerku. 

Iga, tak jak pisalam wczoraj wybrala sobie kanape, na ktorej siedziala Pani Babcia. I tak siedzi caly czas. By miala wygodnie, obie Panie siedza w fotelach, by maly Bursztynek mial wiecej miejsca. 

Wczoraj Iga dostala rosolek z makaronem i miesko z indyka.  Pani Babcia karmila Ige na kanapie z reki. Dzisiaj lament, ze psiak nie je. Sama nie jadla. Kiedy starsza Pani wziela miseczke, w ktorej byly kulki i miesko z puszki i zostala znowu nakarmiona z reki, to jadla. Pani Zofia powiedziala, ze nie ingeruje w to, bo Mama cieszy sie, ze ma zajecie i moze pieska nakarmic. 

Obie Panie spia w jednym duzym lozku.  Igunia probowala wczoraj spac z nimi, ale nie mogla sie wdrapac. Pani zadecydowala, ze skoro Iga przejela kanape w pokoju obok, to moze sama tam spac. I faktycznie, Iga pomaszerowala spac na kanape. 

Poza tym Iga jest grzeczna, spokojna, spi na kanapie i nie bylo zadnych niespodzianek po nocy. 

Obie Panie sa zachwycone Igunia. 

Pani obiecala przeslac zdjecia Iguni. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...