Jump to content
Dogomania

Braszka w DS


Recommended Posts

Na razie szukamy domku Misiowi :)

Sunia to faktyczne merle, ja na to umaszczenie żartobliwie mówię "pleśń", "pleśniawka" hihi. Takie umaszczenie dość często spotyka się u owczarków-pastuszków. Być może gdzieś w swoich przodkach sunia ma jakiegoś corgi :). Swoją drogą ostatnio w lubelskim bardzo dużo takich klonów. Co rusz jakiś mikrus-pleśniak szuka domu.

A nasza wątkowa niunia na szczęście nie przejmuje się naszymi rozmowami o szukaniu domku czy o jej umaszczeniu, ale cieszy się słońcem :) Swoją drogą, śliczną masz posesję, wiolhelm170. Oby suni nie zamarzyło się być ogrodnikiem i poprzesadzać to i owo.
18578899_1436519103072750_1816677699_n.thumb.jpg.f9fe51ba157cba29ff1bf1d6f603cfb6.jpg

18579053_1436519109739416_669063158_n.thumb.jpg.7ffbcfb09eedfbccb52134369706047a.jpg



 

18622794_1436519139739413_131114393_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Z ciężkim sercem pisze ze powinnam szukać suni domu.ona jest ciągle w ruchu. Wygryzla dziury we wszystkich kocach z nudy. Na dworze szczeka albo do misia za płotem, tak że go wpuszczam albo do suczki sąsiadów i próbuje przegryzc siatkę. Ona potrzebuje rodziny z dziećmi?  Psami innymi?  A misia wzięłam na noc do domu a potem oczywiście jakoś przeszedł przez płot rano.mam spora działkę mógłby być dwa tylko one już zaznaly wolności. A nie wyobrażam sobie nie otworzyć np.drzwi tarasowych bez smyczy. Podpowiedzcie mi jeszcze jedno. Kupiłam kropelki dla obu. Jak mam im zapuścić kiedy one ciągle się liza i gryzą. Nie potruja się? 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, wiolhelm170 napisał:

Z ciężkim sercem pisze ze powinnam szukać suni domu.ona jest ciągle w ruchu. Wygryzla dziury we wszystkich kocach z nudy. Na dworze szczeka albo do misia za płotem, tak że go wpuszczam albo do suczki sąsiadów i próbuje przegryzc siatkę. Ona potrzebuje rodziny z dziećmi?  Psami innymi?  A misia wzięłam na noc do domu a potem oczywiście jakoś przeszedł przez płot rano.mam spora działkę mógłby być dwa tylko one już zaznaly wolności. A nie wyobrażam sobie nie otworzyć np.drzwi tarasowych bez smyczy. Podpowiedzcie mi jeszcze jedno. Kupiłam kropelki dla obu. Jak mam im zapuścić kiedy one ciągle się liza i gryzą. Nie potruja się? 

Zapusc kropelki na kark i wzdłuż grzbietu.Tam nie siegna:)

A jakie to krople sa?.Powinna być ulotka.

Link to comment
Share on other sites

To młoda sunia, myślę że potrzebuje dużo ruchu i zajęć. Dawaj jej zabawki, podmieniaj, baw się. Może kup matę węchową albo chowaj smaki i zabawki w różne zakamarki domu i baw się z nią w szukanie - tropienie bardziej męczy niż spacery.

Niemniej jednak jak uda Ci się zrobić lepsze zdjęcia suni to zrobię jej ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Tyska ja naprawdę nie mam czasu się z nią bawić. Zaniedbuje przez nią swoje obowiązki w pracy. Nie szukałam psa wzięłam ja żeby nie trafiła do schroniska na czas sterylki. Jestem wykończona po drugim dniu z nią. Jeśli się nikt nie znajdzie to oczywiście zostanie. Spróbuję zrobić zdjęcia. Dziękuję Ci bardzo. Robisz świetne ogłoszenia. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...