Jump to content
Dogomania

Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !


terra

Recommended Posts

Dzień dobry. Tradycyjnie, dziękuję Wam, że jesteście ze mną i nie zapominacie, pomimo iż na dworku piękna pogoda i można wreszcie korzystać z niej do woli.

U mnie, niestety, bez rewelacji. Był jeden dzień lepszych wyników, a wczoraj znowu się wszystko posypało. Najgorszy jest problem z nerkami. Kreatyninia wzrasta , mimo płukania i podawania furosemidu:(

Bawcie się i korzystajcie z życia, bo ono jest naprawdę krótkie................

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, EVA2406 napisał:

Dzień dobry. Tradycyjnie, dziękuję Wam, że jesteście ze mną i nie zapominacie, pomimo iż na dworku piękna pogoda i można wreszcie korzystać z niej do woli.

U mnie, niestety, bez rewelacji. Był jeden dzień lepszych wyników, a wczoraj znowu się wszystko posypało. Najgorszy jest problem z nerkami. Kreatyninia wzrasta , mimo płukania i podawania furosemidu:(

Bawcie się i korzystajcie z życia, bo ono jest naprawdę krótkie................

Oj, Ewuniu, zmartwiłam się bardzo. Strasznie to wszystko trudne, czasem nie wiadomo, co napisać... Ja cały czas jestem na wątku, może nie piszę za często, ale myślę, wspieram i bardzo mocno trzymam kciuki. Za Ciebie i moją bliską koleżankę w podobnej sytuacji...

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Poker napisał:

Te cholerne choróbska.  po co one w ogóle istnieją?

Ewciu, spróbuj zastosować Alkala T firmy Sanum. Mają bardzo dobre działanie na  nerki. Można stosować z innymi lekami.

http://www.aquavitae.com.pl/product-pol-1781-Sanum-Alkala-T-100-tabletek-zapobiega-zakwaszeniu-organizmu.html

Czy na pewno chodziło Ci o ten lek? Jeśli tak, to jest to bardziej na układ trawienny a nie na moczowy.

Niestety, przed chwilą dowiedziałam się, że wyniki znowu spadły :(

Link to comment
Share on other sites

Ewa, rzadko bywam ostatnio na dogo, trafiłam tu z podpisu Inka33 na wątku mojej Tusi...

strasznie mi przykro... jak tylko wpłynie pensja postaramy się z tz-em coś wysłać kochana; trzymaj się dzielnie, bo od nastawienia tez wiele zależy;

ściskam mocno!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witam Was bardzo serdecznie i nieustannie dziękuję za Waszą obecność.

Niestety, wyniki są coraz gorsze. Nerek nie da się uruchomić. Wczoraj dostałam jeszcze większą dawkę sterydów i dostałam po tym strasznego ataku neurologicznego. Był to napad jakichś, niezależnych ode mnie, ruchów. Było mi okropnie gorąco. Teraz też kapie mi steryd, ale w mniejszej dawce i już się boję żeby nie było powtórki.

Poza tym powiedziano mi dzisiaj, że to już koniec. Spróbują podać mi ten lek, który dla mnie mieli, ale to będzie podane w ciemno, bo jego podanie powinno być przy odpowiednich parametrach krwi i moczu, a u mnie żaden nie spełnia warunków. W poniedziałek zaczynamy eksperyment. Nie mam nic do stracenia...........

Teresko, wpisz proszę do rozliczenia kolejną wpłatę:

- Bakusiowa - 50 zł

 

Bardzo, bardzo dziękuję :)

 

bratki2.png

Link to comment
Share on other sites

Ewa, myślę o Tobie i przesyłam tyle dobrych myśli ile można. Masz jeszcze tę koszulkę z boskim ciałem w bikini :)? Może nie uwierzysz, ale w zeszłym tygodniu opowiadałam tę śmieszną historię dziewczynom z pracy. Tak jakoś ni z gruszki ni z pietruszki mi się przypomniała, a teraz dowiaduję się że masz kłopoty... Ściskam Cię mocno. Naprawdę mocno.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...