Jump to content
Dogomania

Ewa odeszła ['] dogomaniaczka EVA2406 potrzebuje pomocy !


terra

Recommended Posts

To wszysko zależy od ludzi. Są pielęgniarki, które umieją uszanować drugiego człowieka i są takie, które uważją, że są najważniejsze. ja wiem, że to ciężka praca, ale ten chory jest na nie zdany. Poza tym bardzo dużo zależy od dobrej organizacji. Niestety, co przyjdzie ktoś nowy, wprowadza swoje rządy a na efekty nie trzeba długo czekać............:(

Link to comment
Share on other sites

A u nas słoneczko świeci :)

Dzisiaj wyniki się pogorszyły, ale to podobno tak mam być, żeby była poprawa musi być spadek parametrów. Dlatego dostanę krew i płytki. I jak wszystko byłoby dobrze, yo poprawa powinna być w przyszłym tygodniu. A jak będzie..............

 

do-boga.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja również przesyłam serdeczności i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Nie zaglądałam tu ale cały czas o tobie myślę i na początku czerwca postaram się znowu coś przelać na twoje leczenie bo musi się udać.

Tylko dziewczyny - przypomnijcie mi dane do przelewu bo nie wiem czy dokopię się na swoim rachunku.

Link to comment
Share on other sites

Ewciu, dużo, dużo słońca za oknem i na ludzkich twarzach wokoło.

Znalezione obrazy dla zapytania słoneczne pozdrowienia gif
 
 
13 godzin temu, dwbem napisał:

Ja również przesyłam serdeczności i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Nie zaglądałam tu ale cały czas o tobie myślę i na początku czerwca postaram się znowu coś przelać na twoje leczenie bo musi się udać.

Tylko dziewczyny - przypomnijcie mi dane do przelewu bo nie wiem czy dokopię się na swoim rachunku.

zaraz wyślę :)

Link to comment
Share on other sites

Ewuniu,może słowa tu napisane są zbyt prozaiczne do tego przez co przechodzisz, ale one wyrażają na pewno jedno : Jesteśmy sercem i myślami z Tobą, kochana dziewczyno!

                                                             bombon2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...