Jump to content
Dogomania

Terierowaty Tobiś z Radys zamieszkał z Panią, Panem i Sabą :).


Onaa

Recommended Posts

Nie wiedziałam na jakie miasto ogłosić... ;) Poprawcie... jakby co...
Napisałam olx-a, kliknęłam "dodaj" i mi usunęło... a opis był ładny... 

Zdenerwowałam się na olx-a, zwłaszcza że opisu po raz pierwszy nigdzie wczesniej nie zapisałam... nie udało mi się odtworzyć takiego ogłoszenia, jakie miałam w głowie.... zrobiłam tylko takie :(
https://www.olx.pl/oferta/prosze-panstwa-oto-mis-cudowny-rodzinny-tobi-CID103-IDsj5aW.html

 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Onaa napisał:

Tysiu, bardzo Ci dziękuję, tekst o Tobim jest świetny ! Zawsze ile razy czytam Twoje teksty jestem pod wrażeniem, że potrafisz tak pięknie pisać :D. Masz dar :).

 

1 minutę temu, uxmal napisał:

Tysia to taki Dobry Duszek. Gdzie tylko zobaczę Twój Avatar to wskakuję poczytać :)

Ojej...

Cieszę się, że się podoba :) Oby przyniosło domek.

I dziękuję za tak miłe słowa, chociaż nad warsztatem muszę wiele popracować. Co prawda znajomi na mnie krzyczą, że za każdym razem jak zaczynam pisac jakąś książkę (bo mam sporo pomysłów), to wyrzucam wszystko do kosza, bo uważam, że to beznadziejne i nikt i tak nie kupiłby książkę. Wolę poprzestać chyba na krótkich formach :) A tylko w notatniku spisuję pomysły na książki, może kiedyś... jak np. będę się nudzić na zwolnieniu macierzyńskim ;)

Link to comment
Share on other sites

Tysiu, jeśli lubisz pisać a może i kształcisz się w tym kierunku to trzeba wykorzystać dar :). Trochę samokrytycyzmu nie zaszkodzi ale tylko troszkę :). A może warto czasami pokazać swoją twórczość światu :D. Ja w każdym razie czekam , że kiedyś przeczytam Twoją książkę :).

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

 Co prawda znajomi na mnie krzyczą, że za każdym razem jak zaczynam pisac jakąś książkę (bo mam sporo pomysłów), to wyrzucam wszystko do kosza, bo uważam, że to beznadziejne i nikt i tak nie kupiłby książkę. Wolę poprzestać chyba na krótkich formach :) A tylko w notatniku spisuję pomysły na książki, może kiedyś... jak np. będę się nudzić na zwolnieniu macierzyńskim ;)

A w jakim gatunku dobrze się czujesz?

Pisz i nie wyrzucaj. Znajomi mają rację. Gust jest względny. Teraz wydaje Ci się że jest niedoskonały text ale za jakiś czas.. nie wiadomo. Może okazać się genialny.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli Wrocław pasuje to dorobię ogłoszeń na innych portalach w wolnej chwili :)

Akurat mój kierunek studiów jest oderwany od pisania :) Tzn może nie do końca, bo można pisać bajki terapeutyczne - i tutaj moja lekkość pióra pomaga, ale jednak to by było na tyle... :)
Zobaczymy, na razie lubię tworzyć opisy i cieszę się, że w ten sposób mogę dodać cegiełkę pomocową. :) Zresztą poprzez moje pisanie KTOŚ  wypatrzył 11letnią Tysię XX lat temu i zaangażował w pomoc bezdomnym zwierzętom :) A potem poszło: DT, fora psie itd., i pomoc również ludziom poprzez pisanie :) 


uxmal, z racji, że ja połykam wszystkie książki - żaden gatunek nie jest mi obcy, ale...  lubię czerpać inspirację ze świata, z moich bliskich, słuchać i rozmawiać z ludźmi o nich , ppróbować wejść w ich życie, nawet takie trudne jak bezdomność (lubię rozmawiać np. z bezdomnymi ludźmi i ich podbudowywać) to w tym kierunku: naprzeciw ludziom, czyli uwrażliwiać ludzi na innych, a bohaterom inspiracji dodać sił :). Bo ja wychodzę z założenia, że to życie pisze scenariusze - trzeba tylko umieć je zobaczyć i ładnie opisać :). Naprawdę z niektórych hisotrii spokojnie może powstać historia miłosna, niemal romansidło, z innych kryminał czy dramat - - na razie takie historie spisuję w krótkie notki, sprawdzam reakcje :) Lubię poprzez pisanie odmieniać świat. Jednak uważam, że chciałabym tak świetnie napisać te książki, że muszę popracować nad sobą :) - przecież książki mają nieść serce, pokłady siły i inne... nie mogą być napisane byle-jak. :)

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

uxmal, z racji, że ja połykam wszystkie książki - żaden gatunek nie jest mi obcy, ale...  lubię czerpać inspirację ze świata, z moich bliskich, słuchać i rozmawiać z ludźmi o nich , ppróbować wejść w ich życie, nawet takie trudne jak bezdomność (lubię rozmawiać np. z bezdomnymi ludźmi i ich podbudowywać) to w tym kierunku: naprzeciw ludziom, czyli uwrażliwiać ludzi na innych, a bohaterom inspiracji dodać sił :). Bo ja wychodzę z założenia, że to życie pisze scenariusze - trzeba tylko umieć je zobaczyć i ładnie opisać :). Naprawdę z niektórych hisotrii spokojnie może powstać historia miłosna, niemal romansidło, z innych kryminał czy dramat - - na razie takie historie spisuję w krótkie notki, sprawdzam reakcje :) Lubię poprzez pisanie odmieniać świat. Jednak uważam, że chciałabym tak świetnie napisać te książki, że muszę popracować nad sobą :) - przecież książki mają nieść serce, pokłady siły i inne... nie mogą być napisane byle-jak. :)

Jeśli będziesz potrzebować niezależnego czytelnika:)-Chętnie poczytam. Ja to uwielbiam SF - rosyjskie SF- pełno opisów-dużo logiki- boskie. :) np Strugaccy no i Asimov. a z innego gatunku T.S Eliot i Orwella np Na dnie w Paryżu i w Londynie

i przepraszam za off-Tobi

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Nie wiedziałam na jakie miasto ogłosić... ;) Poprawcie... jakby co...
Napisałam olx-a, kliknęłam "dodaj" i mi usunęło... a opis był ładny... 

Zdenerwowałam się na olx-a, zwłaszcza że opisu po raz pierwszy nigdzie wczesniej nie zapisałam... nie udało mi się odtworzyć takiego ogłoszenia, jakie miałam w głowie.... zrobiłam tylko takie :(
https://www.olx.pl/oferta/prosze-panstwa-oto-mis-cudowny-rodzinny-tobi-CID103-IDsj5aW.html

 

Tysia, tekst jest fantastyczny ! ! !  Nie wiem, jaki był przed usunięciem, ale ten mi się bardzo podoba ! Pielęgnuj ten talent, bo to wyjątkowy DAR ! Kto wie, moze kiedyś wykorzystasz go i będziesz na nim zarabiać sporo kasy !

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Jeżeli Wrocław pasuje to dorobię ogłoszeń na innych portalach w wolnej chwili :)

Akurat mój kierunek studiów jest oderwany od pisania :) Tzn może nie do końca, bo można pisać bajki terapeutyczne - i tutaj moja lekkość pióra pomaga, ale jednak to by było na tyle... :)
Zobaczymy, na razie lubię tworzyć opisy i cieszę się, że w ten sposób mogę dodać cegiełkę pomocową. :) Zresztą poprzez moje pisanie KTOŚ  wypatrzył 11letnią Tysię XX lat temu i zaangażował w pomoc bezdomnym zwierzętom :) A potem poszło: DT, fora psie itd., i pomoc również ludziom poprzez pisanie :) 


uxmal, z racji, że ja połykam wszystkie książki - żaden gatunek nie jest mi obcy, ale...  lubię czerpać inspirację ze świata, z moich bliskich, słuchać i rozmawiać z ludźmi o nich , ppróbować wejść w ich życie, nawet takie trudne jak bezdomność (lubię rozmawiać np. z bezdomnymi ludźmi i ich podbudowywać) to w tym kierunku: naprzeciw ludziom, czyli uwrażliwiać ludzi na innych, a bohaterom inspiracji dodać sił :). Bo ja wychodzę z założenia, że to życie pisze scenariusze - trzeba tylko umieć je zobaczyć i ładnie opisać :). Naprawdę z niektórych hisotrii spokojnie może powstać historia miłosna, niemal romansidło, z innych kryminał czy dramat - - na razie takie historie spisuję w krótkie notki, sprawdzam reakcje :) Lubię poprzez pisanie odmieniać świat. Jednak uważam, że chciałabym tak świetnie napisać te książki, że muszę popracować nad sobą :) - przecież książki mają nieść serce, pokłady siły i inne... nie mogą być napisane byle-jak. :)

Tak Wrocław pasuje, bardzo dziękuję Tysiu k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,28_Yw_orig..

 

11 godzin temu, uxmal napisał:

zrobione-pakiet maxi

11 godzin temu, uxmal napisał:

 

Uxmal -  ślicznie dziękuję k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,32_k3_orig..

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.02.2018 o 00:07, uxmal napisał:

zrobione-pakiet maxi

DZIĘKUJĘ :)
To oby się telefon rozdzwonił.

16 godzin temu, Havanka napisał:

Tysia, tekst jest fantastyczny ! ! !  Nie wiem, jaki był przed usunięciem, ale ten mi się bardzo podoba ! Pielęgnuj ten talent, bo to wyjątkowy DAR ! Kto wie, moze kiedyś wykorzystasz go i będziesz na nim zarabiać sporo kasy !

Dziękuję ślicznie :)

Link to comment
Share on other sites

Miałam telefon w sprawie Tobiego , całkiem nieźle brzmiał, ale jak pani usłyszała że piesek jest w Krakowie to powiedziała że musi się jeszcze zastanowić bo oni by woleli pieska poznać osobiście, no i już nie zadzwoniła. no nic to czekamy dalej na ten właściwy  telefon.

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, Onaa napisał:

Miałam telefon w sprawie Tobiego , całkiem nieźle brzmiał, ale jak pani usłyszała że piesek jest w Krakowie to powiedziała że musi się jeszcze zastanowić bo oni by woleli pieska poznać osobiście, no i już nie zadzwoniła. no nic to czekamy dalej na ten właściwy  telefon.

To znaczy, że Tobi zaczął zwracać na siebie uwagę :) Będą kolejne telefony :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Miałam telefon w sprawie Tobiego , całkiem nieźle brzmiał, ale jak pani usłyszała że piesek jest w Krakowie to powiedziała że musi się jeszcze zastanowić bo oni by woleli pieska poznać osobiście, no i już nie zadzwoniła. no nic to czekamy dalej na ten właściwy  telefon.

Troszkę szkoda, ale dobrze, ze coś drgnęło w spr. Tobiego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...