Jump to content
Dogomania

To miał być wątek Iwo, psa z Radys. Jednak okrutny los, a może człowiek, sprawił, że Iwo odszedł za Tęczowy Most :( Schronisko w Radysach opuści Rysa, która ma teraz na imię Lusia. Lusiu, bądź szczęśliwa podwójnie, za siebie i za Iwa.


elik

Recommended Posts

18 minut temu, Havanka napisał:

Trzymamy za słowo ! Na uśmiech i nową fryzurkę warto czekać. Teraz jednak, niech Iwo jak najszybciej opuści to miejsce, gdzie jest!

Muszę bardzo intensywnie poszukiwać wolnego miejsca w jakimś hoteliku. Najchętniej domowym :) Bez tego, ani uśmiech, ani fryzura nie będą możliwe.

Liczę na to, że podrzucicie jakieś pomysły w tym temacie  :)     gif  proszący.gif

2 minuty temu, Tola napisał:

Bardzo smutna historia Iwo, oby jak najszybciej opuścił schronisko i mógł cieszyć się kontaktem z człowiekiem już na zawsze.

Fanty na bazarek spakowane, postaram się jutro wysłać  paczkę.

Trzymam kciuki za udany zabieg!

Witam Tolu serdecznie u Iwa i bardzo dziękuję za fanty na bazarek. Myślę, że to będzie nie na jeden, a na kilka bazarków :) Najbliższy zmierzam zrobić dla mojej chrześniaczki i Iwa.

Dzięki za kciuki :) Iwo już szczęśliwie po zabiegu. Bidulek siedzi sam w izolatce :( Szkoda, że nie ma o kto przytulić, ale z drugiej strony dla nas będzie o te kilka setek lżej.

2 godziny temu, elik napisał:

Iwo już po zabiegu. Wybudził się nie było żadnych komplikacji. Wypoczywa w izolatce. Wyciągnięcie szwów odbędzie się już poza schroniskiem.

Ufffff

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, atulek napisał:

Proszę o nr.konta wpłacę 30zł na fryzurę dla Iwo. Elik mogę też przesłać fanty na bazarek proszę o adres na PW.

Atulek, Kochana serdecznie witam u Iwo i gorąco dziękuję za wsparcie     buziaczki.jpg

Zaraz ślę na PW odpowiednie dane :)

Link to comment
Share on other sites

I ja przybiegłam do Iwo na zaproszenie elik.Już wcześniej zauważyłam Iwa na wątku Radysowskim.Poprosiłam malawaszkę o umieszczenie go na FB na sznaucerach.malawszaszka napisała,że jest już umieszczony od jakiegoś czasu.Wygląda na to,że chłopczyk nadal siedzi za kratami.Nawet myślałam o Hoteliku u szafirki.Szafirka kocha sznaucery,ma 3 swoje no ale te Radysy i odbiór chyba w Warszawie to mnie przyhamowało.

Elik,fajnie,że mu założyłaś wątek i chcesz mu pomóc.Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Teraz, Anula napisał:

I ja przybiegłam do Iwo na zaproszenie elik.Już wcześniej zauważyłam Iwa na wątku Radysowskim.Poprosiłam malawaszkę o umieszczenie go na FB na sznaucerach.malawszaszka napisała,że jest już umieszczony od jakiegoś czasu.Wygląda na to,że chłopczyk nadal siedzi za kratami.Nawet myślałam o Hoteliku u szafirki.Szafirka kocha sznaucery,ma 3 swoje no ale te Radysy i odbiór chyba w Warszawie to mnie przyhamowało.

Elik,fajnie,że mu założyłaś wątek i chcesz mu pomóc.Dziękuję.

Witaj na wątku Iwo :)  Tak, Iwo nadal jest w Radysach, ale mam nadzieję, już niedługo. Zastanawiam się nad hotelikiem dla niego.

Nie wiedziałam, że Szafirka ma sznaucery :) Miniaturki, czy średniaki, bo chyba nie brodacze monachijskie :)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, elik napisał:

Witaj na wątku Iwo :)  Tak, Iwo nadal jest w Radysach, ale mam nadzieję, już niedługo. Zastanawiam się nad hotelikiem dla niego.

Nie wiedziałam, że Szafirka ma sznaucery :) Miniaturki, czy średniaki, bo chyba nie brodacze monachijskie :)

Hania ma 2 średniaki i jednego mniejszego ale raczej to nie jest miniaturka.Wszystkie są wspaniałe,pogodne,cudeńka.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, yolanovi napisał:

Na razie odwiedzam psinke i zapisze sobie. Trzymam kciuki zeby jak najszybciej opuscil Radysy

Witaj i bywaj u psiaka jak najczęściej :)

1 minutę temu, Anula napisał:

Hania ma 2 średniaki i jednego mniejszego ale raczej to nie jest miniaturka.Wszystkie są wspaniałe,pogodne,cudeńka.

Bo takie są właśnie sznaucery :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

I ja przybiegłam do Iwo na zaproszenie elik.Już wcześniej zauważyłam Iwa na wątku Radysowskim.Poprosiłam malawaszkę o umieszczenie go na FB na sznaucerach.malawszaszka napisała,że jest już umieszczony od jakiegoś czasu.Wygląda na to,że chłopczyk nadal siedzi za kratami.Nawet myślałam o Hoteliku u szafirki.Szafirka kocha sznaucery,ma 3 swoje no ale te Radysy i odbiór chyba w Warszawie to mnie przyhamowało.

Elik,fajnie,że mu założyłaś wątek i chcesz mu pomóc.Dziękuję.

Transpost z warszawy do szafirki NA PEWNO by się znalazł:)

Nawet pisałam do elik że to byłoby idealne miejsce.....

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Też pomyślałam o szafirce...
Swoją drogą, ślicznie rozwija się wątek - mam nadzieję, że Iwusiowi uda się pomóc 07987b129df2ec32afceda08d8b188e5.gif

No ale lepiej aby rzeczywiście pojechał do Hoteliku albo DT w Krakowie.Tak jak napisała elik,by mogła go odwiedzać i mieć oko na niego.

Link to comment
Share on other sites

Elu, mam nadzieje, że coś szybciutko wymyślimy z tym hotelikiem:)

Bo pewnie za 3-4 dni schronisko pozwoli odebrać Iwo:) Przed długim wekendem mógłby być już WOLNY:)

A ja naprawde sądze, że długo w hoteliku nie posiedzi, nowa fryzura, piękne zdjęcia i domki będą się o niego biły.

Szafirka to dobra opcja.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, kiyoshi napisał:

Elu, mam nadzieje, że coś szybciutko wymyślimy z tym hotelikiem:)

Bo pewnie za 3-4 dni schronisko pozwoli odebrać Iwo:) Przed długim wekendem mógłby być już WOLNY:)

A ja naprawde sądze, że długo w hoteliku nie posiedzi, nowa fryzura, piękne zdjęcia i domki będą się o niego biły.

Szafirka to dobra opcja.

Jestem tego samego zdania. Hotelik Szafirki będę polecać każdemu. Natomiast w okolicach Krakowa niestety nie znam żadnego. Po zabiegach fryzjerskich, kąpieli i odpoczynku po schronie (mam nadzieję, ze nie jest chory i nie będzie wymagał leczenia), długo nie zagrzeje miejsca w hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

Przychodzę do Iwa z zaproszenia, cieszę się, że psiuch opuści niedługo Radysy :)

Chciałam tylko sprostować odnośnie transportów z Radys - odbywają się one nie tylko do Warszawy. Po psy jeździ tam regularnie pati-c, do której kontakt jest podany na profilu Psy z Radys i każdy kto potrzebuje transportu może się do niej zgłosić. Rozwozi te psy po całej Polsce, transporty często są łączone dzięki czemu koszty się rozkładają. Jeśli będziecie miały problemy z transportem to na pewno warto się do Niej odezwać i zapytać czy nie szykuje się jakiś transport w odpowiednim dla Was kierunku :)

A i jeszcze jedno, bo nie wiem czy wszyscy wiedzą - Radysiaki mają swój wątek również na dogo: http://www.dogomania.com/forum/topic/144188-schronisko-w-radysach-psiaki-do-adopcji :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...