Jump to content
Dogomania

Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków


Recommended Posts

Fajnie, że Kubuś tak dobrze się czuje i jest taki bezproblemowy - poza odwodnieniem od sikania oczywiście ;) Będzie miał jak w raju.

A wyniszczony psiak myślę, że w takim wspaniałym miejscu i pod taką opieką dojdzie do siebie. Jego siła woli pozwoliła mu przetrwać w tym koszmarze, to teraz tym bardziej mu pomoże.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Aldrumka napisał:

Ojej, to trzymam

I ja...

 

A tu nigdy nie jest nudno. Cały czas coś się dzieje. Dwa nowe biedaki będą miały u Mari jak w raju:) Zawsze w takich sytuacjach mam mieszane uczucia - czy odczuwać smutek przez to jak wyglądało ich życie czy cieszyć się, że teraz będzie już tylko dużo lepiej:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, maarit napisał:

Cezar odnaleziony :)

Jak dobrze

6 godzin temu, Maciek777 napisał:

I ja...

 

A tu nigdy nie jest nudno. Cały czas coś się dzieje. Dwa nowe biedaki będą miały u Mari jak w raju:) Zawsze w takich sytuacjach mam mieszane uczucia - czy odczuwać smutek przez to jak wyglądało ich życie czy cieszyć się, że teraz będzie już tylko dużo lepiej:)

Rozumiem dwoistość uczuć. Z tymi nowymi mieszkańcami to wielka praca i wielkie nerwy. Trzymaj się mari, a my trzymamy za Ciebie i psiaki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, maarit napisał:

Potrzebne kciuki!   Cezar zaginął... :(
1516804782_IMG-20210215-WA0001(Copy).jpg.619551632b959e3052a0df11962fe567.jpg

Przewędrował jakieś 8-10 km, dobrze, że wzdłuż trasy 94, a nie do swojego dawnego, pustego teraz domu - musiałby przejść przez tą ruchliwą trasę. Słodziak chyba pomylił kierunki, szedł polami ( mieszka w ostatnim domu we wsi) i pewnie myślał, że wraca, a on się oddalał. Ale mądry pies - poszedł do ludzi po pomoc :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...