Jump to content
Dogomania

Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków


Recommended Posts

Maarit - dziękuję za wstawianie zdjęć, bardzo dziękuję !!!

Dzisiaj Miluś miał usg i pobieraną krew, oj, jak płakał ;) Nie ma płynu w jamie brzusznej i guzów, prostata niestety "paskudna", ale z taką przyjechał przecież. Mały Kubuś dostał leki i też miał pobraną krew do badań. W przeciwieństwie do Milusia był dzielny i grzeczny :)

Feniks dostał leki, potem przyszły wyniki :( są bardzo złe :( :(

Jedyną pociechą na dzisiaj jest dobry wynik badania histopatologicznego Tulisia, opis zmian w obu jądrach, ale najważniejsze - nie stwierdzono komórek nowotworowych.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, maarit napisał:

A.... Jeszcze Cezar. Dobrze że się odnalazł. Gdzie by miał tak dobrze? 

IMG-20210310-WA0025.jpg

Płot raczej nie ma podmurówki a więc historia może się powtórzyć.Dobrze by było jakoś zabezpieczyć nawet zwykłą siatką dół.

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, konfirm31 napisał:

Tam, gdzie i moje ;). Psiaki prześliczne :*) 

 

45 minut temu, Nesiowata napisał:

A gdzie moje lajki?

A ja kolejny raz proszę, lajkujcie ludzi, którzy mądrze piszą, a nie moje posty ze zdjęciami od mari23. WtedyWam nie braknie ;) Mam możliwość, to wrzucam. Wiem, że też z niecierpliwością na nie czekacie :) 

Link to comment
Share on other sites

IMG-20210315-WA0008_resize_53.jpg

Feniks coraz mocniejszy, apetyt dopisuje, powoli nabiera sił i kolorów :)

Dzisiaj odebrałam wyniki Kubusia i Milusia - w przeciwieństwie do Feniksa ich wyniki są dość dobre :)

Kubusia jutro zabieram razem z Kazankiem do gabinetu, Kazan na usg, a Kubuś na dokładne osłuchanie serduszka, bo kastrować malucha trzeba, ma zmiany w jąderkach. Jednak najpierw trzeba sprawdzić, czy można mu podać narkozę. Kubunio słodziak jeszcze nie wie, że wkrótce pożegna "klejnoty rodowe" ;) Ale jego kupka jest jak Milusiowa - spłaszczona trochę, widać prostata już powiększona mocno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...