Jump to content
Dogomania

Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!


Jasza

Recommended Posts

przepraszam,ze wtrącę zupełnie nie na tematale zagląda tutaj dużo osób z róznych okolic a ja chciałam ostrzec wszystkich potencjalnych klientów hotelu Syriusz.[url]http://www.dogomania.pl/threads/188887-Domy-tymczasowe-i-hoteliki-kt%C3%B3re-trzeba-omija%C4%87/page10[/url]
(post 235). Opisałam tam historie mojego psiaka i błagam Was omijajcie to miejsce i odradzajcie gdybyście słyszeli że ktoś chciałby tam psiaka umieścić
Dunieczce cały czas kibicujemy (ja i cały mój zwierzyniec)

Link to comment
Share on other sites

Zaraz poczytam.
Dałaś na Czarne Kwiatki??

Doczytałam.
Straszne!!!
Boże, jak dobrze, że pies się znalazł...nie potrafię sobie nawet wyobrazić co przeżywaliście...jak Cię przywitał...to teraz się działo????

Link to comment
Share on other sites

Jasza- to się działo na przełomie kwiecień/ maj. Teraz już jest wszystko ok:)... Gdyby to się działo teraz, to przepraszam ,że to powiem , ale nie miałabym czasu kibicować innym psiakom... z tej przyczyny że właściwie dzień i noc ganiałam po lasach i polach szukając Amigo.Cudem udało się go wtedy znaleźć w ostatniej chwili- gdy teraz o tym wszystkim myśle nadal jestem przerażona, dlatego chciałabym ustrzec innych właścicieli przed takim koszmarem

Link to comment
Share on other sites

Sorki za offa ..onek w oplakanym stanie ...skora to jedna wielka rana ...moze macie jakis pomysl ...by pomoc


[URL="http://www.dogomania.pl/threads/210702-Wychudzony-i-zaniedbany-ON-ek-w-tragicznym-stanie-b%C5%82agam-zerknijcie-b%C5%82agam...?p=17220893#post17220893"]http://www.dogomania.pl/threads/210702-Wychudzony-i-zaniedbany-ON-ek-w-tragicznym-stanie-b%C5%82agam-zerknijcie-b%C5%82agam...?p=17220893#post17220893[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za off'a, ale chciałam Was zaprosić na wątek kolejnej bidy z Sosnowca. Bary został bardzo pogryziony, u weta rany zostały oczyszczone, pies dostał antybiotyk. gdyby wrócił do schroniska, mogoby dojść do sepsy! Dlatego został przewieziony do hotelu. Koszt to 250zł/miesiąc +karma. Nie mamy ŻADNYCH deklaracji !

Oto wątek "Malucha" [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210863-Pogryziony-Bary-cierpi-i-czeka-na-nowy-dom-%21%21%21-Zbieramy-na-hotelik-i-leki-%21"]http://www.dogomania.pl/threads/210863-Pogryziony-Bary-cierpi-i-czeka-na-nowy-dom-!!!-Zbieramy-na-hotelik-i-leki-![/URL]

Link to comment
Share on other sites

mamy wpłatę od Teresy Borcz 15zł- Pani Tereso, ja naprawdę nie wiem czy my powinniśmy tą wpłatę przyjmować - tyle co Pani czyni dobra dla swoich tymczasów:loveu: i to za swoje przeważnie pieniążki.
ja tylko głowę chylę. Buziaki dla Dropsika klonika mojego Paluszka

Link to comment
Share on other sites

Ja znowu tylko w biegu.
Rozliczam bazarki.
Jestem sama w pracy i nie mogę się "wyrobić".

Od 18 lipca idę na urlop, ale nigdzie nie jedziemy w tym roku, to będę na posterunku ;-)
No i czekam aż dr. Łobaczewska wróci z urlopu - 18 lipca umawiam termin Duniowej operacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena']Mnie z bazarku dla szczeniaków zostało 7 zł plusikowe za przesyłki . Chciałabym dorzucić i wysłać jeszcze 10 zł dla Duni. Przypomnijcie mi nr konta,bo już zakręciłam sie totalnie. Czy to nr Feliksik??[/QUOTE]

tak to moje konto nadal

[quote name='Awit']A ja 18 wracam do pracy po urlopie...
A dla Duni to jedna z wyjątkowych dat, bo bedziemy wiedziały kiedy Dunieczce zacznie się kolejny etap nowego życia :-)[/QUOTE]

[quote name='Jasza']Ja znowu tylko w biegu.
Rozliczam bazarki.
Jestem sama w pracy i nie mogę się "wyrobić".

Od 18 lipca idę na urlop, ale nigdzie nie jedziemy w tym roku, to będę na posterunku ;-)
No i czekam aż dr. Łobaczewska wróci z urlopu - 18 lipca umawiam termin Duniowej operacji.[/QUOTE]

widzę że dla wielu data 18.07 coś znaczy, ja mam nadzieję, że 18-tego kolejny gips założyć na tylne nóżki u mojego Paluszka

Link to comment
Share on other sites

Wyjaśnienie:
Do tej pory podczas wszystkich bazarków dla Duni koszty wysyłki pokrywałam - to znaczy kupujący wplacali, ale to był dodatkowy zysk Duni.
Teraz mam troszkę więcej wysyłek, poprosilam Hanię, żeby po skończonych rozliczeniach zwrocila mi za wysyłki 28 PLN.
Będą wplaty:

Pliszka - 49 PLN - z tego 9 za wysyłkę.
Javena - 9 PLN - z tego 4 za wysyłkę.
Ulka - 27 PLN - z czego 4 za wysyłkę. (poprawilam - bo źle policzyłam )
Rozi - 6.20 PLN - z czego 4.20 za wysyłkę.
Maciaszek - 9.2 PLN z czego 4.2 za wysyłkę.
Anna - za piłki - 13 PLN - z czego 7 PLN za wysyłkę.
Gosia - 8 PLN - bez wysyłki.


Bez groszy - za wysyłki - [B]28 PLN[/B].

To tak, żeby było jasne, skąd potem ucieknie z konta Duni 28 PLN.:oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

mamy nowe wpłaty:
Ludka 100zł
Marianna Lengerova 100zł
Javena bazarek Jaszy 10zł
Javena bazarek na szczeniaki 10zł
anna35 13zł

dziękujemy kochani:loveu:

Jasza nie pisałaś, że będą dwa bazarki od Javeny, a odchaczam sobie i nie wiem czy to pomyłka czy był dodatkowy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']mamy nowe wpłaty:
Ludka 100zł
marianna lengerova 100zł
javena bazarek jaszy 10zł
javena bazarek na szczeniaki 10zł
anna35 13zł

dziękujemy kochani:loveu:

Jasza nie pisałaś, że będą dwa bazarki od javeny, a odchaczam sobie i nie wiem czy to pomyłka czy był dodatkowy?[/quote]

[SIZE="4"]Bazarek był dla szczeniaków krakowskich. Tam miałam nadpłaty z opłat pocztowych ,dołożyłam 3 zł i było dodatkowo 10 zł.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...