Jump to content
Dogomania

Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!


Jasza

Recommended Posts

Dotyczy bazarku:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/210441-ZAKO%C5%83CZONY-TENDENZE-RESERVED-TROLL-ciuszki-na-operacj%C4%99-Duni-do-8-lipca[/url]


W związku ze zwłoką wpłaty Pliszka (wpłaci za tydzień tj. 25.07), rozliczam dotychczasowe wpłaty.
Mnie za tydzień nie będzie na dogo, zatem wpłata Pliszka przekazana zostanie w terminie późniejszym.

Rozliczenie:
cyga-fryga, 2 zł. nadpłata za przesyłkę w poprzednim moim bazarku
Pliszka, 10 zł.
bean13, 2 zł. wpłacone/wysłane
teapot , 10 zł. wpłacone/wysłane
inga.mm, 12 zł. wpłacone/wysłane
BORYSboxer 10 zł. wpłacone/wysłane
===============
razem 36 zł.

Proszę o dane do przelewu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terra']Dotyczy bazarku:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/210441-ZAKO%C5%83CZONY-TENDENZE-RESERVED-TROLL-ciuszki-na-operacj%C4%99-Duni-do-8-lipca"]http://www.dogomania.pl/threads/210441-ZAKO%C5%83CZONY-TENDENZE-RESERVED-TROLL-ciuszki-na-operacj%C4%99-Duni-do-8-lipca[/URL]


Proszę o dane do przelewu[/QUOTE]

[B]terra[/B], przesyłam ci konto do rozliczeń - na moje konto wszystko dla Duni zbieramy.

[B]Jasza[/B] napisze wszystko dzisiaj tzn. za godzinę, trochę się martwiłam i napisałam sms czy wszystko w porządku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']masz rację inga mm ale rekonwalescencja to już raczej przyjemność z racji obserwowania poprawy, tymbardziej że jej powodzenie już zależy od kogoś kto się rekonwalescentem opiekuje, dla mnie to zawsze najmilsze wyzwanie! czekamy na same dobre wieści!![/QUOTE]
czyżbyś zamierzała zaopiekować sie Dunieczką?

Link to comment
Share on other sites

:oops::oops: Wczoraj były urodziny mojego taty i rodzice zaprosili mnie i Damiana w góry z tej okazji.
Byliśmy na Stecówce i na Kubalonce, zasięg kiepski ( Słowackie Orange??) wróciliśmy wieczorem i padnięci.

Dzwoniłam do dr. Łobaczewskiej zanim wyszliśmy na szlak, poprosiła o przesłanie skanów wyników Duni ( tych badań z Grudziądza) - na tej podstwie określi jakie leki i w jakich dawkach powinna przyjmować, do środy zdecyduje o terminie operacji.
Zadzwoni do mnie albo ja bedę dzwonić do niej.

Poprosiłam Jaagę, żeby przesłała wszystko o co prosiła dr. Łobaczewska na Jej maila, Jaaga ma urwanie głowy i duży stres z chorym Opienkiem..

Znowu musimy czekać, zaraz napiszę albo zadzwonię do Jaagi i jak tylko coś będę wiedziała - napiszę.

Zebrazebra, Terra - DZIEKUJĘ!!!:loveu:

Mari - zaraz wyślę Ci link do Allegro z fontanną. :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']:oops::oops: Wczoraj były urodziny mojego taty i rodzice zaprosili mnie i Damiana w góry z tej okazji.
Byliśmy na Stecówce i na Kubalonce, zasięg kiepski ( Słowackie Orange??) wróciliśmy wieczorem i padnięci.

Dzwoniłam do dr. Łobaczewskiej zanim wyszliśmy na szlak, poprosiła o przesłanie skanów wyników Duni ( tych badań z Grudziądza) - na tej podstwie określi jakie leki i w jakich dawkach powinna przyjmować, do środy zdecyduje o terminie operacji.
Zadzwoni do mnie albo ja bedę dzwonić do niej.

Poprosiłam Jaagę, żeby przesłała wszystko o co prosiła dr. Łobaczewska na Jej maila, Jaaga ma urwanie głowy i duży stres z chorym Opienkiem..

Znowu musimy czekać, zaraz napiszę albo zadzwonię do Jaagi i jak tylko coś będę wiedziała - napiszę.

Zebrazebra, Terra - DZIEKUJĘ!!!:loveu:

Mari - zaraz wyślę Ci link do Allegro z fontanną. :-)[/QUOTE]

Jaszko, Mari już dostała linka do fontanny :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']:Poprosiłam Jaagę, żeby przesłała wszystko o co prosiła dr. Łobaczewska na Jej maila, Jaaga ma urwanie głowy i duży stres z chorym Opienkiem..

[/QUOTE]

no właśnie widziałam wątek i zaraz lecę czytać co nowego z pieskiem.

I w takim razie czekamy na termin wizyty. Znowu terminy u Dumki zbiegają się z Paluszkiem - jutro dzień ważny dla obu - Paluszek jutro ma operację, a Dumka wyznaczony termin operacji

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']ingo, wiesz ze ja zawsze chętnie się biedakami po zabiegach i wypadkach zajmuję, ale Dunieczka ma też dobrą opiekunke a ja multum u siebie, co nie znaczy że coś się może zmienić na lepsze!![/QUOTE]
wiem, wiem! Sama wrobiłam Cię w Perełke i Dropsika. I jeszcze tę małą sparaliżowana kruszynkę Żabcię.
Ale tak podpuszczałam Cię...
I tak zastanawiam sie kiedy masz czas na to wszystko, skoro z Dropsem jeździsz na 5-6 godzin

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...