Jump to content
Dogomania

Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku


ocelot

Recommended Posts

[quote name='karoluch']Tak jak pisałam na początku wątku, mogę zadeklarować grosik dla psiaków - na razie tylko 10zł, po wakacjach może będę mogła wspomagać ich większą kwotą.[/QUOTE]
dziękujemy:)

[B]DEKLARACJE STAŁE:[/B]
karoluch - 10 zł,

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 798
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękujemy Karolinko za pomoc. Chcemy psiaki jak najszybciej z tego miejsca zabrać. Jest tam dla nich zbyt niebezpiecznie.Niestety, bez stałych deklaracji nie mamy szansy by psiaki gdzieś umieścić. Nie mamy żadnego bezpłatnego DT.
Prosimy o wsparcie wszystkich,którym leży na sercu los piesków.

Link to comment
Share on other sites

Aniu a w schronie nie mają klatki łapki nie ??

Przy okazji :




Błagam o pomoc : odebrana w trybie interwencji skrajnie wyczerpana suka , chyba dogo canario (nie znam się , aż tak )

[url]http://www.dogomania.pl/threads/210779-Dogo-canario-skrajnie-wyczerpana-suka-jad%C5%82a-ramy-okienne-.-Pilna-pomoc-potrzebna?p=17213707#post17213707[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anovip1']Dziękujemy Karolinko za pomoc. Chcemy psiaki jak najszybciej z tego miejsca zabrać. Jest tam dla nich zbyt niebezpiecznie.Niestety, bez stałych deklaracji nie mamy szansy by psiaki gdzieś umieścić. Nie mamy żadnego bezpłatnego DT.
Prosimy o wsparcie wszystkich,którym leży na sercu los piesków.[/QUOTE]

Po raz drugi to wpisuję - bo zauważyłem to na FB:

"Na FB zauważyłem wpis z przed 20 godz. - " [URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=100001204747652"]Teresa Prokopek-Stepniak[/URL] Zabiorę pieski 605 434 164 ale mieszkam w Jaworze k/Legnicy.Czy ktoś przewiózłby je? Nie mam samochodu." - to może być jakaś szansa dla nich... "

dotyczyło ICH!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eva Chabros'][URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=100001204747652"]Teresa Prokopek-Stepniak[/URL] Zabiorę pieski 605 434 164 ale mieszkam w Jaworze k/Legnicy.Czy ktoś przewiózłby je? Nie mam samochodu.
Czy ktoś z forumowiczów zauważył ten wpis ?[/QUOTE]

Cioteczki, może trzeba poważnie wziąć pod uwagę dt oferowane na fb.
Trzeba byłoby sprawdzić ten domek, z Legnicy jest ketunia i ew. zbierać na transport.
Chyba, że jest inna koncepcja pomocy psiakom.

Link to comment
Share on other sites

Pieski mają szansę na miejsce w hoteliku.Niestety, jak widać zainteresowanie ich losem nie jest zbyt duże.Bez stałych deklaracji nie ma szansy ,by im pomóc.Jak na razie karoluch zaoferowała miesięczną wpłatę 10zł., za co bardzo dziękujemy :Rose:
Jednak jest to zbyt mało, by pieski zabrać.
Ktoś na wątku napisa,ł że najważniejsze by je zabrać. Zgadzam się w pełni, ale jednocześnie pytam ,co dalej?
Pieskom potrzebna jest pomoc na cito i takie "gdybanie" przed komputerem nic w ich sytuacji nie zmieni.
Jeśli ich los kogoś chwyta za serce ,prosimy o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eva Chabros'][URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=100001204747652"]Teresa Prokopek-Stepniak[/URL] Zabiorę pieski 605 434 164 ale mieszkam w Jaworze k/Legnicy.Czy ktoś przewiózłby je? Nie mam samochodu.
Czy ktoś z forumowiczów zauważył ten wpis ?[/QUOTE]

A czy ktoś po prostu zadzwoniłby do Teresy i zapytał czy to nie przypadkiem DS oferuje? Też widziałam ten wpis na FB, a ponieważ tam nie było żadnej odpowiedzi weszłam na wątek... a tutaj podobnie - pomimo co najmniej czterech wpisów z tą wiadomością jakoś nikt się tym do tej pory nie zainteresował...

Link to comment
Share on other sites

Świete slowa!
A i poprzednio było powiedziane, ze jak bedą złapane, pojada do schroniska i wtedy bedziemy im szukać dt.
Ja po 15 sierpnia, o ile mi się coś nie trafi z ulicy, mam wolne miejsce dla małej suni w bdt.

Link to comment
Share on other sites

Z tego co wiem od anovip to dt i chęć szukania psiaczkom domów w Niemczech.

Słuchajcie co z tego, że ja zadzwonię, jak nie mam psiaków w garści? I co mam się umówić na transport? z datą na kiedy? Mam szukać tegoż transportu na kiedy jak psów nie mam?

Ja jestem bezradna i od początku tego wątku piszę o tym. Ja nawet nie mam jak oswajać tych psiaków, zwyczajnie nie mam czasu ani możliwości.
Nikt z Tomaszowa nie garnie się do pomocy to co mam zrobić?

Prosiłam interweniujcie w schronisku, też telefonów nie było.

Link to comment
Share on other sites

czytałam gdzieś na jakimś wątku, że jeśli nie udaje się złapać psa, to można skorzystać z usług "odławiacza". Z tego co zrozumiałam, to odstrzeliwuje psa środkiem usypiającym. Jeśli chcecie, to mogę podjechać do schroniska i zapytać czy coś o tym wiedzą.
Czekanie w nieskończoność na nie wiadomo co, to skazanie tych psów na pewną śmierć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='winter7']czytałam gdzieś na jakimś wątku, że jeśli nie udaje się złapać psa, to można skorzystać z usług "odławiacza". Z tego co zrozumiałam, to odstrzeliwuje psa środkiem usypiającym. Jeśli chcecie, to mogę podjechać do schroniska i zapytać czy coś o tym wiedzą.
Czekanie w nieskończoność na nie wiadomo co, to skazanie tych psów na pewną śmierć.[/QUOTE]
Spędziłysmy dzisiaj z psami 2 godz.
psy są do złapania, ale są trzy.
Trzeci ma ranę na głowie, jest wiekszy w typie terriera. Zdjęć brak.

Problem jest taki, że w schronisku kompletnie nie ma ich gdzie umieścić w tej chwili. Potrzebny nam jest DT, albo hotel, ale jakby kasy na rzeczony brak.
Bardzo Was proszę szukajcie deklaracji i miejsca dla 3 psów. Może 4, bo podobno kręci się jeszcze czarny z przetraconą łapką.
Biała sunia jest na 100 % w ciąży.
W tej chwili odwołane są nawet sterylizacje w schronisku, nie ma gdzie umieszczać psów po zabiegach. Siedzą nawet w małych klatkach.

Podejmiemy się łapania za tydz. w weeken, pracownicy schroniska nam pomogą. Przyjadą w kilku tylko musimy miec miejsce i transport.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...