Jump to content
Dogomania

Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)


Amber

Recommended Posts

[QUOTE]nie robię z siebie ofiary, tylko stwierdzam fakty. ale Ty chyba nawet nie wiesz, jak było z Timim nim do mnie trafił, a jak miało być, więc... ;-)[/QUOTE]
Wystarczy, że wiem, że nie było normalnie. Normalnie to się rezerwuje 8 tyg. szczeniaka i się po niego jedzie. A nie czeka 5 miesięcy bo COŚ nie pozwala go zabrać do domu. Albo się myśli od początku, albo się kombinuje. A z kombinowania zawsze są problemy.

[QUOTE]nooo tak, bo hodowczyni zaplanowała sobie to, żeby Ti był bez socjalki [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG] zwłaszcza, że to nie u niej spędzał ten czas [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG] zwłaszcza, że inna była umowa z osobą, która go miała [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/love.gif[/IMG] do dnia, w którym go odebrałam, nie wiedziałam, jak sobie żył po wyniesieniu od hodowcy. dowiedziałam się później. [/QUOTE]
No to widzę, że w ogóle bardzo udany i mało zagmatwany ten zakup. Super pomysł na psa bez problemów :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

w ogóle to jest dziwna opcja, brania psa do sportu/szkolenia który jest już w takim wieku. I to jeszcze nie bezpośrednio od hodowcy :grins: A masz go miesiąc, pies z w miarę dobrym charakterem powinien mieć już nadgonione wszystkie braki w socjalce. Dodam, że najważniejszy okres to mniej-więcej 7-12 tydzień życia ;)

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie, nikt ci tego psa nie wpychał, a jakbyś go nie wzięła to hodowczyni by go na bruk chyba nie wyrzuciła? Sama sobie [B]kupiłaś[/B] problem, a teraz piszesz, że to nie twoja wina. Plisssss :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Wystarczy, że wiem, że nie było normalnie. Normalnie to się rezerwuje 8 tyg. szczeniaka i się po niego jedzie. A nie czeka 5 miesięcy bo COŚ nie pozwala go zabrać do domu. Albo się myśli od początku, albo się kombinuje. A z kombinowania zawsze są problemy.


No to widzę, że w ogóle bardzo udany i mało zagmatwany ten zakup. Super pomysł na psa bez problemów :eviltong:[/QUOTE]

nie chciałam mieć szczeniaka z różnych powodów. no wiem, że mi nie wolno, ale trudno. od początku chciałam podrostka. źle wyszło, że nie został u hodowcy, ale TRUDNO. tak, są z tego problemy, ale ODNOSIMY SUKCESY. i to ostatnie jest najważniejsze.
a w ogóle to jest zarąbisty. fajnie się z nim pracuje i ten "zakup" jest dla mnie udany ;)

edit: dla mnie pies to trochę więcej niż 'do sportu'. ale akurat z tym to nie zanosi się na problemy.

nie wiem, jak to wg Was powinno było wyglądać, skoro o jego brakach dowiedziałam się po fakcie. no może że nie powinnam brać psa w takim wieku. ale ja CHCIAŁAM żeby był podrostkiem, w moim życiu nie było miejsca ani chęci na 2 miesięczną kulkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']No straszny to sukces odkręcać problemy stworzone na własne życzenie :eviltong:[/QUOTE]

aha, więc gdyby to był pies adoptowany, z takimi samymi problemami, to wtedy to byłby sukces? dobre sobie ;) więc to, że Etna przestała bać się ludzi, a wręcz teraz ich kocha, to już się liczy jako sukces? bo wzięłam ją przypadkiem, więc jej braki już nie są moją winą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']pisałaś, nie raz. Poszukałabym, ale nie mam czasu : P[/QUOTE]

nie pisałam :) jak już, to o sikaniu Etny, nie małego. a teraz w ogóle rozmowa jest o czym innym, a nie o sikaniu... nawet jeśli pisałam o tym, choć nie pamiętam, to na pewno nie w sensie że to jest jakiś tam wielki sukces

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']aha i wtedy zmiany są sukcesami? a inaczej nie są? przecież to co najmniej śmieszne ;)[/QUOTE]

Rozumowanie całkiem podobne do "kolczatka = piekło, kantarek = cacy" ;) Ale osobiście, z wiedzą, którą mam teraz, w życiu bym nie kupiła do sportu niczego starszego niż 7/8 tygodni :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']Rozumowanie całkiem podobne do "kolczatka = piekło, kantarek = cacy" ;) Ale osobiście, z wiedzą, którą mam teraz, w życiu bym nie kupiła do sportu niczego starszego niż 7/8 tygodni :P[/QUOTE]

a ja nie myślę o nim "pies do sportu". chociaż póki co, niczego mu w tym temacie nie brakuje ;) wiele rzeczy robi lepiej niż Etna kiedy była w jego wieku. a ona jest doskonałym psem do sportu :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aleks89']Niee??Wcale nie pisałaś ,że Timi będzie do sportu?Kup se dziołszko bilobil.[/QUOTE]

no chciałam mieć aktywnego pieska, z którym będzie można coś porobić. ale ja jestem mało ambitna i nie mam spiny, że jak wzięłam podrostka, to już lipa ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...