Jump to content
Dogomania

Schron KIELCE - mini-goldenka GAFA odeszła za TM [*][*][*] , czy inne też odejdą?????


andzia69

Recommended Posts

Proszę pomóżcie szukać Misia. Pies miał zostać dziś przekazany z hoteliku P. Izie. Krótką chwilę był był u mnie. Niestety przecisnął się pomiędzy prętami ogrodzenia:-( Pies zaginął w rejonie Telegraf-Bukówka. Tricolor, cecha charakterystyczna - niebieski gips na lewej przedniej łapie. Kontakt 608551792.

[IMG]http://img574.imageshack.us/img574/6074/p1120113.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]pILNE BESTIALSTWO NA BENKU

JEST JUŻ PETYCJA W SPAWIE BESTIALSKO ZAMORDOWANEGO BENKA. PROSZĘ O PODPIS!!!! DZIĘKUJĘ W IMIENIU OFIARY!!!!

[/FONT][/COLOR][COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://www.petycje.pl/petycja/6490/k...aprobate_.html[/url][/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]

[/FONT][/COLOR][COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://www.dogomania.pl/threads/133903-B...st16227429[/url][/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]

cytuje post 3032

Dziś parę godzin temu koło Lublińca w miejscowości Kochcice mężczyzna w wieku ok.35 lat zamordował siekierą pięknego benia . Waga ponad 80 kg. Sprawca wraz z kolegami miał dziś wyjechać do niemiec.To chyba miał być sposób na pozbycie się psiaka.miał Kolesie oprawcy przywiązali psiaka do płotu a ten gnojek zatłukł Go na śmierć. Była policja...powiatowy. My piszemy też





mysle ze przydała bys ei pomoc jakiejs ogranizacji !!!!
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]Kochani pełna mobilizacja!!
[B][COLOR=red]Kto nie głosował na Szczecinek w ankiecie Krakvet, niech glosuje!! [/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][SIZE=2]
Zostało 1,5 godziny na oddanie głosu. Pomóżcie!


[/SIZE][/SIZE][URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=13065&start=45"][U][IMG]http://i54.tinypic.com/ipnvpv.jpg[/IMG][/U][/URL]


[SIZE=3] Wspólny kandydat dogo i miał przegrywa!!!
[SIZE=2]

[/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Em_']Ciagle slysze o tym glosowaniu, i chetnie bym zaglosowala, ale nigdy nie moge znalezc, gdzie i jak sie glosuje (przepraszam Kielczan za off'a).[/QUOTE]

INSTRUKCJA głosowania w Krakvecie:
1. wchodzisz na stronę [URL]http://www.krakvet.pl/forum[/URL]
2. wciskasz link Rejestracja
3. wyskakuje opis, a Ty zaznaczasz: zgadzam się na te warunki i mam powyżej 13 lat
4. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, email, dwa razy hasło oraz wpisujesz kod z obrazka i wciskasz"wyślij"
5. dostajesz na maila (często ląduje on w spamach), którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link
6. logujesz się na Forum Krakvetu [URL]http://www.krakvet.pl/forum[/URL] wpisując nazwę użytkownika i hasło
7. na forum wybierasz dział "Pomoc dla schronisk"
8. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - styczeń -2011", lub klikasz na link [url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=13065&start=1440[/url]
9. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz schronisko Szczecinek> > i klikasz pod ankietą „wyślij”.

Bardzo prosimy o dalsze wsparcie :)


Przy okazji wątek podrzucimy trochę ;)

Link to comment
Share on other sites

To niesamowite, jak można było dopuścić do zaginięcia Misia, tego zagłodzonego nieszczęścia z łapą w gipsie...Takiego psa nie spuszcza się z oka na moment, a nie zostawia się go w ogrodzie! Skrajna nieodpowiedzialność i beztroska! Kraków żył historią Misia opisaną przez Magdę Hejdę, a tymczasem w Kielcach wypuszcza się go na żywioł i gubi...Odnalazły go wolontariuszki, które przez całą noc i cały dzień go szukały, aż doszly do wsi, z której pies pochodził. A co zrobiła ewab? NIC! Dobrze, że Misio już bezpieczny i nikt nie pozwoli mu uciec, bo człowiek musi przewidywać zagrożenia, które mogą kosztować życie psa! A Miś został odnaleziony cudem!!

Link to comment
Share on other sites

zgadazam sie z toba w 100%,choc sa przypadki nie do przewidzenia. nie brobie tu nikogo ale ewab ma takich miskow biedakow na peczki i i czasami sytuacja wymyka sie spod kontroli. wypadek przy pracy-najwazniejsze ze misu bezpieczny!!!bardzo sie ciesze!!!


mozemy walczyc z ludzmi,z prawem,ale jak walczyc z miloscia???ta psia wiernosc jest jedna z najpiekniejszych rzeczy na swiecie tylko czasem jest porazajaca...jak ira/tina-ktora uciekala z nie raz z lozka ciepla i od pelnej miski do domu,jak mika od jagi dostala to czego nie miala cale zycie a wybrala wiernosc i uciekla, czy jak misiek teraz...takich przypadkow jest zbyt duzo zeby wszystkie opisac ale to wlasnie czyni psiaki tymi wyjatkowymi....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Limba']To niesamowite, jak można było dopuścić do zaginięcia Misia, tego zagłodzonego nieszczęścia z łapą w gipsie...Takiego psa nie spuszcza się z oka na moment, a nie zostawia się go w ogrodzie! Skrajna nieodpowiedzialność i beztroska! Kraków żył historią Misia opisaną przez Magdę Hejdę, a tymczasem w Kielcach wypuszcza się go na żywioł i gubi...Odnalazły go wolontariuszki, które przez całą noc i cały dzień go szukały, aż doszly do wsi, z której pies pochodził. [B]A co zrobiła ewab? NIC![/B] Dobrze, że Misio już bezpieczny i nikt nie pozwoli mu uciec, bo człowiek musi przewidywać zagrożenia, które mogą kosztować życie psa! A Miś został odnaleziony cudem!![/QUOTE]
Dziękuję za wnikliwą i obiektywną ocenę. Ja go zgubiłam i nic nie robiłam żeby go odnaleźć - obie tezy jednakowo prawdziwe.

Przeczytajcie artykuł:
[URL="http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/482523,europoslanka_roza_thun_to_niemoralne_ze_mamy_bezdomne_psy.html"]www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/482523,europoslanka_roza_thun_to_niemoralne_ze_mamy_bezdomne_psy.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Aż się boję napisać ale nie mam wyjścia.
BŁAGAM POMÓŻCIE!!!!!!!!!
Ząbek zwany prze zemnie Biszu był u mnie na DT ale dzis ok 6.00 zapragnął wolności i zwiał na ul Pomorskiej ma na sobie brązową obróżkę mojej suni na której jest napisany mój nr tel i jej imię Molly.Biszu nie boi się ludzi,zwierząt ani dzieci z kotami też się dogaduje .Rozsyłajcie wici po znajomych może ktoś go zauważy,jestem zrozpaczona szukałam go po całej okolicy ale zapadł się pod ziemię.POMÓZCIE:placz::placz::placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[B]UWAGA![/B]

Z okolicy Kielc(najprawdopodobniej!) Pani szuka psa bernardyna nie wykastrowanego "bo dzieci lubią malutkie bernardyny i jest piękny,a w okolicy nie ma bernardyna do zapłodnienia jej suki"..."wykastrowany mi nie potrzebny"...
Przed Panią trzeba ostrzec innych od bernardynów lub bernardynopodobnych(szczeniaczki też wyglądają jak "słodkie kulki"-) będzie szukać psa nie wykastrowanego...nauczona doświadczeniem w przyszłości może kryć się z tym pomysłem...
[B]tel. 60538..92[/B]

....niestety nie mam więcej informacji...zbyt szybko wypłynął temat kastracji i oczekiwań Pani.

Link to comment
Share on other sites

Limba, jeżeli będziesz robić dla psów tyle , co ewab, to z pewnością i Tobie zdarzy się, że coś wymknie się spod kontroli, tym bardziej,że niektóre sytuacje naprawdę trudno przewidzieć.
Naprawdę jest co robić , więc zamiast komentować działania innych , lepiej się samemu wziąć do roboty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Limba, jeżeli będziesz robić dla psów tyle , co ewab, to z pewnością i Tobie zdarzy się, że coś wymknie się spod kontroli, tym bardziej,że niektóre sytuacje naprawdę trudno przewidzieć.
Naprawdę jest co robić , więc zamiast komentować działania innych , lepiej się samemu wziąć do roboty.[/QUOTE]A skąd wiesz, ile ja robię dla psów? Akurat przez całe
życie - zapewniam cię, że nie krótkie - zajmuję się pomocą zwierzętom i jakoś nic nie wymyka mi się spod kontroli, nikt mi nie zabroni komentować sytuacji, bo akurat znam ją dobrze. Czemu nie napiszecie, w jaki sposób Misio został odnaleziony? Gdyby go znalazł ktoś od was, to byłby tu już caly pochwalny elaborat, a tak cisza... proszę tu nie bredzić, że komentuję i nic nie robię, bo akurat robię bardzo dużo. Zdania na temat nieodpowiedzialności osoby zajmującej się 'przez chwilę' Misiem nie zmienię i możecie sobie pisać co chcecie!

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy, że mogliśmy poznać Twoją opinię.

Dziewczyny udało się Wam rozpakować transport NL? Może jedzie ktoś od Was w naszą stronę..? Pierwsza część odkażania za nami, ale długa droga jeszcze przed :shake:
Ma ktoś dojście do TVN Uwaga, może w ramach odcinków o zwierzętach mogliby puszczać ogłoszenie adopcyjne jakiegoś psiaka.. jak u Was adopcje, zgłasza się ktoś konkretny? U nas ostatnio lekko ruszyło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Limba']To niesamowite, jak można było dopuścić do zaginięcia Misia, tego zagłodzonego nieszczęścia z łapą w gipsie...Takiego psa nie spuszcza się z oka na moment, a nie zostawia się go w ogrodzie! Skrajna nieodpowiedzialność i beztroska! Kraków żył historią Misia opisaną przez Magdę Hejdę, a tymczasem w Kielcach wypuszcza się go na żywioł i gubi...Odnalazły go wolontariuszki, które przez całą noc i cały dzień go szukały, aż doszly do wsi, z której pies pochodził. A co zrobiła ewab? NIC! Dobrze, że Misio już bezpieczny i nikt nie pozwoli mu uciec, bo człowiek musi przewidywać zagrożenia, które mogą kosztować życie psa! A Miś został odnaleziony cudem!![/QUOTE]

ojojoj...jaka szkoda, ze nikt z tozu nie jest zalogowany na dogo, bo może by opowiedział historię jak to zaginęła suka, którą miała na tymczasie prezeska tejże instytucji - chora! ze zwężonym przełykiem i biedna błąkała się całą noc i połowę dnia dopóki ją ktoś nie złapał i nie doprowadził pod drzwi... Powiadasz, ze Kraków żył historią Misia...a może powiedz, cow takim razie ten Kraków zrobił dla Misia - co? moze jakies wymierne korzyści ten Misio czerpał z tego mega zainteresowania? a moze już mu czerwone dywaniki uszykowali w jakimś domu ze złotymi klamkami a my o tym nic nie wiemy - co???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Dziękujemy, że mogliśmy poznać Twoją opinię.

Dziewczyny udało się Wam rozpakować transport NL? Może jedzie ktoś od Was w naszą stronę..? Pierwsza część odkażania za nami, ale długa droga jeszcze przed :shake:
Ma ktoś dojście do TVN Uwaga, może w ramach odcinków o zwierzętach mogliby puszczać ogłoszenie adopcyjne jakiegoś psiaka.. jak u Was adopcje, zgłasza się ktoś konkretny? U nas ostatnio lekko ruszyło.[/QUOTE]


udało nam sie rozpakować...dzisiaj:( są pudełka z jakimiś tabletkami odkażającymi...ale jak na razie nikt nie jedzie w waszą stronę...ale pomyślę jak je podesłać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']
Ma ktoś dojście do TVN Uwaga, może w ramach odcinków o zwierzętach mogliby puszczać ogłoszenie adopcyjne jakiegoś psiaka.. jak u Was adopcje, zgłasza się ktoś konkretny? U nas ostatnio lekko ruszyło.[/QUOTE]

mogę spróbować coś podziałać.....

[quote name='Bolonczyk11']benek zostaje u moich znajomych bo jak Wioleta dowiedziala sie ze go chcemy wykastrowac to powiedziala ze go nie da juz nikomu .[/QUOTE]

jezu byle by go tylko nie zechciała rozmnażać :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...