Jump to content
Dogomania

Schron KIELCE - mini-goldenka GAFA odeszła za TM [*][*][*] , czy inne też odejdą?????


andzia69

Recommended Posts

[quote name='backbone']Ja będę w schronie w sobotę od 12 do 15, to z rozladunkiem pomogę ;)
ewab dziś byłem w schronie, i o tym aucie info rzeczywiscie szokujące, aż wierzyć się nie chce.[/QUOTE]

NO WŁAŚNIE, będziemy BARDZO WDZIĘCZNI, jak załatwicie ludzi do rozładunku.. My to rano będziemy ładować na pakę, i miło by było, gdyby ktoś w kielcach nam pomógł z rozładunkiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='backbone']Opcje są dwie. Albo nie ma czasu napisac, albo rzeczywiscie poki co tajne przez poufne.[/QUOTE]
Ja też wiem, o jakiej marce mowa.
Jednak sądzę, że Ewab wyraziła się jasno i przejrzyście:
[quote name='ewab']Jeden z salonów samochodowych chce nam udostępnić nieodpłatnie samochód:). Więcej szczegółów wkrótce.[/QUOTE]
Backbone, w tych samych 12 wyrazach można było zawrzeć całą reklamę salonu, więc postaraj się zrozumieć ....

Link to comment
Share on other sites

Samochód - Peugeot Partner postanowił użyczyć nieodpłatnie Prezes Rita Motors Pan Rafał Jaskulski:loveu:.
Wczoraj byłam niesamowicie zaskoczona. Na spotkaniu aż mi mowę odjęło.
Samochód po oklejeniu (wg naszego projektu) zostanie przekazany do schroniska. Autko jest białe, ma dwa miejsca dla ludzi, kratkę i spory przedział bagażowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Samochód - Peugeot Partner postanowił użyczyć nieodpłatnie Prezes Rita Motors Pan Rafał Jaskulski:loveu:.
Wczoraj byłam niesamowicie zaskoczona. Na spotkaniu aż mi mowę odjęło.
Samochód po oklejeniu (wg naszego projektu) zostanie przekazany do schroniska. Autko jest białe, ma dwa miejsca dla ludzi, kratkę i spory przedział bagażowy.[/QUOTE]



Wow no to wspaniale!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Samochód - Peugeot Partner postanowił użyczyć nieodpłatnie Prezes Rita Motors Pan Rafał Jaskulski:loveu:.
Wczoraj byłam niesamowicie zaskoczona. Na spotkaniu aż mi mowę odjęło.
Samochód po oklejeniu (wg naszego projektu) zostanie przekazany do schroniska. Autko jest białe, ma dwa miejsca dla ludzi, kratkę i spory przedział bagażowy.[/QUOTE]

Ekstra wiadomosc!:)

Link to comment
Share on other sites

dołączę do psich tragedii kolejną.. o którą dziś dostałam tel

maleńka suczynka znaleziona wczoraj w zaspie na jednej z podkieleckich wioch.. umieszczona w baaaardzo tymczasowym miejscu, nie wiadomo ile tam może zostać, bo dt że tak powiem dość nieciekawy i w każdej chwili może małą wywalić na ulicę na ten okropny mróz :-(
sunia jest niewielka, to jeszcze szczeniak, ale ile ma dokładnie nie wiadomo, bo dt nie potrafi określić..
[B]pilnie poszukiwany jest inny odpowiedzialny tymczas bądź domek stały!![/B]

[IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3033/20101209006.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Samochód - Peugeot Partner postanowił użyczyć nieodpłatnie Prezes Rita Motors Pan Rafał Jaskulski:loveu:.
Wczoraj byłam niesamowicie zaskoczona. Na spotkaniu aż mi mowę odjęło.
Samochód po oklejeniu (wg naszego projektu) zostanie przekazany do schroniska. Autko jest białe, ma dwa miejsca dla ludzi, kratkę i spory przedział bagażowy.[/QUOTE]

Niesamowite:mdleje:, wspaniała wiadomość, super, po prostu SUPER:multi::Cool!:
Ukłony dla Pana Prezesa Rafała Jaskulskiego :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Samochód - Peugeot Partner postanowił użyczyć nieodpłatnie Prezes Rita Motors Pan Rafał Jaskulski:loveu:.
Wczoraj byłam niesamowicie zaskoczona. Na spotkaniu aż mi mowę odjęło.
Samochód po oklejeniu (wg naszego projektu) zostanie przekazany do schroniska. Autko jest białe, ma dwa miejsca dla ludzi, kratkę i spory przedział bagażowy.[/QUOTE]

A klima jest? Co się będą nasze piesy gotowały w letnie upały ;)
Wreszcie jakiś sponsor konkretny! Szacuneczek.
Proponuje w rewanżu użyczenie nieodpłatne i dożywotnie Turbo-jamniora!
Dziś była kolejna próba pozyskania psa na łańcuch, do budy. Podziękowaliśmy szybko z Agnieszką za współpracę i socjopata poszedł niepocieszony z niczym. Niepotrzebny savoir-vivre, za same intencje należało się ryj, lub sążnisty kop w dupsko. Myślę że pora odkuć te logo PUKniętych - po co mają nam zabierać cenny czas?
I udana adopcja. Po wywiadzie ludzie wydawali się rozsądni i wiarygodni. O Nas dowiedzieli się z nowej stronki. Wybrali wesołego chłopaka z dereszowatymi łapkami - kompana baranka.Dopełnili formalności i pojechali na zakupy (między innymi smyczy, obrozy etc) Mieli później psa odebrać. Kolega Jarek zadeklarował inspekcję (lubił chłopaka) Baranek Hau-kaski został bidulek sam - suczkę musieliśmy wydelegować do koleżanki - wysyp cieczek.
Trzeba będzie znaleźć koniecznie towarzystwo wielkiemu smutasowi.

Z innych doniosłych wydarzeń uprzejmie donoszę, że psia ciotka Marta się...zakochała :))
Wychodząc z pracy usłyszałem wyraźnie... "Różo, różo, nasz jest świat, zostaniemy wciąż młode. Noc wiruje wokół nas, spójrz, uśpiłam już trwogę... "
Był piękny spacer z Różą.
A jutro kochane ludziory pamiętajcie o rozruszaniu kości bidulków (będzie Was wyjątkowo wiela, jak to w soboty).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Dzisiaj kolejna sunia pojechała na sterylkę. W tym tygodniu były ciachnięte 3, jeszcze za czasów pani khierownik czwarta (a w zasadzie pierwsza). Jedna z suń jest na DT, pozostałe okupują "gabinet weta" i.... prysznic:).[/QUOTE]


no - wiedziałam, ze ta łazienka z prysznicem na cos się przyda:):) - w sumie to i do brodzika można wsadzic kolejną:):)

pytałaś się o tą pierwszą - o to łona:

Sunia średnia, bardzo spokojna, ok. 2-3 letnia. Czarna podpalana.


[IMG]http://images45.fotosik.pl/404/a47d3dc36f5a1ad9gen.jpg[/IMG]

[IMG]http://img683.imageshack.us/img683/6780/manifestacja088.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...