Jump to content
Dogomania

DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!


asia-s

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='fizia']Na FB nawet Majka Jeżowska cieszy się z Domku dla Denisa :)

[I][B]Majka Jeżowska [/B][/I]
[I][B]Denis ma urodę hollywoodzką- tam takie psy grają w filmach! strasznie się cieszę,że znalazł dom![/B][/I][/QUOTE]
:crazyeye: Majka była cały czas na jego wydarzeniu? Fiziu wklej linka bo ja nie mam go zapisanego..

Link to comment
Share on other sites

Ja gdzieś zagubiłam to wydarzenie - ale Majka Jeżowska zagląda na profil schroniska As i tam napisała

[URL]http://www.facebook.com/profile.php?id=100001913967138#!/photo.php?fbid=207799175960546&set=a.121042117969586.21741.100001913967138&type=1&theater[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jak ja się ciesze.. Az mnie brzuch z radości rozbolał.. Jak sobie przypomnę śmierdzącego, z uszami w opłakanym stanie Denisa, który w końcu ma dom, to normalnie łzy ze szczęścia się cisną do oczu..
Żeby on tylko grzeczny był:eviltong: i wstydu Nam nie przyniósł hehe. Nie no żartuje, na pewno pokocha nową Panią całym serduchem i nie odda za żadne skarby!
Piszcie dziewczyny o każdej nowej wieści, bo ja zawsze się bardzo stresuję jak piesek jest w nowym domku :roll::razz: Czułam to po kościach że domek jest blisko, w końcu!

I jeszcze powiedzcie mi czy podpisałyście już umowę? Trzeba będzie wysłać chociaż ksero do schroniska w najbliższym czasie.

Normalnie motyle mam w brzuchu.. nie zasnę chyba dzisiaj :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dopiero włączyłam komputer. Ale wieści!!! Bardzo lubię gdy nasze pieski trafiają do dobrych domów, a ten domek na taki wygląda. Deniskowi naprawdę się udało przed tą zimą. To było takie ważne dla jego uszek. Po prostu super!!! [URL="http://www.animaatjes.nl/plaatjes/"][IMG]http://www.animaatjes.nl/plaatjes/m/mini_smiley/5.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

mnie malinki zmogły i wskoczyłam do łózka ale jakoś zasnąć z emocji nie moge jak super!a denis napewno bedzie grzeczny!tylko trzeba Pania uprzedzic,że on nie lubi innych psów,żeby uważała na spacerkach,,,no i chyba ciachnąc go trzeba w przyszłości...bo może obsikiwać ściany w domku

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="5"][SIZE="6"][COLOR="#8b0000"]SPECJALNE ZAMÓWIENIE OD BOGUSIK, Z POCZTY KWIATOWEJ DOGO.
[/COLOR][/SIZE][/SIZE]
[IMG]http://img121.imageshack.us/img121/2249/kosz2.gif[/IMG]

[SIZE="4"][COLOR="green"]Piękny kosz rózyczek ...[/COLOR][/SIZE] [SIZE="6"][COLOR="navy"][COLOR="#4b0082"][COLOR="#ff00ff"]"Dla kochanych cioteczek,które zawsze, tak wspaniale wspierały Deniska i dzięki,którym znalazł domek..."[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE]


[SIZE="4"][COLOR="red"]DZIĘKUJE BARDZO![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']hehe to jest w sumie niesamowite, skąd te psiaki - łańcuchowe, weterani schroniskowi, wiejskie burki - wiedzą, że łóżko to najlepsze miejsce do spania :)[/QUOTE]

Wiedzą,wiedzą bo nigdy nie zaznały tego szczęścia w życiu tylko gołe dechy podszyte wiatrem.

Link to comment
Share on other sites

nie chce tu ostudzac radości ,,,ale trzeba by Pani wytłumaczyc,że do czasu wyleczenia uszek to ,,,może lepiej nie w łóżku,,,,chyba,że na jakimś kocyku/czesto pranym/w tzw.nogach...
przepraszam ,za ten tekst ale,,,,,
w sumie nie wiem czy bakteria przejsc moze na ludzi ,,ale skoro Pani taka super to trzeba dmuchac na zimne,,,,


no i koniecznie trzeba ja uprzedzic zeby uwazala na spacerkach ,nie spuszczala go na razie ze smyczy skoro on nie lubi innych psow ,coby nie pożarł polowy psiej populacji w okolicy!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='holmina']nie chce tu ostudzac radości ,,,ale trzeba by Pani wytłumaczyc,że do czasu wyleczenia uszek to ,,,może lepiej nie w łóżku,,,,chyba,że na jakimś kocyku/czesto pranym/w tzw.nogach...
przepraszam ,za ten tekst ale,,,,,
w sumie nie wiem czy bakteria przejsc moze na ludzi ,,ale skoro Pani taka super to trzeba dmuchac na zimne,,,,


no i koniecznie trzeba ja uprzedzic zeby uwazala na spacerkach ,nie spuszczala go na razie ze smyczy skoro on nie lubi innych psow ,coby nie pożarł polowy psiej populacji w okolicy!!![/QUOTE]

Mysle ze wszystko bedzie pod kontrola :-) A z tym łózkiem to tak bylo, ze jak P. Anna sie kapala to on czekal pod drzwiami lazienki a pozniej wskoczyl na łozko i tak juz zostal :-)
Denisek ma chodzic na spacery na smyczy, chyba byla nawt mowa o kupnie dluzszej linki, Pani wie ze nie mozna go spuszczac coby nie zwial i tak jak piszesz nie pomniejszyl psiej populacji w okolicy;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...