Jump to content
Dogomania

Czy w Kampinosie są wilki? Były! Lupus UDOMOWIONY!


Nutusia

Recommended Posts

[quote name='Nutusia']Mogę się tak umówić, żeby nas przyjęto poza kolejnością - mam chody w tej lecznicy, oj mam ;)[/QUOTE]
Potwierdzam w całej rozciągłości. Byłem, widziałem. Lupus przy Nutusi został przyjęty z wszelkimi honorami, przy zachowaniu dworskiej etykiety. No :roll:.... może czerwonego dywanu dla Księciunia zabrakło :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Doktorem - w piątek przyjmuje w drugim gabinecie (bardziej dla nas "po drodze") i powiedział, żebyśmy wpadali na czipowanie - z przyjemnością nas ujrzy jeszcze raz! ;) Mamy zadzwonić jak będziemy ruszać ode mnie to "zajmie nam kolejkę"! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Rozmawiałam z Doktorem - w piątek przyjmuje w drugim gabinecie (bardziej dla nas "po drodze") i powiedział, żebyśmy wpadali na czipowanie - z przyjemnością nas ujrzy jeszcze raz! ;) Mamy zadzwonić jak będziemy ruszać ode mnie to "zajmie nam kolejkę"! :)[/QUOTE]
Git:cool1:!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Z rzeczy praktycznych. Jak w niedzielę od Ciebie wracaliśmy to mrok nas w drodze zastał. Z miesiąc temu zmieniałem żarówki w samochodzie na niby takie super, z efektem xenonów i wogóle miały być rewelacyjne. Zrobiło się ciemno, a tu "ki czort" nic nie widzę. Zatrzymaliśmy się. Przetarłem reflektory. Kurde, dalej nic nie widzę. Jechaliśmy ciągle 50km/h żeby nikogo nie rozjechać.
Przeglądam ostatnio test żarówek w Auto Świecie, a tu moje rewelacyjne "oczy samochodowe" są na ostatnim miejscu w długim rankingu z dopiskiem "omijać szerokim łukiem". K... te żarówki były wcale nie tanie. Banda marketowych oszustów.
Wczoraj, drogą kupna nabyłem nowe zaje...ste żarówki. Teraz z przodu jest elektrownia. Hamulce zrobione....Lupino będzie jechał tak bezpiecznie jak tylko się da.

Link to comment
Share on other sites

Hej, njangu jestes WIELKI, tyle czasu martwialam sie o Lupusa, robilam od lutego wydarzenia na FB, oglaszalam gdzie moglam,zylam tym co sie z nim dzieje i juz jutro bede spokojna i szczesliwa.Mam dla niego ogromny sentyment i bardzo lubie Lupiego....:)
Razem z Lupusem dziekujemy Wszystkim, ktorzy pomogli temu wspanialemu psiakowi i prosze czestowac sie slodyczami , to dla Was:)

[img]http://images10.fotosik.pl/121/d5fbf236beb11ee3gen.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='njangu']Z rzeczy praktycznych. Jak w niedzielę od Ciebie wracaliśmy to mrok nas w drodze zastał. Z miesiąc temu zmieniałem żarówki w samochodzie na niby takie super, z efektem xenonów i wogóle miały być rewelacyjne. Zrobiło się ciemno, a tu "ki czort" nic nie widzę. Zatrzymaliśmy się. Przetarłem reflektory. Kurde, dalej nic nie widzę. Jechaliśmy ciągle 50km/h żeby nikogo nie rozjechać.
Przeglądam ostatnio test żarówek w Auto Świecie, a tu moje rewelacyjne "oczy samochodowe" są na ostatnim miejscu w długim rankingu z dopiskiem "omijać szerokim łukiem". K... te żarówki były wcale nie tanie. Banda marketowych oszustów.
Wczoraj, drogą kupna nabyłem nowe zaje...ste żarówki. Teraz z przodu jest elektrownia. Hamulce zrobione....Lupino będzie jechał tak bezpiecznie jak tylko się da.[/QUOTE]

[B]Njangu[/B] mam taką nadzieję, bo jeśli nie to........:mad::lol:..........jedźcie ostrożnie!


[B]Ellig[/B] Lupus na pewno nie zapomni o Was - tyle ciepełka i serduszka otrzymał:) będziemy częstymi bywalcami forum....również zapraszamy do Makowa:) :) w odwiedziny:)

Gdy tylko Lupusek będzie chciał, odwiedzi swoje dobre Ciotki :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Już jutro... Dziś w drodze do pracy rozmawialiśmy z Mężem o nim, wspominaliśmy dzień, w którym pojawił się w naszej wsi, a potem naszą podróż do Łodzi, gdy na skutek wielogodzinnego załatwiania spraw tak, by uniknął schronu, już w Łowiczu padła mi komórka ;) No i o tym jak mu się teraz będzie wiodło. Sławek mówił, że trochę szkoda, że nie będzie miał ogródka, ale szybko sam siebie skorygował, bo jedyną różnicą pomiędzy tym, co ma teraz a tym, co będzie od jutra będzie to, że zamiast kojca będzie miał mieszkanie (co do komfortu temperatury panującej w obu miejscach zdania są podzielone ;)), ale największą i NAJWAŻNIEJSZĄ różnicą będzie to, że jak już człowiek będzie, to będzie - tylko z nim i tylko dla niego. Tego właśnie ten pies potrzebuje najbardziej. A poza tym będzie ganiał w Makowie tak, jak ganiał u Donki (po pewnym czasie, oczywiście, gdy już będzie można go bezpiecznie spuścić ze smyczy) ;)
Jutro... już się nie mogę doczekać! :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Nutusia[/B] temperaturę będziemy regulowali:) najpierw Lupus będzie musiał poznać nowe miejsce....pokażę mu Maków, oprowadzę po wszelakich psich kątach:) ....na pewno nauczy się ładnie chodzić na smyczy a z czasem biegać swobodnie (na początek dłuuuuga linka:) ).......nie zapewnię ogródka Lupusowi, wiem, że byłoby lepiej dla Lupiego gdyby mógł hasać sobie po ogrodzie....ja w zamian mogę zaoferować siebie i swój czas:) :) :) i duuuuuuuuuużo miłości:loveu::loveu::loveu::loveu:

Obroża, smycz, miseczki, karma kupione:mdrmed::mdrmed:.....adresówka jeszcze nie dotarła, mam nadzieję, że jutro szanony Pan Listonosz przyniesie przesyłkę bo jak nie to:-x a sznowny kurier dowiezie karmę:???::???:

koleżanki śmieją się, że to prawie jak wyprawka dla dziecka:D:D

Link to comment
Share on other sites

Pani Edyto - ja absolutnie nie uważam, że ogród jest Lupusowi niezbędny do życia. Jemu niezbędny jest CZŁOWIEK. I właśnie go znalazł! :)

Dominik, wypij jakąś kawkę u Donki (może na bułeczkę się też załapiesz ;)), bo w środku nocy wstałeś! :) Ale co tam - adrenalina Cię będzie trzymać - jak mnie w drodze na Maraton ;) A wracając, będziemy Ci z Kamilą... śpiewać! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...