Jump to content
Dogomania

KOORDYNATORZY, informacje...


kacha_wawa

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja również mogę pomóc, będę na wystawie w Chorzowie, więc tam mogę pozbierać podpisy, rozwiesić plakaty i rozdać ulotki.
Do Chorzowa będę mogła podjechać dwa razy w tygodniu w godzinach popołudniowych, więc mogę też wejść do chorzowskiego parku, tam pełno psiarzy jest zawsze, więc troszke do przodu.
Jutro skontaktuje się z osobami z Sosnowca ode mnie, mam nadzieję, że pomogą. Dam znać jutro dokładnie jak z moim miastem, tymczasem, czy ktoś podejmie się koordynacji sprawą na wystawie?
Moje gg 7629620, będę dzisiaj w późniejszych godzinach wieczornych do późna i jutro prawdopodobnie cały dzień, więc czekam na odzew.

Link to comment
Share on other sites

nie wmawiam tylko sugeruje tym ktorzy mi rozne bzdury wypisuja zeby zametu nie siali.
peace
-------------------------------------------------------
A jesli ktos sie ze mna skontaktowac w sprawie petycji to jestem na gg 4563773 (niewidoczna) i pod komorka 511-520-540

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][U]wykaz koordynatorów, do których wysłałam upoważnienie:[/U][/SIZE]
Zamość - A. Rawska
Poznań - M. Galica Menke
Świętochłowice - E.Urbańska
Elbląg - A. Wierzbicka
Kraków - A.Senderowska
Łódź - J. Titz - Koza
Szczecin - K. Skubisz
Legnica - Złotoryja - I. Mroczko
Olsztyn - M. Kopczyńska

jak narazie ilość osób , mało imponująca; mam nadzieję, że to się zmieni; chyba,że chcemy polożyć tę akcję jeszcze zanim się dobrze nie zaczęla. Wybór należy do uczestników forum;
W pon. zaczynamy wysyłkę materiałów EMIR

Link to comment
Share on other sites

Od 18 września ( niestety weekend odpada)( lub od momentu dotarcia materiałów do mnie) w Gliwicach będzie punkt zbierania podpisów.Dobrze by było, zeby znalazł się koordynator z Gliwic. Podaję adres:
Firma Dokument Serwis
ul. Akademicka 16
Gliwice ( budynek Politechniki Śląskiej, wydział Automatyki i Informatyki)
Osoba do kontaktu:
Vito - mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], tel: 501 474 214 ( od 8.00-16.00 )
Potem łapać na moim gg :D

Link to comment
Share on other sites

jak narazie ilość osób , mało imponująca; mam nadzieję, że to się zmieni; chyba,że chcemy polożyć tę akcję jeszcze zanim się dobrze nie zaczęla. Wybór należy do uczestników forum;
[/quote]

A ja bym nie była taką pesymistka. W końcu wymienieni są sami koordynatorzy. Oni zbierają pozostałe osoby. A wiec nie swiadczy to wcale o zaintereswaniu akcją źle.
I do tego są to duze miasta. Ja myslę, ze w samym Krakowie powinnismy uzbierać z 10.000 podpisów. W pozostałych osrodkach pewnie będzie podobnie..

Link to comment
Share on other sites

Zamieszczam na prośbe EMIR:

[CENTER][SIZE=3][COLOR=red][B]Każdy we własnym zakresie powinien załatwić identyfikator(plakietke)[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red][B]Plastkowe osłonki kosztują grosze (sklepy papiernicze), wydruk na własną ręke.[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Oto wzór:
[IMG]http://dragon-throne.forall.pl/ozzy/plakaty/plakietka.jpg[/IMG]


Plakietki gotowe do druku znajdują się tutaj:
[URL="http://dragon-throne.forall.pl/ozzy/plakaty/plakietki2.jpg"]http://dragon-throne.forall.pl/ozzy/...plakietki2.jpg[/URL]

Wychodzi 10 sztuk na jedną kartkę A4

Zatwierdzona przez EMIR

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NaThalia']Chętnie pomogę! Mieszkam w Wadowicach, w małopolskim. Nie jestem pełnoletnia, mam 13 lat ale może się na coś przydam? Moje gg: 5326270 Najbliższego koordynatora mam chyba w Krakowie, niestety, nie bywam tam często. Ale mogę coś działać w moim mieście. Na razie piszcie, co mam robić. Czy mam sama coś wydrukować, czy skonsultowac się z kimś? (A tak na marginesie, to: dopiero co się zarejestrowałam i jestem pierwszy raz na tym formu, więc za bardzo nie umiem się tu ,,przemieszczać". Mógłby mi ktoś pomóc?)[/quote]
podpisy zbierac możesz tylko w towarzystwie osoby pełnoletniej; podaj adres i imie i nazwisko wyślę Ci plakaty i ulotki; możesz je rozdawać; czy u Was nie ma liceum, gdzie są pelnoletni uczniowe? niech sie zglosza do koordynatora z Krakowa; czekam na Twoje dane i pozdrawiam serdecznie EMIR

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jankosia']No więc jestem jeszcze niepełnoletnia - dokładnie mam 14 lat. Jednak bardzo chciała bym pomóc. Czy w związku z moim wiekiem mogę rozdawać ulotki czy zbierać plakaty. Jestem z Elbląga i zgłosiłam sie już doKoordynatora z Elbląga, ale zarejestrowałam sie na forum i wypowiadam sie także tutaj[/quote]
ulotki i plakaty możesz rozdawać; zbierać podpisy tylkow towarzystwie osoby pełnoletniej; podaj swoje dane koordynatorowi - dostaniesz materiały, pozdrawiam EMIR

Link to comment
Share on other sites

[B]Anashar[/B] dobra robota !!
Przyznaje racje Emirowi,ze faktycznie ludzi do pomocy jest niewiele :(
Tyle ludzi,tyle rzeczy pisalo,a co do dzialania,to niestety niewielu sie zglosilo.Ja na Legnice mam 2 pewnych pomocnikow,w tym 1 dziewczyna nieletnia...Bylam u dwoch dyrektorow hipermarketow po zgode na przeprowadzenie akcji,mialam "obskoczyc" jeszcze 2,ale kogo ja tam postawie???
Poki co ,u nas zgode wyrazil dyrektor Carrefoura.Czekam na odpowiedz dyrektora Auchan.Jakby co,to pochodzimy 3 godz.pod dwoma marketami,a potem przeniesiemy sie pod nastepne 2....
W ogole to ostrzegl mnie policjant,ze jest duzo "spolecznych opiekunow",czyli pieniaczy,ktorzy moga napisac skarge,ze np.zaklocamy porzadek publiczny.Sprawa idzie wtedy do sadu grodzkiego.Dlatego potrzebne sa pozwolenia.

Link to comment
Share on other sites

[B]Iza i Fidel - [/B]Ja mam koło 15 osób (8 pewnych) z czego niestety tylko 4 są pełnoletnie - a co za tym idzie - same nie mogą zbierać podpisów. Więc też jakoś czarno widze rozstawianie ludzi w marketach czy coś... Jedyne co mnei pciesza to to że mamy więcej niż weekend na zbieranie podpisów

Link to comment
Share on other sites

Czy petycja do druku jest w innym miescu ? Jezeli tak to moze poprawicie błąd w "niehumanitarny" bo na stonie [URL]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=1713[/URL] jakzrozumiałam nie jest to możliwe i moze wypadało by napisać
Do: Pana Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego
Do: Pana Premiera Rządu Rzeczypospolitej Polskiej Jarosława Kaczyńskiego
Do: Pana Ministra Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar'][B]Iza i Fidel - [/B]Ja mam koło 15 osób (8 pewnych) z czego niestety tylko 4 są pełnoletnie - a co za tym idzie - same nie mogą zbierać podpisów. Więc też jakoś czarno widze rozstawianie ludzi w marketach czy coś... Jedyne co mnei pciesza to to że mamy więcej niż weekend na zbieranie podpisów[/quote]

Nooo,to faktycznie nieduzo masz ludzi...:(
Krakow jest ok.6x wiekszy od Legnicy...
A tak w ogole to ile jest czasu na zbieranie podpisow?

Wiecie co mi dzis w szkole zaproponowano?
Otoz od polowy wrzesnia zaczynaja sie zebrania rodzicow w szkolach.Moge przyjsc i powiedziec pare zdan oraz podsunac petycje do podpisania.Jeszcze tylko dyrektorka musi wyrazic zgode.To dobry pomysl chyba.Sama mam dwoje dzieci i 2 zebrania.Tylko czy polowa wrzesnia to nie bedzie za pozno?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewaf']Czy petycja do druku jest w innym miescu ? Jezeli tak to moze poprawicie błąd w "niehumanitarny" [/quote]

No wlasnie, pisze sie [U]razem[/U].
A widzisz, ten blad tez zglaszlam juz 6ego w srode koordynatorowi akcji, widze ze nie zostal poprawiony!!!! :angryy:
Wtedy tez wnosilam o poszerzenie petycji o inne czworonogi, tego tez nie ma!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jola_K']No wlasnie, pisze sie [U]razem[/U].
A widzisz, ten blad tez zglaszlam juz 6ego w srode koordynatorowi akcji, widze ze nie zostal poprawiony!!!! :angryy:
Wtedy tez wnosilam o poszerzenie petycji o inne czworonogi, tego tez nie ma![/quote]


Jolu do kogo się zgłaszałaś z tym ????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...