Jump to content
Dogomania

KOORDYNATORZY, informacje...


kacha_wawa

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Butterflynails']Hej

Chętnie pomogę w zbieraniu podpisów czy rozwieszaniu plakatów, a także przy jakichkolwiek imprezach z tego tytułu.
Jestem studentka Polibudy więc juz niedługo mogę zacząć tam działąć.


A może by tak zadziałac w sklepach z karma dla zwierząt? Właściciele piesków napewno podpiszą[/quote]

juz dzialamy w sklepach i lecznicach
zajrzyj na watek lodzki, wyslalam ci tez pw

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]zwracam się do wszystkich kordynatorów z apelem - nie wydzwaniajcie do mnie indywidualnie z pytaniami, kiedy dostaniecie materiały bądź upoważnienia; [/SIZE]
[SIZE=3]do wszystkich którzy sie zgłosiłi do niedzieli godz.24.00 upoważnienia wysłałam priorytetem a materiały poszły kurierem; kurier ma czas dziś 15.oo aby Wam dostarczyc przesyłki; [/SIZE]
[SIZE=3]cierpliwości i pozwólcie mi pracować[/SIZE]
[SIZE=3]zgłoszenia wczorajsze i dzisiejsze raelizowane będą jutro; pozdrawiam i życzę Wszystkim i sobie też efektywnego działania EMIR[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Kolo 11 - stej zawitał do mnie kurier :). Dziekuję za plakaty i ulotki, ale nie wiem czy ich nie braknie (a przynajmniej plakatów).

Właśnie wróciłam z UM w Trzebini. Powiedzieli mi tam, że jeżeli mam upoważnienie od fundacji EMIR, to z urzędu nie potrzebuję już żadnej zgody, chyba że będę chciała - wtedy muszę pisać podanie, przyjść do nich z upoważnieniem i innymi dokumentami. Po 14- stej będę w UM w Chrzanowie, tak na wszelki wypadek.

Co mam robić? Starać się o te zgody z urzędów, jeśli nie są obowiązkowe, czy nie :roll:? (Aha, upoważnienia od Was jeszcze nie mam, chyba dopiero będzie wysyłane).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ruth']
Właśnie wróciłam z UM w Trzebini. Powiedzieli mi tam, że jeżeli mam upoważnienie od fundacji EMIR, to z urzędu nie potrzebuję już żadnej zgody, chyba że będę chciała - wtedy muszę pisać podanie, przyjść do nich z upoważnieniem i innymi dokumentami.[/quote]

W Wodzisławiu też nie potrzebuję zgody, ale upowaznienie na wszelki wypadek wolę mieć!

Link to comment
Share on other sites

Cześć!

Jestem Maciek. Nie jestem jeszcze pełnoletni, ale chciałbym pomóc. Mieszkam w Płocku i mógłbym roznosić ulotki, albo coś w tym stylu. Sam mam Goldena i nie rozumiem jak można zabić, gożej bestiarsko zamordować tak ślicznego psiaka :shake: . Nie można tego tak zostawić. Trzeba pomścić Ozzy'ego :mad: .Powiedzcie mi jak, to dołożę wszelkich starań i zrobię co tylko w mojej mocy, żeby pomóc sprawie. mój E-mail to: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] a telefon komórkowy to: 606 99 17 10.
:vamp:Rock Rulez!

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Mam na imie Magda. Nie jestem jeszcze pełnoletnia, ale bardzo chciałabym pomóc wszystkim psom, a w szczególności biednemu Ozziemu
[*]
Mieszkam w Płocku, chciałabym zgłosić się do pomocy. Zrobię wszystko co w mojej mocy. Proszę o kontakt ze mną.
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Gadu-gadu: 7429380

I chciałabym się dowiedzieć, do którego koordynatora mam się zgłosić?
___________________________________

Biedna psinko,,, odpoczywaj w pokoju
[*]
Kochamy Cię Ozzy :* :* :*

Link to comment
Share on other sites

Do Madziuna13, Michel Blake 666, Boro13 - w Płocku nie mamy dorosłego koordynatora. Jedyne co możecie zrobić, to zebrać podpisy od dorosłych członków swoich rodzin i znajomych. Listy z podpisami trzeba później przesłać do Fundacji Emir. Linki do wzoru petycji i list do podpisów zamieszczone są w wątku informacyjnym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='czarok']Do Madziuna13, Michel Blake 666, Boro13 - w Płocku nie mamy dorosłego koordynatora. Jedyne co możecie zrobić, to zebrać podpisy od dorosłych członków swoich rodzin i znajomych. Listy z podpisami trzeba później przesłać do Fundacji Emir. Linki do wzoru petycji i list do podpisów zamieszczone są w wątku informacyjnym.[/quote]
Dobrze. A chciałabym się zapytać czy petycje mogą podpisywać nieletni?

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź czarok:) Postaramy się zrobić co w naszej mocy.
Zbierzemy podpisy od członków naszych rodzin i rozdamy osobom z naszej klasy,aby zrobili to samo;) Może nauczyciele też dadzą się namówić...
Jeśli będą jakieś informacje na temat koordynatora z Płocka to zawiadomcie nas,dobrze?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Boro13']Dzięki za odpowiedź czarok:) Postaramy się zrobić co w naszej mocy.
Zbierzemy podpisy od członków naszych rodzin i rozdamy osobom z naszej klasy,aby zrobili to samo;) Może nauczyciele też dadzą się namówić...
Jeśli będą jakieś informacje na temat koordynatora z Płocka to zawiadomcie nas,dobrze?

Pozdrawiam[/quote]

Nie ma problemu :-). Pdopisywać mogą tylko osoby pełnoletnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Czarok"']Prosimy poszczególnych koordynatorów o potwierdzenie dostarczenia przesyłek.[/quote]

Zielona Gora odebrala plakaty i ulotki. Dzieki wielkie!

Upowaznienia jeszcze nie ma, takze do UM nie dotarlismy z 14ruda, ale napiszcie prosze - jaki wydzial sie tym zajmuje? oczywiscie jakby co, to znajdziemy, ale jak juz wiecie, to zawsze pare minut na inny zwierzecy cel pozostanie :-)


AM

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...