Jump to content
Dogomania

Magik

Members
 • Content Count

  126
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Magik

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  1472232
 • Website URL
  http://www.latoma.net
 • Skype
  groenendael_latoma

Converted

 • Location
  Gdańsk
 1. Gdyby trzeba było wziąć jutro jakieś szczeniaczki, to mogę je zabrać przed 7 rano - w Lublinie będę około 8. Jadę na Chodźki, więc mogę je oddać gdzieś po drodze (ale nie bardzo znam Lublin, więc nie będę kluczyć po osiedlach, zwłaszcza, że na miejscu mam być o 8:30) Na wszelki wypadek podaję mój nr telefonu: 602 77 00 10
 2. Witam! niestety dopiero teraz zobaczyłam ten wątek... Jutro raniutko jadę do Lublina, czy transport jest jeszcze potrzebny?
 3. Hodowca najprawdopodobniej zabierze psiaczka do siebie i na spokojnie będzie mu szukać nowego domu. Wprawdzie jest tel. do właściciela, ale chyba lepiej nie dzwońcie, zeby nie utrudniać sprawy hodowcy. PS. O powodach decyzji właściciela chyab lepiej nie mówić :angryy: Ech ludzie :angryy: :angryy: :angryy:
 4. Hodowca już powiadomiony... Mam nadzieję, ze wyjaśni co się stało i uratuje malucha przed schronem....
 5. A może sunia jest za wysoka i stąd bierze się problem z trafieniem? Miałam taki przypadek... pomogło podłożenie pod nogi kilkakrotnie złożonego koca i przytrzymanie suni, zeby stała we właściwym miejscu. Może też być tak, że nie jest to właściwy moment (za wcześnie lub za późno) na krycie i pies wyczuwając to rezygnuje....
 6. [quote name='Lulka']jesli uda sie znalezc transport to chetnie sie podłącze szukam w druga strone Wawa - Lublin pamietajcie o mnie- pliss[/QUOTE] A co Ci trzeba przewieźć? Będę wracała z Warszawy do Zamościa w sobotę 25.11.2006. Jeśli mały piesek, to mogę zabrać - dużego się boję (chyba że w klatce) bo jadę ze swoim Magisiem. Nie mogę zabrać w tym czasie Rudego do Warszawy, bo wyjeżdżam z Zamościa we wtorek no i jadę z Magisiem, a mam mały samochód:roll:
 7. Magik

  Halo Zamość!!

  Dziękujemy za gratulacje i również pozdrawiamy:lol:
 8. Magik

  Halo Zamość!!

  Uff policzyłam!! zebraliśmy w Zamościu 2115 podpisów - troszkę odpadnie z powodu braku pesela, ale i tak nie jest źle (jak na taki mały Zamość). Zaraz wysyłam do EMIR! Dziękuję wszystkim Zamościanom zaangażowanym w zbieranie:loveu:
 9. ja też mam trochę plakatów - mogę komuś wysłać
 10. Magik

  Halo Zamość!!

  [quote name='medar'][COLOR=red][B]Ku pokrzepieniu serc dla wszystkich koordynatorów, ich pomocników i sympatyków całej akcji : [/B][/COLOR] [URL="http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,3658999.html?nltxx=1077762&nltdt=2006-10-03-03-05"][B]http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35798,3658999.html?nltxx=1077762&nltdt=2006-10-03-03-05[/B][/URL] Sądzę ze to najlepszy przykład na to, że tego typu akcje jak nasza mają sens i prędzej czy później przyniosą pozytywne efekty. Miejmy nadzieję że to początek gruntownych zmian w naszym kraju.[/QUOTE] Tak, taka wiadomość powoduje, ze zaczynam silniej wierzyć w sens naszej akcji:multi:
 11. Magik

  Halo Zamość!!

  [quote name='Cathedral']No to Canis ma u mnie krechę :([/QUOTE] Nie bądź taka Cathedral... pan doktor zbiera podpisy w lecznicy:multi:
 12. Magik

  Halo Zamość!!

  Mam nadzieję, że to pomoże... prawdę powiedziawszy, to niewiele osób odmówiło mi podpisania petycji... Z takimi zdecydowanym oponentami to ja nawet nie próbuję dyskutować... trudno, miejmy nadzieję, że petycja przyniesie efekty w postaci zmian w ustawie i będą zmuszeni zmienić zdanie:diabloti:
 13. Magik

  Halo Zamość!!

  Magda - super wieści!!!! Jutro zaniosę plakat do szkoły medycznej i spróbuję obdzwonić kolejne szkoły do których na razie nie udało mi się dodzwonić:lol: Dzięki Attylli mamy jeszcze trochę plakatów do rozwieszenia - myślcie dziewczyny gdzie je można powiesić. We wtorek ma być rano info w radiu Esska. Trochę tych podpisów nazbieramy!!
 14. Magik

  Halo Zamość!!

  Superrr!!!! Bardzo się cieszę!!!!
 15. Magik

  Halo Zamość!!

  Rozmawiałam z panem Obstem - zgodził się na powieszenie plakatów na swoich słupach ogłoszeniowych:multi: Pizzeria Fenix będzie rozdawać ulotki wraz ze swoimi zamówieniami (skorzystałam z pomysłu z Lubina), do innych pizzerii jeszcze się nie dodzwoniłam :-(
×
×
 • Create New...