Jump to content
Dogomania

KOORDYNATORZY, informacje...


kacha_wawa

Recommended Posts

Hej jestem z Wawy, moglabym pomoc. Nie jestem pelnoletnia, ale ulotki czy plakaty moge rozdawac. Napisalam juz niejakiej Ewie na gg, ale w tej chwili jest nieobecna. Czy mozecie jakos bardziej mnie poinformowac najlepiej ktos z wawy (podobno ma byc jakas wystawa). Ja sama nie mam psa (choc zabiegam o to u mamy od jakichs 11lat), ale los zwierzat nie jest mi obojetny. Wraz z mama i siostra znalazlam dom kilku kotom z podworka, przez kilka miesiecy wyprowadzalam psy z lecznicy dla zwierzat (nadpobudliwy pies ze zraniona lapa-schronisko i starsza sunia, niewidzaca i nieslyszaca). Chcialabym cos zrobic w sprawie Ozziego, choctak niewiele zrobic moge (szkola, mama bojaca sie mnie puscic do centrum, itp.). Mam 15 lat, jestem obowiazkowa (mam juz prace - wyprowadzanie psa ;-) ). Prosze o kontakt na gg.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przypominam:

[quote name='kacha_wawa']
A teraz mam inną propozycję... Medar też wyraził dla niej poparcie...
Musimy wyróżniać się w tłumie... Musimy posiadać jakieś plakietki, jest propozycja Anashara, myślę, że bardzo sensowna:

[IMG]http://dragon-throne.forall.pl/ozzy/plakaty/plakietka.gif[/IMG]

Dokupienie plastikowych ochronek na plakietki to koszt góra 1 zł za sztukę...
Powinniśmy być widoczni, dzięki temu będziemy bardziej wiarygodni...
Co myślicie o tej propozycji????
[/quote]

Potrzebujemy jakiś znaków rozpoznawczych, bo do anonimowych osób nie będą mieli takiego zaufania. Ludzie chętniej się podpisują, jeśli wiedzą komu. Najlepsze byłyby koszulki, ale to dodatkowy koszt. Starczyłyby chociarz plakietki, żebyśmy się jakoś wyróżniali z tego tłumu. Myśle, że to ważna sprawa, aczkolwiek mogę sie mylić.
Ale przypominam o propozycji. To nie są duże koszty, a przynajmniej choć troche będziemy się wyróżniali!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']Przypominam:



Potrzebujemy jakiś znaków rozpoznawczych, bo do anonimowych osób nie będą mieli takiego zaufania. Ludzie chętniej się podpisują, jeśli wiedzą komu. Najlepsze byłyby koszulki, ale to dodatkowy koszt. Starczyłyby chociarz plakietki, żebyśmy się jakoś wyróżniali z tego tłumu. Myśle, że to ważna sprawa, aczkolwiek mogę sie mylić.
Ale przypominam o propozycji. To nie są duże koszty, a przynajmniej choć troche będziemy się wyróżniali![/quote]


Anashar - ile tych oprawek na identyfikatory będzie potrzeba w Krakowie? U mnie w firmie kiedyś cos takiego było. Jak będą to Ci dam jutro razem z materiałami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']Przypominam:



Potrzebujemy jakiś znaków rozpoznawczych, bo do anonimowych osób nie będą mieli takiego zaufania. Ludzie chętniej się podpisują, jeśli wiedzą komu. Najlepsze byłyby koszulki, ale to dodatkowy koszt. Starczyłyby chociarz plakietki, żebyśmy się jakoś wyróżniali z tego tłumu. Myśle, że to ważna sprawa, aczkolwiek mogę sie mylić.
Ale przypominam o propozycji. To nie są duże koszty, a przynajmniej choć troche będziemy się wyróżniali![/quote]

u nas dzis tez była rozmowa na ten temat - jak najbardziej za jestesmy!

Link to comment
Share on other sites

Sądzę, ze to dobry pomysł. Nawet poszczególnym wolontariuszom łatwiej będzie rozpoznac, ze to "swój", w końcu nie wszyscy się znają.

PILNIE POTRZEBNE OSOBY DO POMOCY W TRÓJMIEŚCIE I[B]KOORDYNATOR[/B] W GDAŃSKU! Inaczej grupa ludzi nieletnich, azc chętnych w każdje chwili do pomocy ma związane ręce. A przynajmniej mocno ograniczone pole działania.

Link to comment
Share on other sites

Hej! Jestem z Jeleniej Góry chciałabym pomóc. Mogę z dzieciakami rozwieszać plakaty, a z mężem zbierać podpisy pod petycją. Mój nr gg: 5818300, telefon 600 129-425.
Jest dużo propozycji terminów przeprowadzenia akcji, więc może by tak nie skupiać się na jednym tylko rozłożyć na dwa lub trzy weekendy. W tygodniu też można przy okazji coś zebrać.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

U nas w Urzędzie Miejskim urzędnicy za bardzo nie wiedzieli czy taka zgoda na przeprowadzenie akcji jest potrzebna, nigdy się z tym nie spotkali ( świętochłowiczanie się obijają ;) ) Stanęło na tym, że składałam podanie do Prezydenta Miasta, w poniedziałek mam odebrać zgodę. Wypytywali szczegółowo, jak to będzie przeprowadzone, kto jest organizatorem i czy mam upoważnienie, aby działać na terenie mojego miasta. Na szczęście upoważnienie już niedługo dojdzie, tak, że nie powinno być kłopotów :) Dziękuje Emir :)

Mamy juz osoby chętne do pomocy na terenie miasta, ( niestety nie ze wszystkich dzielnic, ale i to się załatwi :) ) nadal jednak czekam na zgłoszenia koordynatorów z Bytomia, Chorzowa, Rudy Śląskiej. Osoby te są potrzebne do tego, aby znajomy z prasy mógł puścić notkę w tejże prasie :) I troszkę nam pomóc w reklamie akcji :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Napisał(a) [B]kacha_wawa[/B]
[I]A teraz mam inną propozycję... Medar też wyraził dla niej poparcie...
Musimy wyróżniać się w tłumie... Musimy posiadać jakieś plakietki, jest propozycja Anashara, myślę, że bardzo sensowna:

[IMG]http://dragon-throne.forall.pl/ozzy/plakaty/plakietka.gif[/IMG]

Dokupienie plastikowych ochronek na plakietki to koszt góra 1 zł za sztukę...
Powinniśmy być widoczni, dzięki temu będziemy bardziej wiarygodni...
Co myślicie o tej propozycji????
[/I]
[/QUOTE]

Elbląg identyfikatory będzie miał :cool3:

Staniemy na głowie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaiTheta']Elbląg identyfikatory będzie miał :cool3:

Staniemy na głowie![/quote]

Może my też sie skusimy... kto wie...
Póki co jesteśmy na etapie planowania plakatowania i innych działań i wychodzimy "z lasu". Więc o tych wszystkich detalach pomyślimy później.

Przy okazji, jeśli ktoś z Wrocławia jeszcze jest chętny do pomocy to prosze o kontakt na moje GG albo maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Już mi wszystko działa i odpisze napewno.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo chętnie pomoge w roznoszeniu plakatów, ulotek itp. (poniewarz sama mam goldena i los zwierząt nie jest mi obojętny) Jestem niepełnoletnia i za bardzo nie wiem gdzie moge sie zgłosić w tej sprawie (jestem z Legionowa k. Warszawy). Więc prosiła bym o kontakt e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub gg: 6167283.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie mam pomysł jesli macie w okolicy jakis uniwerek polibude lub inna uczelnie to przeziec ludzie juz sie tam zaczynaja zbieraqc a mozna ogłosic własnie ze taka akcja bedzie i ze szukamy chetnych do pomocy ( teraz akurat czesc pozdawala zalegle egzaminy i sie nudzi ( znam z autopsji) zaapelowac do kolek studenckich moze tedy droga do masy:cool3: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...