Jump to content
Dogomania

KOORDYNATORZY, informacje...


kacha_wawa

Recommended Posts

Cześć. Ja już dzisiaj widziałam siię z Viką_Bari na spacerze z naszymi dobermankami i dostałam plakat oraz kartkę z całą historią Ozziego.
Ustaliłyśmy że jutro pojadę do szkół średnich i do gazet do znajomej polonistki.
Niestety przekładam to na godziny późniejsze lub na dzień następny ponieważ dzisiaj wieczorem okazało się że jutro muszę być już w Niemczech i odebrać samochód. Sprawy zawodowe.
Ale spokojnie- wszystko będzie grało jak nic ;)
Września woj.wlkp zadziała ostro.
Pozdrawiam
Judka

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

napisała do mnie dziewczyna z forum fretkowego:
[quote] chce pomóc ... wkleje to co mi wysłała:
Sponge Bobek (22:39)
Mam na imie Kasia Pisze do ciebie bo bardzo chcę pomóc w akcji rozwieszania plakatów i rozdawania ulotek i czego sie daJestem z Siedlec i jedyny problem jest taki że 18 lat skoncze w kwietniu A potrzebne sa pełnoletnie osoby...z mojego miasta takich nie bedzie raczej...Chyba że wezmę jakąś kolezanke albo kogoś z rodziny...Bardzo chce pomóc...Jak mozesz to napisz mi jak to bedzie wyglądało...Skąd te petycje do podpisanie bedziemy miec i plakaty i ulotki...czy sami to mamy drukowac czy jak?Mam nadzieje że się przydam[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Witajcie. Jestem z Czestochowy i chce pomoc. Jutro drukuję już kartkę na podpisy i zaczynam nagłaśniać sprawę na wiekszą skalę... jak się uda to być moze historia Ozzy'ego pojdzie w swiat. Bardzo prosze zeby ktoś się ze mną skontaktował jesli jest z czestochowy lub okolic... Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

Popieram akcję,zwłaszcza gdy czytałem o sadyście znęcającym się nad chomikami,ci co nawet m[I]ó[/I]wią "to tylko zwierzę",niech pamiętają,że wedłóg materiału miał on zdjęcia z przemocą wobec ludzi,poprostu fascynowało go cierpienie słabszych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Moskva, zgłaszam się :lol:
Tel 609 325 217
gg 8127729
WROCŁAW[/quote]

Dopisuje cie do listy i mamy już 9 osób z Wrocka! Sukces:multi: ale bez przesady - czekam nadal na zgłoszenia. Wkrótce sie skontaktuje ze wszystkimi i napisze co i jak.

Link to comment
Share on other sites

W końcu się coś ruszyło! :multi:
Wieczorem (będę w domu po 22) zrobię listę wszystkich osób i miast chętnych do pomocy. Kolejni chętni będą się już zgłaszać do poszczególnych koordynatorów i łączyć się z osobami, które już w danym mieście zgłaszały chęc pomocy. I gdzieś się tą listę zawiesi.

Aniołek dzięki za pomoc :) Mam nadzieję że zgłosi się do Ciebie full ludzi!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LiNa']czy tą liste podpisów można już drukować???[/quote]
To pytanie należy zadać Medarowi - jeżeli nic się w nagłówku nie zmieni to chyba można już drukować.
Czekamy na tekst petycji, jest ona ciągle dopracowywana. Szczegóły na wątku "Petycja do rządu"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='medar'][B]Plakaty już wydrukowane, ulotki będą jutro.[/B]
Np w Łodzi już zaczeli zbierać podpisy, komu to przeszkadza?? Jak ktoś umie wytłumaczyć czego dotyczy petycja, to papier w ręku niepotrzebny.A ogólniki, czego ma dotyczyć powinni znać wszyscy.[/quote]

Nie wiem czy cytat wejdzie, jeszcze nie jestem tak super obeznana jak tu wszystko funkcjonuje.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Wrocławianie - bardzo przepraszam ale mam spore problemy z komputerem - wygląda na to, że przez jakis czas mój osobisty komputer będzie niedostępny - najprawdopodobniej wirusy sprzętowe go załatwiły.
Jeżeli ktos jeszcze chciałby sie zgłosić to moje gg przyjmuje zgłoszenia(mimo, że jestem niedostępne mozecie zostawic na siebie namiary np adres email a ja odpowiem jak tylko sie z tym uporam).
Póki co planuje na pare dni przenieśc sie do TZta i tam korzystac z kompa bo ze wzgledu na nauke musze mieć komputer.

[B]Do Centrali akcji - Kasi wawa:[/B]
Przez pare dni nie bedzie mnie pod adresem, który ci podałam do przesłania materiałów. Gdybys mogła wstrzymaj sie z ich wysłaniem bo po prostu nie bede w stanie ich odebrać. Być moze załatwie w tym celu jakieś zastępstwo i podam ci adres na który mozesz je przesłać. Sorry za zamieszanie, ale mam pewne trudnosci i nie wiem czy najlepiej nie było by po prostu zrezygnować z bycia szefem we Wrocku. Bardzo drastycznie skomplikowała sie moja sytuacja na uczelni i chyba nie bede dysponowała taką iloscia czasu o jakiej myślałam i do tego ta nagła przeprowadzka... Jeśli mozesz to przez chwile sie wstrzymaj, spróbuje rozwiazac sytuacje w jakiej sie znalazłam.

goo-gu - przyjełam twoje zgłoszenie, odpisałam ci na gg i czekam na adres mailowy.

We Wrocku mam już 10 osób i jakbym była zmuszona z przykroscią oddac posade szefa we Wrocku to oczywiscie te kontakty przekaże następcy a sama nadal bede próbowała pomóc...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...