Jump to content
Dogomania

KOORDYNATORZY, informacje...


kacha_wawa

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tu też daję, skopiowane:
Mało osób zna historię Ozzy'ego. Dziś rozmawiałam z koleżanką. Ma znajomych w całej Polsce, liczę więc, że dzięki temu zgłosi się do poszczególnych koordynatorów choc kilka osób więcej. Ustaliłyśmy, że napiszę maila, krótko naświetlając o co chodzi. Oto on, możecie go wysyłać do wszystkich, oby dało to jakiś skutek!

[FONT=Arial][SIZE=2][B]PRZECZYTAJ[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]W sierpniu b.r. miał miejsce bestialski [B]mord[/B] na bezbronnym psie. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Ozzy, golden retriever, znaleziony przez jedną z uczestniczek portalu Dogomania szukał domu. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Zgłosiła się dziewczyna, 20-letnia Agnieszka. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Wydawało się, że pies trafi do domu z ogrodem, do kochającego opiekuna.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Jednak po 3 dniach okazało się, że pies nie żyje. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][B]Dogomaniacy[/B] (uczestnicy forum dogomania.pl ) [B]wstrząśnięci[/B] tą wieścią, pojechali na miejsce pochówku, które wskazała dziewczyna. Zdążyli psa pokochać, chcieli dla niego jak najlepiej - tymczasem opiekunka juz wcześniej nie odbierała telefonów. Zaczęli coś podejrzewać.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Gdy odkopali psa, jego ciało było zmasakrowane. [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]Na własny koszt zlecili wykonanie sekcji, wykazała ona brak środku usypiającego w organiźmie. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Psa bito tępym narzędziem. Zwyczajna [B]egzekucja[/B]. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Pies odszedł po paru godzinach, być może został zakopany jeszcze gdy żył...[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2](dziewczyna twierdziła że pies został uśpiony, jej wersje i linie obrony zmieniały się)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Sprawa, nagłośniona przez [B]media[/B], jest w tej chwili rozpatrywana przez prokuraturę, osoby najbardziej zaangażowane w sprawę złożyły wniosek o popełnieniu przestępstwa. Liczymy, iż ta historia szybko znajdzie swój koniec a winni zostaną ukarani.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]Za taki czyn, zabicie zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem, prawo przewiduje najwyżej 2 lata więzienia. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Sądy jednak często zawieszają wyroki. W tej chwili przystępujemy do działania - stworzyliśmy projekty plakatów, ulotek oraz tekst petycji do rządu o zaostrzenie kar dla ludzi znęcających się nad zwierzętami.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][B]W każdym wiekszym mieście[/B] znajdzie się koordynator i ludzie pomagający mu rozwieszać plakaty w lecznicach, uczelniach, firmach; Ludzie pomagający zbierać podpisy pod petycją. Od 16 września.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2][B]TY TAKŻE MOŻESZ POMÓC ![/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Jeżeli nie jest Ci obojętny los zwierząt, zgłoś się. Jeżeli nie jest Ci obojętny los ludzi - także się zgłoś. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Ludziom zabijającym zwierzęta niewiele brakuje, aby za drugim razem zabić człowieka. [/SIZE][/FONT]
[B]Osoby chętne[/B][COLOR=black][SIZE=3] do rozprowadzania plakatów, ulotek i zbierania podpisów pod petycją do Rządu, dotyczącą "bestialskiego traktowania zwierząt, zaostrzenia kar dla ich oprawców i poprawienia bytu zwierząt" - bardzo proszę o kontakt:[/SIZE][/COLOR]
[LIST]
[*][FONT=Arial][SIZE=2]strona [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30380"][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30380[/COLOR][/URL][/SIZE][/FONT]
[*][FONT=Arial][SIZE=2]gg: [SIZE=3][B]7338690 [/B]lub[B] 2586888[/B][/SIZE][/SIZE][/FONT]
[*][FONT=Arial][FONT=Times New Roman]telefon:[/FONT] [B]0 603 647 237[/B]
[/FONT][/LIST][SIZE=2][FONT=Arial][B]Proszę[/B], [B]prześlij tę wiadomość[/B] do swoich przyjaciół i znajomych. [/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Arial]Jeżeli kochają i posiadają zwierzęta, jest prawdopodobne, że uzyskamy od nich wsparcie. [/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Arial]Dziękuję.[/FONT][/SIZE]
[FONT=Arial]PS. Więcej o Ozzym dowiesz się tu: [/FONT][URL="http://ozzy.4.pl/"][FONT=Arial][COLOR=#800080]http://ozzy.4.pl/[/COLOR][/FONT][/URL]

Link to comment
Share on other sites

TUTAJ ŁÓDŹ
Dziewczyny jutro się spotykamy z bandą dogomaniacką na spacerku. Ustalimy napewno pewne rzeczy i się odezwiemy. Dziewczyny ze straży dla zwierząt obiecały pomoc. Dajcie nam jeszcze chwilkę czasu, napewno pomożemy i sie zbierzemy. Narazie działamy zakulisowo. Wystawa u nas jest 16-17 września.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Imbir1']TUTAJ ŁÓDŹ
Dziewczyny jutro się spotykamy z bandą dogomaniacką na spacerku. Ustalimy napewno pewne rzeczy i się odezwiemy. Dziewczyny ze straży dla zwierząt obiecały pomoc. Dajcie nam jeszcze chwilkę czasu, napewno pomożemy i sie zbierzemy. Narazie działamy zakulisowo. Wystawa u nas jest 16-17 września.[/quote]

no ja tez chetnie pomoge
i moje dwa yorki tyz :-)
i tz sie moze skusi :-)
a gdzie spotkanie i o ktorej???


a ja mam jeszcze pytanie techniczne - kto koordynuje w Łodzi akcją. Czy ktos przekaze petycje tu ?
Czy załatwione są plakaty, ulotki?
Bo ja moge pomóc w załatwieniu drukarni, jakos tanio itp. Bo nie wiem czy to bedzie z wawy rozsyłane czy kazdy we własnym zakresie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teqquila']ja chetnie pomoge :)w roznoszeniu plakatow i ulotek a i podpisy tyz moge zbierac :) Julita wiem ze jutro nie mozesz wiec wszytsko co ustalimy wysle Ci na pw jak chcesz oczywiscie:)[/quote]

w miedzyczasie sie troche poorientowałam i zgłaszam pomoc w zakresie:
-zbierania podpisow pod petycja
-dodruku materiałów tj ulotek, plakatow itp
- moge pomoc w zalatwieniu jakiegos stanowiska na Pietrynie tj stolik + jakis stand reklamowy, dzis bede sie dowiadywac, mysle ze to byloby niezle, jak myslicie?

jeszcze pokombunuje z tym jutrem :-)

A kiedy te petycje miałyby sie u nas zjawic?
wiem ze 16 to główny dzien akcji ale jakby dojechały pare dni wczesniej to mozna by je juz porozdzielac miedzy ludzi itp czy sami bedziemy je drukowac wg wzoru?

Link to comment
Share on other sites

Cześć ja już jestem w domu, ogarnę się tylko i po 14.00 zadzwonię do Kachy_wawa i z nią wszystko obgadam.

Muszę zadzwonić do mojego kolegi, który śpiewa w WOK-u czyli we Wrzesińskim Ośrodku Kultury i zapytać się, czy w najbliższym czasie jest coś organizowane.Jeśli by było to zawsze tam można informacje porozwieszać i podpisy pozbierać.
Dodatkowo oprócz swojej dawnej szkoły średniej mam wejście do jednego gimnazjum, liceum i podstawówki.
Znam bardzo dobrze nauczycieli tam uczących, ponieważ są to dobre przyjaciółki mojej mamy.

Próbowałam się skontaktować z nauczycielką od polskiego która w redakcji pracuje, ale narazie mi się nie udało.
Ale wpadłam na dodatkowy pomysł :
W każdej gazecie można by było dodać jakąś małą ankietę, albo miejsce na podpis i czytelik odesłałby ją do redakcji.
Jutro idę zapukać do drugiej gazety WR- Wiadomości Wrzesińskie.

A i jeszcze jedno.
Ci którzy mieszkają w Poznaniu znają pewnie Radio RMI FM.
Otóż mam tam znajomych a może nawet i przyjaciół i mogłabym tam wspomnieć o historii o Ozzym, ale! Uwaga!
Potrzebni mi są teraz ludzie z Poznania!!!!!!
Jeśli Piotr wspomniałby o Ozzym mógłby dodać że tego dnia i tego szykuje się taka i taka akcja w takim i takim miejscu.
Dlatego też muszę skontaktować sięz kimś z Poznania żeby wiedzieć np. kiedy oni coś organizują?

No to chyba tyle jak wpadnę na jakiś jeszcze pomysł dam znać :*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='julita104']w miedzyczasie sie troche poorientowałam i zgłaszam pomoc w zakresie:
-zbierania podpisow pod petycja
-dodruku materiałów tj ulotek, plakatow itp
- moge pomoc w zalatwieniu jakiegos stanowiska na Pietrynie tj stolik + jakis stand reklamowy, dzis bede sie dowiadywac, mysle ze to byloby niezle, jak myslicie?

jeszcze pokombunuje z tym jutrem :-)

A kiedy te petycje miałyby sie u nas zjawic?
wiem ze 16 to główny dzien akcji ale jakby dojechały pare dni wczesniej to mozna by je juz porozdzielac miedzy ludzi itp czy sami bedziemy je drukowac wg wzoru?[/QUOTE]
czy mogę Wam pamóc ?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vika_Bari']Do agus86. Gdzie?

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Sorki niczego nie znalazłam.[/SIZE][/FONT][/quote]

po prawej stronie masz forum inowrocławskie - tam kazdy temat to byl :"brutalnie zamordowany pies!!!!pomozcie!!!!" teraz juz jest tylko jeden link bo wiara pozakladala nowe tematy .Ale na jaki pokoj wejdziesz - "O wszystkim" ,"Sport","Polityka " itd wszedzie jest temat o Ozzym.To jeden link - [url]http://www.ino-online.pl/forum/viewtopic.php?t=1681[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...