Jump to content
Dogomania

KOORDYNATORZY, informacje...


kacha_wawa

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kazdy, kto chce pomoc, moze umiescic w podpisie ponizsza fraze:

[url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30380][COLOR="DarkRed"][B]Petycja dotycząca "bestialskiego traktowania zwierząt, zaostrzenia kar dla ich oprawców i poprawienia bytu zwierząt". Kliknij![/B][/COLOR][/url]
[B][COLOR="Purple"]Możesz pomóc! Zostań koordynatorem w swoim mieście![/COLOR][/B]

[HTML][url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=30380][COLOR="DarkRed"][B]Petycja dotycząca "bestialskiego traktowania zwierząt, zaostrzenia kar dla ich oprawców i poprawienia bytu zwierząt"[/B][/COLOR][/url]
[B][COLOR="Purple"]Możesz pomóc! Zostań koordynatorem w swoim mieście![/COLOR][/B][/HTML]

Jednoczesnie prosze pamietac o maksymalnej wielkosci podpisu wraz z tekstem - 500x100 pikseli!

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3]GG mi nie działa!!!!!! Zaraz jeszcze raz je zainstaluję...[/SIZE]
[SIZE=3]A miałam kilka konkretnych rozmów, nie chcę, żeby ktoś się poczuł urażony brakiem moich odpowiedzi...[/SIZE]

[SIZE=3]Już działa, przepraszam za sianie zamętu ;)[/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[SIZE=3]Znowu nie działa.... :([/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']Kraków - wypadałoby zacząć 10 września, bo parada jamników więc może być dużo podpisów. Kraków - zgłaszajcie się ! ! ![/quote]

Ja deklarowałam, ze mogę wydrukować ok 1000 szt. petycji, lub wszystkiego co bęzie potrzebne (także czarno/białych plakatów, ale wtedy trochę mniej). Oczywiscie podtrzymuje to. Moge przygotowac nawet na 10.go i podrzucic w odpowiednie miejsce. Czasem dysponuję słabo, ale chcę pomóc - jesli są jakieś zadanie, które nie wymagają obecnosci w sercu akcji ale działalnosć w drugiej linii to sie piszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaB']Ja deklarowałam, ze mogę wydrukować ok 1000 szt. petycji, lub wszystkiego co bęzie potrzebne (także czarno/białych plakatów, ale wtedy trochę mniej). Oczywiscie podtrzymuje to. Moge przygotowac nawet na 10.go i podrzucic w odpowiednie miejsce. Czasem dysponuję słabo, ale chcę pomóc - jesli są jakieś zadanie, które nie wymagają obecnosci w sercu akcji ale działalnosć w drugiej linii to sie piszę.[/quote]

Byłoby wspaniale. Plakaty z drukarni będa większe , ale i Twoje napewno się przydadzą. Materiały do druku pobierz stąd : [URL]http://mediazone.pl/plakat/[/URL] .Polecam plakat w .pdf i ulotkę w .jpg (wysoka jakość)

Oto przykład inicjatywy !!!

Link to comment
Share on other sites

Ja jeszcze mam taka mysl, ze moze Moderator mógłby rozesłać do wszystkich Uczestników dogomanii (tak z rozdzielnika) pw o akcji Petycja, bo moze nie wszyscy tutaj zagladają. Osób rzeczywiscie wczesniej było wiecej, bo był jeden wątek o Ozzym. Teraz moze sporo osób sledzi tylko dalsze losy a na inne odnogi nie zagląda.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Jestem z Bydgoszczy, na koordynatora się nie piszę, ale mogę dowieźć ulotki do znajomych do Schroniska na Grunwaldzka, 16 września jest wystawa psów na Rynku i mogę załatwić żeby zbierano podpisy.
Przepraszam, wiecej nie mogę - jeśli sie przydam - GG 161742

Link to comment
Share on other sites

Potrzebna osoba z Zielonej Góry, która mogłaby być koordynatorem! Ja i Ptys92 niestety pełnoletni nie jesteśmy.. A bardzo chcemy pomóc. Zresztą ja ze swojej strony jestem w stanie zorganizować do pomocy kilkanaście osób. Tylko potrzebujemy koordynatora...

Link to comment
Share on other sites

spróbuję coś pomóc w Gdańsku ale na koordynatora raczej się nie nadaję - a co taki koordynator miałby robić ? bo może jednak
jestem pełnoletnia od wielu, wielu lat
trochę ludzi w Trójmieście znam ...

napiszcie mi na pw jakie zadania by do mnie należały

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...