Jump to content
Dogomania

"łóżeczko" dla przyszłej mamusi


Szantina

Recommended Posts

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cieszę się ,że małe mordki podobają sie.

Z nowości -

AMAR nieźle szczeka

ANSZI będzie (chyba) przewodnikiem stada bo nie da sobie w kaszę nadmuchac

ASZKA to przytulanka

Wczoraj już odpadły wszystkie pępuszki a dzisiaj dwa noski zaczęły się przebarwiać.

Biegnę do maluchów

Link to comment
Share on other sites

Piękne, najpiękniejsze małe kulki śnieżne, jakie widziałam :)

Szantina, wieeeeelkie gratulacje dla całego Waszego 'stada' ;) wszystkim bobasom, mamom, babciom, dziadkom, itp. :D Niech maluchy rosną zdrowe i .... fotogeniczne ;)

Już się nie mogę doczekać Twoich kolejnych sesji z ich udziałem (nie ustępujących urodą dotychczasowej) :P

Link to comment
Share on other sites

No to mamy kolejny problem z głowy - mleczarnia pracuje pełną parą :D .

Ale jest następny - jeszcze troszkę leniwa mamuśka zapomina o wymasowamiu brzucholków.I mamy kolki :( .

Na przemian z Markiem robimy myziu,myziu brzusio się rozluźnia i smacznie zasypiają.A rosną jak na drożdżach.Już musiałam rozluźniać kokardki bo jakoś się zminiaturyzowały :wink:

Zobaczcie jakie są kluchy:

ANSZI - ur.518g dzisiaj 732

AMAR - ur.518g dzisiaj 716

ASTER - ur.460g dzisiaj 674

ASZKA - ur.350g dzisiaj 618

ARAJA - ur.474g dzisiaj 712

ARGO - ur.406g dzisiaj 716

a to dopiero 4 doba

Zmykam bo wieczór się zaczął i idę robić myziu,myziu bo dzieci płakusiają

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam ze żłobka

Maluchy rosną,prawidłowo ''tyją''.Małe skubańce śpią jak susły w dzień a w nocy.....

Ta małpa matka ma wszystko w d....Owszem jest bardzo czujna,na każdy większy pisk biegnie do dzieci,karmi wszystkie ale...

No właśnie to ale...najchętniej w dzień zwaliła by na mnie całą robotę, już dzisiaj wydarłam się na nią,żeby raczyła sprawdzić so się w kojcu dzieje.Minę miała jakby chciała powiedzieć ''no dobra już idę..''.Na spacerach przypomina sobie o dzieciakach po jakiś 15-20 min i łaskawie robi zwrot do domu.Ale leci natychmiast je liczyć ,sprzątnąć i często nakarmić.Zobaczymy jak będzie dalej.

Jutro następna sesja zdjęciowa i za kilka dni będą już na stronie.

Ktoś pytał( sorki nie pamiętam kto) czy zostanie z nami jakiś maluch - mam nadzieję,że nie.Za ok 1 1/2 roku chcę jeszcze raz ją pokryć i wtedy jakieś maleńkie cudo zostanie z nami,bo będzie to ostatni miot Szantiny.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Oj dawno mnie tu nie było.....

Przy takich małych szkrabach i szalonej 6-latce doba robi się bardzo krótka.

Maluchy rosna, tylko Aszka nie otworzyła jeszcze oczek.Reszta pięknie patrzy na świat.Są coraz większymi przytulakami.

Szanta ma za sobą wszelkie niedyspozycje zdrowotne i jest świetną mamą.Na szczęście nie matką kwoką.Pozostawia dzieciaki same, pozwala na pierwsze ''walki''.Ale jest bardzo czujna i delikatna.Jeśli maluch leży w miejscu gdzie ona chce się położyć ,to delikatnie przesunie go nosem.

A małe ''mlekopije''z pełnymi brzuszkami przesypiaja po 2-3 godziny.Dzisiaj mają 12 dni i kilka z nich odkryło ,że łapki można przestawiać.Tak śmiesznie to wygląda.

Jeśli chcecie zobaczyć moje rozrabiaki u mnie na stronie w galerii w ''moje dzieci'' jest filmik.

I co najważniejsze - moja ulubienica Aszka będzie mieszkała w domku z 2 chłopcami i będzie wystawiana.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...