Jump to content
Dogomania

"łóżeczko" dla przyszłej mamusi


Szantina

Recommended Posts

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Narazie szykuję się do kolejnej sesji zdjęciowej.Niestety już będą trzymane ,bo chwili nie ustoją spokojnie w jednym miejscu

Super, nie możemy się doczekać kolejnych zdjęć :lol: . Żona jak zobaczyła zdjęcia to zakochała się w psiakach.

Co do trzymania to na pewno takie małe rozrabiaki nie usiedzą w miejscu. Mimo trzymania i tak wyjdą słodko na zdjęciach :wink: .

Link to comment
Share on other sites

Witaj Danielu - a może biały niedźwiadek do kolekcji ..hihihi..

Właśnie rozdzieliłam dwa wampirki - takie małe a jakie zajadłe....

Awanturka była o ...kawałek wymemłanej gazety.Trochę warkotu,płaczu a teraz zadziory śpią wtulone w siebie - i zrozum tu człowieku takie gluty.

Znacie może jakieś sposoby(domowe) na niejadka? Już nie mam siły - jedna z dziewczynek strasznie kaprysi przy jedzeniu.Przy tym zjada bardzo mało,a emergia ją rozpiera.Była wetka,bo bałam się ,że może jej coś dolega ale zdrowa jest jak rydz.5 misek wylizanych jest do czysta a z tą takie jazdy.

Czekam na wasze rady

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Szantinko za propozycję ale nie wiem jak moja sunia zareaguje na takie maleństwo :roll: .

Co do niejadka spróbuj może ją odrobinę przegłodzić. Ja kiedyś też się martwiłem czemu moje maleństwo nie je nawet najlepszych kąsków, a szczeniaczek był po prostu lekko przekarmiony :oops: .

Tylko nie próbuj sposobu Maławaszki :wink: . Cóż za makabryczne żarty... :evilbat: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Znacie może jakieś sposoby(domowe) na niejadka?

u mojej Luny zadziałała tylko sterylizacja :wink:

Yyy...mojej tez sterylka pomogla...

Ale wiesz dopierwszej cieczki jeszcze troszke zostalo suni, wiec Szantina nie szalej, nie szalej...hihi... :lol: :wink:

A tak na powaznie to u mojego niejadka nic nie dzialalo...nowe jedzonko bylo extra owszem ale przez jeden dzien a potem juz znowu problemy... :-?

Link to comment
Share on other sites

Szantina, a może jej jeszcze wszystkie robaki nie wyszły?

Spróbuj może dać malcą kilka razy jedzenie z jednej miski, wtedy może ona poczuje konkurencję i jak nie zje to inni jej zjedzą i się opamięta.

Szantina jak sie tak rozpisujesz o tym waszym małym gangu, to ja juz się jeszcze bardziej doczekać nie mogę mojego gangu zadzirów-bandziorów, a przyjdze on na świat ok 10.11.2004 :D

Link to comment
Share on other sites

Danielu - napisz coś o swojej suni.

Sh_maniak - z tymi miskami też próbowałam - klapa.Ale odkryłam coś ciekawego - ona codziennie ma smaka na coś innego.Jednego dnia znika serek i nic więcej,następnego mięsko.

Odrobaczać po raz drugi będę w poniedziałek.Myślałam o tych robalach ale wydaje mi się to mało prawdopodobne.Wtedy większość miała by problemy z jedzeniem.Jedzą z róznych misek,często podjadając sobie wzajemnie(przecież obok może być coś lepszego...hihihi) i tylko z niej jest taka...księżniczka.

Ale bedzie fajnie - następne maluchy

Sh_maniak- zapraszam do ''mojego tematu'' - pisz jak sunia się czuje, ile przewidujesz maleńst, w wklejaj ''tonę'' zdjęć.

A co do nowych zdjęć moich diabełków - wczoraj nic nie wyszło.Szalały jak pijane zające.Dzisiaj ponawiam próbę.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Danielu - napisz coś o swojej suni.

Trochę pisałem o niej w różnych topicach ale po krótce ci ją opiszę. Jest to 3-letnia sunia siberian husky, czarno-biała z niebieskimi oczkami. Jest bardzo łagodna i sympatyczna ale ma straszny instynkt łowiecki :-? . Jak się dorwie to kury i koty idą na rach-ciach i dlatego napisałem, że nie wiem jaka byłaby jej reakcja na małego psiaka. Soczi (bo tak się nazywa) jest bardzo energiczna: uwielbia długie spacery, bieganie i ciąganie rowerka :D . Jest z nami ponad pół roku, adoptowaliśmy ją dzięki forum Dogomanii :D i pomocy Manu :D :D :D .

Link to comment
Share on other sites

Ale bedzie fajnie - następne maluchy

Sh_maniak- zapraszam do ''mojego tematu'' - pisz jak sunia się czuje, ile przewidujesz maleńst, w wklejaj ''tonę'' zdjęć.

Moja suni się czuje świetnie :D

Ostatnio ( w sobotę) byłyśmy na kontroli u weta i jest wszystko jak najbardziej oki.

Malce przewidywalnie pojawia się na świecie za 20 dni ( dwa razy rodziła juz maluszki i dwa porody były w 63 dzień i tak się nastawiam, choć nie wykluczam wcześniejszego lub póżniejszego terminu) :)

Ile przewiduję, oj nie wiem, ale brzusio ma wielki. :wink:

Apetycik jej się teraz stanowczo juz zaostrzył, bo wcześniej było dużo marudzenia.

Skańczyłam jej juz odrobaczenia ciazowe.

Podaję juz częściej wapno i inne witaminki.

Jutro jej zrobię ciążowe fotki to wkleję :D

Link to comment
Share on other sites

Witam

Nie mogłam się'' dostać '' na dogo :roll: chyba mój komp powoli mówi mi pa pa pa....

Z maluchami wszystko ok.Rosną, rozrabiają i demolują pokój a mamuśka im w tym pomaga.

W tym tygodniu maja przegląd i szczepienia.8 listopada do swojego domku jedzie moja ulubienica ASZKA.Oj będzie się działo....

A Szanta jest zupełnie łysa - jeszcze tak dokładnie to nigdy nie wylniała.Wygląda jak anorektyczka.Ale nie ma się czemu dziwić - małe mlekopije wysysają z niej wszystko co się da a ona ostatnio stwierdziła,że sama zacznie je dokarmiać.Finał jest taki,że mięso które powinna sama strawić zanosi do maluchów - pominę opis przenoszenia i oddawania mięska.

Lazy - zajrzyj do skrzyneczki

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...