Jump to content
Dogomania

"łóżeczko" dla przyszłej mamusi


Szantina

Recommended Posts

no no no , Hexa już sie nie może doczekać małych białych zabaweczek :angel: :angel: żart, hexa dziś przegoniła szczeniaka , suczkę husky bo ta ją chciała polizać po pysku:) ale bedzie z niej matka jak ze mnie baletnica :] Szantinka trzymamy kciuki, jak tylko trzbea jej ruchu to wiesz gdzie nas znaleźć , Szantinka na szele i fru do lasu:) pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aga - to fru do lasu to dobry pomysł - panienka po nim śpi jak :angel:

A teraz coś mnie trafia :evil: bo od rana szukam weta. z usg. Wszyscy jak na złość albo na urlopie albo grafik mają na ful.

Jeśli nie uda się do środy to klapa - dopiero ok 50 dnia moge policzyć maluchy.

Trzymajcie kciuki za dalsze poszukiwania

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Własnie wróciliśmy z usg

Są maluchy :multi:

Narazie p. wet. doliczył się 6 ale.....to jeszcze nie koniec.

Powiedział ,że jeszcze jest wcześnie ( 25 dzień od pierwszego krycia) i może być jeszcze parę.

Szantina czuje się świetnie, troszkę mniej zjada ale tak w normie.Za to dużo śpi , a rozrabia dopiero wieczorkiem.

Muszę ochłonąć.......

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Trzymamy kciuki żeby było wszystko o.k.

Moja Niusia też sprawiała wrażenie ciężarnej-inne zachowanie,dużo jedzenia,mniej ruchawa a dwa dni przed porodem USG i pusto -mówię Wam co za przykre przeżycie?Jeszcze mnie w życiu tak nie wyrolowała.Teraz jest na diecie cód !!.Wetka mówiła że mogły być maluchy i mogły się wchłonąć.Niestety czasem tak bywa. .

To kiedy spodziewasz się maluchów???

Link to comment
Share on other sites

O tym że maluchy mogą być "zniszczone''przez organizm matki też mi wet. powiedział, ale przynajmniej wiem na co mam zwracać uwagę.

Jesli będzie wszystko ok. to maluszki powinny przyjść na świat w połowie września.

Proszę trzymajcie za Szantinkę mocno kciuki.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Szantinko nawet nie wiesz jak się cieszę :P , super, napewno wszystko będzie ok. Mam nadzieję że się jakoś znajdziemy na gg to mi wszystko opowiesz. A pochwalę ci się tylko bo nie wiem czy zaglądasz na samoyed.pl że byłam z Kingiem na wystawie w Chojnicach i mamy Zw.mł, BOB i IIIBOG. Haha może skromna nie jestem ale jestem taka dumna z Kingusie że musiałam się pochwalić.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

KING - gratulacje , czytałam i wiem o jego osiągnięciach. Zobaczysz on jeszcze nie raz cię zaskoczy...... :D

Narazie poza zmianą smaków( no cóż ciężarna ma prawo) wszystko jest ok.Suche przestało zupełnie smakować a znika....puszka.Martwiłam się ,bo suchego nie jadła a chodziła głodna :( . Po konsultacji z wet. dostała puszkę ( Royala) i ....miska wylizana i uśmiechnięty pysio :P .

Nawet biały serek stał się jadalny ( do tej pory były po nim ''pawiki'')

Do tego witaminki i sporo owoców.

No to czas na wyprowadzkę mebli z pokoju i zagonienie męskiej części rodzinki do robienia ''porodówki'' :wink:

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Biedna Szantinka ledwo zipie.....tak potwornie gorąco. :(

Na dodatek bidula ma ''pełne upierzenie''.

Ostatnio były małe problemy. Okazało się jednak,że biały serek nie jest dla niej. Jadła go z apetytem przez kilka dni a później-zjadała odromne ilości trawy ....sami się domyślcie co miałam na podłodze.Po dostawiemu nabiału wszystko jest ok.Dostaje tylko witaminki i całe jedzonko znika z miski.Serduszka malutkich biją wspaniale :multi: ( lekarka posłuchała w trakcie wizyty) A teraz zaczynamy powolutku liczyć dni.Bo do połowy września już niedaleko.

Aga - dzięki za spacerki

:calus:

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Szantinka!!!

Nawet nie wiesz jak się ciesze!Ucałuj małą ode mnie, wytul no i wszystko wogóle.A tatkiem będzie Luca?Wogóle to mam nadzieję, że pamiętasz co mi obiecałaś w sprawie szczeniaków ;)

A co do tego futerka...to moja Limbka w ciąży miała futro super.Byliśmy nawet na wystawie w Łodzi jak była w 1 miesiącu i sędziemu naprawde się podobała....była taka dostojna....no poprostu śliczna :D

Ja trzymam kciuki za szczeniaczki coby były wszystkie zdrowe i ich mamusia też.

Pozdrowionka i całusy

Diana oraz Limba & Vega

Link to comment
Share on other sites

Dianka - miło cię widzieć.A słowo u mnie cenniejsze niż pieniądz, więc zaplanuj sobie wycieczką.

Do godziny ''0'' pozostało nam ok 2 tyg. Szantina czuje sie świetnie, apetyt ma taki,że chyba z torbami pójdę hi hi hi.....

Zaczyna się dostojnie toczyć , maluszki zaczynają się rozpychać - nawet przez grube futro można to zobaczyć ...cudnie....

Pokój już przygotowany( zabezpieczony wykładziną) meble wyniesione, ojciec robi porodówkę, a ja .....wpadam w panikę

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Proszę - trzymajcie bardzo mocno kciuki za Szantinę

Dzisiaj pojawił sie czop śluzu ( zupełnie żółty).Weterynarz kazał ją obserwować - ona jest w 49 dniu ciąży.Musi jeszcze wytrzymać tydzień do najwcześniejszego terminu porodu.Jesli wszystko się uspokoi to w poniedziałek (06.09) idziemy na palnowe usg.Jeśli bądzie inaczej to już jutro.Jest przewidywany spory miot(6-9 szt) i to może przyspieszyć poród.Narazie temp. jest normalna ( 38st.) , trochę straciła apetyt.Nie wolno jej wchodzić na kanapy - upilnować trudno zwłaszcza kiedy nie ma mnie w domu- bo to może jeszcze przyspieszyć rozwiązanie.Bardzo się boję...Mam jednak nadzieję ( i tego sie trzymam) ,że był to jednorazowy ''wybryk''natury i będzie ok.

Czy kiedyś spotkaliście sie z czymś takim?

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Haha latam jak ta opetana z ciezarnych na ciezarne :lol:

Szantinka, trzymam mmmmmmmmoooocno kciuki. Wszystko bedzie dobrze!!!! Pamietaj, i bez nerwow, przyszla mamusia to wyczuwa :wink:

Jejjjj takie biale kuleczki beda :loveu: :lilangel: :angel: :angel:

KORONA, a u Ciebie jak? :( Wieczor juz jest :roll:

Link to comment
Share on other sites

Wieczorem był drugi wyciek - na szczęście bezbarwny.Teraz jest czyściutko - właśnie wróciła ze spacerku.Ma apetyt, bo własnie znika kolacja z miski.Jutro o 10.00 kontrola.Niech ona wytrzyma jeszcze tydzień.Każdy dzień, każda godzina zwiększa szanse,że wszystko będzie ok.

Dziękuję,że jesteście ze mną i Szantinką

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...