Jump to content
Dogomania

Katerinas

Members
 • Content Count

  2067
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

About Katerinas

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 04/15/1973

Profile Information

 • Gender
  Female

Contact Methods

 • Skype
  katerinas15

Converted

 • Location
  Puszcza Kampinoska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Też tu wchodzę.... ...ale niestety to już nie ta sama dgm :( Rzeczywiście mało kto zagląda.
 2. Dora dzielna i twarda dziewczyna jest. :) Guz złośliwy, w formie warkocza wpleciony w tkanki. Dużo wycięte. :( Sutki usunięte 3. Tak samo jak i w drugiej listwie. Wszystko ze względów bezpieczeństwa z racji wieku, długości narkozy. Szew goi się ładnie. Dora jak na swój wiek szaleje. ;)
 3. Cóż... sytuacja z Dorką jest poważna. :( W zeszłym roku przeszliśmy operację - wycięcie jednej listy mlecznej, na której urósł duży guz. Z racji wieku, trudności po sterylizacji (jeszcze rok wcześniej), cięcie było tylko jednej strony. Na drugiej listwie wszystko było w miarę ok. No ale z czasem i na drugiej zaczęło się coś tworzyć. I rosło szybko. Doszedł kaszel. Leczyliśmy najpierw kaszel. Echo serca wykluczyło problemy. Prześwietlenie robione 2 miesiące temu wykazało tylko starcze zmiany. Obturacyjne zapalenie płuc. Wiek, mało ruchu (bo zmiany w stawach straszne, osteofity w
 4. hehe ... na tym drugim zdjęciu widać jej jeszcze gołe, różowiutke brzucho ;)
 5. Doreczka po sterylizacji. Trochę było poblemów i wiadomo... wiek spowodował, że Dora wolno dochodziła do siebie. Ale jak na razie (odpukać) jest OK. :)
 6. No o sikaniu na choinki nie słyszałam... Ale może dla tego, że od lat w naszym domu są sunie. I żadna nigdy nic nie zrobiła z choinką. W tym roku tylko Lexi była zaciekawiona nowym obiektem.... I tymi fajnymi "piłeczkami" które wieszaliśmy. :)))
 7. Alu - foty super!! Pokazują piękne morze za którym tak tęsknię ... I co najważniejsze pokazują psią cudowną radość! :)) Tytus przeszczęśliwy! :)) -7 dioptrii :(( Współczuję Alu :(( Ja -5 i już czuję, że chyba jest gorzej :(
 8. Stoję przed dylematem... Jeden z sutków Dorki jest powiększony. W czasie ostatniej cieczki (byle jakiej już) sączyła się z niego ciecz/ropa. Zaleczone lekami (w czasie cieczki nie robi się operacji, chyba, że ratującej życie). Biopsja z sutka wykazała komórki być może o podłożu nowotworowym. Ale jak mi wiadomo, biopsje są nie dokońca wiarygodne... Wstępnie ocenienione przez weta do wycięcia. Ponieważ Dorka nie była sterylizowana, więc teraz byłoby to wycięcie jednej listwy sutków i sterylizacja. Ta ostatnia po to, żeby nie było cieczek, które są powodem zmian w sutkach (hormony)
×
×
 • Create New...