Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
 • Posts

  6182
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.inti.ibi.pl

Converted

 • Location
  Warszawa

PIKA's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. [quote name='Vectra']Ja od dziś nie pije !!!! :diabloti:[/QUOTE] W ciąży jesteś? :diabloti:
 2. [quote name='Vectra'][URL]http://a.pl/[/URL] , po co mam sie dostawać ? sklep przyjedzie do mnie :diabloti:[/QUOTE] A jak wjedzie? :evil_lol: Już widze, jak odkopujecie chłopa, który silą rozpędu i uporem bardzo będzie chciał do Was wjechać :megagrin:
 3. [quote name='Vectra']wydaje mi się że i owszem - [B]jutro kupuje zestaw alkoholika[/B] , będę produkować .. bo cóż robić w taką pogodę ? :evil_lol:[/QUOTE] A jak się do sklepu dostaniesz? :cool3: :evil_lol: [quote name='Vectra']tu tylko czołgiem ..... jutro to chyba tylko saniami ... bo sypie bez przerwy :([/QUOTE] Nie mam czolgu.. :-( a się wybieram ponownie we wtorek lubo w środe :diabloti:(jak dostane urlop :roll:) ma nadzieję, ze już se ten snieg da spokój :shake: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]szkoda ze Vectra nie uwieczniła TEGO na fotach:razz: [/B][/COLOR][/FONT][RIGHT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]mam na myśli opadające cycki :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/RIGHT] [/QUOTE] Kożuszek miałam.. widac nie było :eviltong: [quote name='Vectra']nie mam szerokokątnego obiektywu :diabloti: [/QUOTE] najlepiej z wbudowanym jakimś RTG lub USG coby te cyski wyszły :evil_lol:
 4. [quote name='Vectra'] No i co ? odgarnął R śnieg , rozjeździł drogę .... patrząc teraz , nikt by mu w to nie uwierzył :evil_lol:[/QUOTE] O!! udało mu się?? :crazyeye: Dzielny :lol: W razie co masz świadka :evil_lol: Jak zobaczyłam, ze on terenówką nie daje rady.. to mi cycki już zupełnie opadły :mdleje:
 5. [quote name='Vectra']a co może byłaś i widziałaś ? :evil_lol:[/QUOTE] No.. nawet wjechać próbowałam :loveu: aż sprzęgło przysmażyłam :evil_lol: [quote name='Vectra']było przyleźć na koffcie , a nie lepić z TZ bałwana :diabloti: [/QUOTE] Taa.... a samochód zostawić na awaryjnych z dupą wystającą na pas drogi :evil_lol:
 6. [quote name='Vectra'] A tak po za tym ? no to jesteśmy odcięci od świata ,[B] bo przez naszą drogę do posesji nie da się przejechać nawet jeepem [/B], gdyż ponieważ dlatemuż jest metr śniegu a pod nim lód ... dodam że cały czas pada i mamy ... znaczy ja to mam ciągle , a TZ ma przymusowy urlop :mdleje: jestem przeszczęśliwa :diabloti:[/QUOTE] No nie mów :diabloti: :evil_lol:
 7. To dawaj znaka.... jak będe w domu to podjadę :)
 8. [quote name='Olcia']kur..nie mogę edytować postów ma westa i moją gretę przez jeszcze tydzień:)[/QUOTE] Mam nadzieję, ze Greta mi Hipolita nie zje?? Bo ona się Sabie nauczył "odszczekiwać" to jej moze :lol:
 9. [quote name='Olcia']dobra dobra juz się nie wykręcaj kiedy idziemy na spacer to przyjade do Iwony, Iwona ma westa:)[/QUOTE] Mnie wsio ryba kiedy.... tylko ktoryś dzień w ten weekend mam niepewny.. Fajnie, ze Iwona ma westa... po zabawie z Hipolitem będzie miala mokrego westa i już nie takiego bielutkiego :roflt: wam tez radze ciuchy p/glutowe założyć :evil_lol:
 10. [quote name='malawaszka']noo bo PIKA, Saba i Inti to takie kruszynki, ze trudno wypatrzeć :lol:[/QUOTE] Ja to szczególnie jestem kruszynka :evil_lol:
 11. [quote name='Olcia']a ja Ciebie szukam zawsze co na spacerze w parku jestem, ale jakoś nie mogę się Ciebie dopatrzeć[/QUOTE] Bo ja już tam nie latam, teraz wolę na Forty podjechać :) Ale jak powiesz, kiedy będziesz to podejdę :p (Musicie kliknąć pod oknem odpowiedzi, "Opcje zaawansowane" i tam bedziecie mieć emotki )
 12. Matko, Cola Ty też? :shake: :evil_lol: Gratulacje :)
 13. Bozesztymoj.. ja chyba trafilam na siakies mamusiowe forum :cool1: Już wiem, czemu ta dogomania taka biala się zrobiła.. sterylna :diabloti:
×
×
 • Create New...