Jump to content
Dogomania

PIKA

Members
 • Content Count

  6,182
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About PIKA

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.inti.ibi.pl

Converted

 • Location
  Warszawa
 1. PIKA

  Europejska 2013- genewa 30.08-1.09.2013

  Dziękuję za pomoc
 2. [quote name='Vectra'] No i co ? odgarnął R śnieg , rozjeździł drogę .... patrząc teraz , nikt by mu w to nie uwierzył :evil_lol:[/QUOTE] O!! udało mu się?? :crazyeye: Dzielny :lol: W razie co masz świadka :evil_lol: Jak zobaczyłam, ze on terenówką nie daje rady.. to mi cycki już zupełnie opadły :mdleje:
 3. [quote name='Vectra']a co może byłaś i widziałaś ? :evil_lol:[/QUOTE] No.. nawet wjechać próbowałam :loveu: aż sprzęgło przysmażyłam :evil_lol: [quote name='Vectra']było przyleźć na koffcie , a nie lepić z TZ bałwana :diabloti: [/QUOTE] Taa.... a samochód zostawić na awaryjnych z dupą wystającą na pas drogi :evil_lol:
 4. [quote name='Vectra'] A tak po za tym ? no to jesteśmy odcięci od świata ,[B] bo przez naszą drogę do posesji nie da się przejechać nawet jeepem [/B], gdyż ponieważ dlatemuż jest metr śniegu a pod nim lód ... dodam że cały czas pada i mamy ... znaczy ja to mam ciągle , a TZ ma przymusowy urlop :mdleje: jestem przeszczęśliwa :diabloti:[/QUOTE] No nie mów :diabloti: :evil_lol:
 5. PIKA

  Moje Kochane ruskie misie:)

  To dawaj znaka.... jak będe w domu to podjadę :)
 6. PIKA

  Moje Kochane ruskie misie:)

  [quote name='Olcia']kur..nie mogę edytować postów ma westa i moją gretę przez jeszcze tydzień:)[/QUOTE] Mam nadzieję, ze Greta mi Hipolita nie zje?? Bo ona się Sabie nauczył "odszczekiwać" to jej moze :lol:
 7. PIKA

  Moje Kochane ruskie misie:)

  Bozesztymoj.. ja chyba trafilam na siakies mamusiowe forum :cool1: Już wiem, czemu ta dogomania taka biala się zrobiła.. sterylna :diabloti:
 8. PIKA

  Boorki... Po prostu Boorki...

  [quote name='asher'] Sugerujesz, że cichcem wyżerasz mi karmę? :hmmmm:[/quote] Taa codziennie do Ciebie jeżdze sprawdzić co masz w lodówce :p [quote name='asher'] Wiecie co, jestem pod wrażeniem tego Pikowego glutomiotacza. Przez cały spacer drasnął mnie tylko raz, właściwie rykoszetem. Za to okazało się, że mam prawdziwy sajgon... W TOREBCE! Kiedy i jak on zdołał mi tam napluć??? :crazyeye: :mad:[/quote] :roflt::roflt: [quote name='malawaszka'] Inti jest śliczny i wielki :loveu: jak on przy innych samcach doga wypada wielkościowo? z tych większych jest?[/quote] Dzieki..:) Przy innych samcach pytasz? :hmmmm:.. jest ogromny... albo te "inne" samce jakieś małe :evil_lol:
 9. PIKA

  Boorki... Po prostu Boorki...

  [quote name='Maga100'][B]Aszerku, nic się nie zmieniasz, nic a nic, czas w miejscu stanął jakby :p[/B][/quote] Zmienila się .. schudła.. :p a ja w glowe zachodze jak ona to zrobiła, ze schudła a ja przytyłam.. podejrzana sprawa :diabloti: [quote name='LAZY']Reflektujesz???:eviltong:[/quote] Jasne, biorę :p..... jako karmę dla Saby :p
 10. PIKA

  Boorki... Po prostu Boorki...

  [quote name='LAZY']Taaa...frajda...[B]tylko ciekawe co na tą moją frajdę powiedzieliby inny użytkownicy dróg[/B]:lol:[/quote] A to juz zmartwienie instruktora :evil_lol: [quote name='LAZY']PILNE! Cioteczki dzisiaj znaleziono w Szczecinie młodą BOKSERKE! Pilnie potrzebny DS!!! Ponizej link... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1170/szczecin-znaleziono-mloda-suczke-boksera-w-dt-u-lazy-potrzeba-ds-148466/#post13122865[/URL][/quote] Świetna ta mała :)
 11. PIKA

  Boorki... Po prostu Boorki...

  [quote name='Maga100'][B]pamiętaj tylko, że zjazd na Modlińską nie jest zakorkowany tylko nocą :cool1:[/B] [/quote] :hmmmm: Mam do Ciebie jechać w nocy?? :hmmmm:
 12. PIKA

  Aston ("Klasyk" Korona Borealis /FCI/)

  Cześc Miło było Was poznać...:) A Aston jest rewelacyjny :loveu:
 13. PIKA

  Boorki... Po prostu Boorki...

  [quote name='asher'][B]Jak pojedziemy Siekierkowskim[/B], to się nie zgubimy. Już tyle razy się tam gubiłam, z tyloma kierowcami, że teraz nawet jakbym chciała, to bym nie umiała :evil_lol: [/quote] Najpierw trzeba na niego wjechać :roflt: [quote name='Maga100'][B] aha i jak pukniesz, to on od razu się rozpadnie :cool1: albo rozpadnie się bez pukania :cool1:[/B] [/quote] O tanioche mi chodziło, jak kasy brak :cool1: Mozna szukac okazji i trafi się za małe pieniądze dobre auto. Ja nie narzekam :cool1: Ale go jeszcze nie puknęłam, więc nie wiem, czy się nie rozpadnie :evil_lol: [quote name='Maga100'][B]no własnie, właśnie, do mnie droga jest prosta jak drut, ale.... trzeba most przejechać i nie wiem... to nie za trudne? :cool1:[/B] [/quote] Nie problem przejechać most, tylko znaleźć na niego wjazd :evil_lol: A Grota to ja mykam z "zamnietymi oczami" :cool1: Właśnie dzisiaj mykalam do wujka w Legionowie, poza tym ja działkę mam w tamtym kierunku :cool1: A w tych Twoich Pierdach tatuś Hipolita mieszka :loveu:
 14. PIKA

  Boorki... Po prostu Boorki...

  [quote name='asher'] No przecież nie wproszę się bez zaproszenia :obrazic:A uprzedzona, będziesz siedzieć w domu, zamiast się szwendać i złośliwie włazić mi pod koła :diabloti: [/QUOTE] Koniecznie uprzedź..... bo jeszcze będę musiała samochód przestawić gdzieś, gdzie go nie namierzysz :diabloti: [quote name='asher']BTW, to, że zrobię prawko, nie oznacza, że będę miała czym jeździć :evil_lol: Bo jak rozumiem, za zdany egzamin auta nie dają? :shake::mad:[/QUOTE] Koniecznie kupić, nawet jakiegoś taniego grzmota, co to jak pukniesz szkoda nie będzie i koniecznie jeździć :cool1: [quote name='asher'] A nie wybrałabyś się w niedzielę, 4-go do Konika? [/QUOTE] A znasz dobrze drogę? :razz: Bo wiesz.. ja to mam tendencje do "gubienia" się :evil_lol: Z Wisłostrady to ja wiem gdzie wjechac tylko na Grota :evil_lol: Zresztą ja w ogóle nazwy mostów nie znam :evil_lol: A komedia to już była, jak mi się nazwy mostów Świętokrzystki z Siekierkowskim pomerdały i zamiast "chcieć" wjechac z Wisłostrady na ten drugi to ja se ubzdurałam, ze musze na ten pierwszy :evil_lol: I jeździłysmy po Wisłostradzie z Mokotowa na Bielany i z powrotem,:roflt: żeby odkryć, ze się nijak nie da :evil_lol: Wjechalam na zupełnie inny most tylko po to, żeby w ogóle na drugą stronę Wisły się dostać :evil_lol: [quote name='Maga100'] [B]Ale na Modlińskiej dużo komisów, a jak już tu będziesz to podjedź na kawę, możesz PKSem :evil_lol:[/B][/quote] Jak bedzie grzeczna to moze ją do tego komisu zawiozę.. :evil_lol: Na Modlińskiej się nie zgubie :roflt:
 15. PIKA

  Boorki... Po prostu Boorki...

  Do mnie tez mozęsz przyjechać.... ale tak po 2-3 tygodniach samodzielnej jazdy :evil_lol: A wybierasz się z wizytą na agillity na Fortach? :cool1:
×