Jump to content
Dogomania

jovka

Members
 • Posts

  156
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  okolice Warszawy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

jovka's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. jovka

  Rasta

  29.01.2000 - 08.03.2008 Przepraszam, że nie byłam przy Tobie.
 2. W Józefowie są dwie śliczne małe suczki - szczeniaki w sznaucerkowatym typie, jedna czarna i jedna brązowo-beżowa: [img]http://free.ngo.pl/schronisko_jozefow/images/sznaucereczkaczarna_01.jpg[/img] [img]http://free.ngo.pl/schronisko_jozefow/images/sznaucereczkabezowa_02.jpg[/img] [color=blue]OBIE MAJĄ JUŻ DOM[/color] :D
 3. Proszę mi natychmiast brać obie panienki!!! Jakem wirtualny ada(o)pter ;) I to już!!! :D Sonia jest taka śliczna (Przylepka zresztą też), że chociaż 'chodzi' w nie mojej wadze (poniżej 25 kg.) zauroczyła mnie od pierwszego wejrzenia! A to nieśmiałe usposobienie i delikatny charakter - kogoś obdarzy wielkim, niezajętym jeszcze serduszkiem!!!
 4. Peggy, biała Bulka i rudy Dolar nadal są w schronisku w Józefowie. Pojawił się też amstaff Ramzes, info o nim niebawem. Zmieniła się tam numer telefonu, aktualny to 498 70 31. Tatuaże w Józefowie są czterocyfrowe.
 5. I jeszcze dwa mieszańce olbrzymy z Józefowa: Mama pieprz i sól - CIĄGLE CZEKA!!! :( [img]http://free.ngo.pl/schronisko_jozefow/images/sznaucerkawielka_03.jpg[/img] I synek czarny - MA JUŻ DOM :D [img]http://free.ngo.pl/schronisko_jozefow/images/rodzina_sznaucerczarny_01.JPG[/img] Oboje przyjaźni i sympatyczni :) Telefon do Józefowa (22) 498 70 31
 6. A dla zainteresowanych do poczytania, o wniosku do prokuratury wniesionym przez [url=http://www.biuro.psianiol.org.pl/mz/chrcynno/chrcynno2.htm]Biuro Ochrony Zwierząt[/url] Psiego Anioła, umorzeniu postepowania i zażaleniu na nie.
 7. Chrycynne to schronisko, z którym umowy ma podpisana sporo z moich okolicznych gmin, tak jak już pisałam. Tam na pewno za 'opiekę' nad przywiezionym psem się nie płaci (poza odłowieniem przez hycla), a i oni jakoś szczególnie nie histeryzują, że im ciężko. Tylko wiem, że niektóre psy po paru dniach trudno u nich znaleźć :evil:
 8. W każdym kocim domu znajdzie się jakiś 'życzliwy'... :roll: Że też ci ludzie tylko wpychają te koty w jakiś kartony i wpychają, biedaczki :roll: Szkoda tylko, że niektóre są niezamykane jak te Dymkowe i takie 'luźne', z wolną przestrzenią. Żadnej z tego nie ma przyjemności, przynajmniej kot ... Ale powiem Ci Basenji w tajemnicy, że ludzie wpychają też koty do koszyków, plastikowych siatek (im bardziej szeleszczą, tym lepiej), umywalek (tajdzi - moje też tak lubią :D), a do pudełek nawet jak stoją w pionie i są węższe od kota. Taka to dziwna ludzka natura wpychacza. No i co zrobisz? :-?
 9. Uwielbiam biało-czarne fotki zwierzaków :D Suuuuuper!
 10. YES!!! YES!!! YES!!! :lol: Będą zdjęcia na Wielkanoc ;) Kolor wujka jak najbardziej 'ten' ;) Może tylko w mieszance byłby niewłaściwy ;)
 11. PIKA, wszystkieśmy 'sterylizowane i kastrowane' się tu martwiły (jak jeden mąż 8) ) i jakoś przeżyłyśmy... ;) POWODZENIA DZIEWCZYNY!!! :bigok:
 12. jovka

  Wysokosc

  Ania i Salma, no i ile ma Twoja dziewczynka? Zmierzyć na żywo chętnie się zmierzymy, ale obawiam się, że Rasta będzie niższa, za to na pewno hm... okrąglejsza :oops: Bo nam się trochę dziewczątko 'zapuściło' ostatnio. :-?
 13. Onnna, żebyś nie powiedziała słowa za dużo w złą godzinę... ;) ja pod pretekstem fotografowania wpraszam się 'na chama' do każdego, kto ma małe dogi i wpuści mnie do domu... 8) KORONA wie coś o tym. :P
 14. Śliczna Salma :D To ostatnie powinnaś wkleić do specjalnego topiku, zrobiłoby furorę ;) Ania, czy mi się tylko tak wydaje po tych zdjęciach, czy Salma jest 'wysoka'? Ile ona ma w kłębie?
 15. Tak jest!!! Pędzę wysyłać!!! Mogą być po dwa i zbiorówka? ;) A mam Twojego maila? :oops:
×
×
 • Create New...