Jump to content
Dogomania

"łóżeczko" dla przyszłej mamusi


Szantina

Recommended Posts

  • Replies 235
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

coś mi ta Twoja stronka nie chodzi jak trzeba, ale poczekam i zobaczę w końcu ten filmik - zdążyłam obejrzeć fotki w dziale dogomaniacy :angel:

i czemu nie ma nowych fotek Dorci na dogo się pytam :evil: :lol: urosło Słonko :angel:

aha - i jeszcze jedno :oops: :oops: :oops: nie wiedzialam że Bej jest Owczarkiem Środkowoazjatyckim :o myślałam, że ot tyż ogórek :oops: :o więc teraz jestem jeszcze bardziej zadziwione tym, że się tak opiekuje maluszkami ogórkowymi :angel: :angel: :angel:

aaaaaa chcę zobaczyć małe białaski :cry: :cry: :cry: czy tam jest ograniczony transfer czyco????? i pewnie teraz wszyscy widzą tylko nie ja :cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Witam z białego żłobka

Dzisiaj maluchy skończyły 3 tygodnie.Niezłe kluski z nich rosną - rekordzistka Araja przekroczyła dzisiaj ...2 kg.

Wczoraj po raz pierwszy dostały biały serek - trzeba było to zobaczyć....prawie całe futerko umazane w serku ale brzusia najedzone,Dzisiaj dostały troszkę żółteczkaz serkiem i ...zdziwko, coś nowego i mniam, mniam ....

Po odrobaczeniu są spokojniejsze( albo doroślejsze?)mniej płaczą, fajnie zaczynają się ze sobą bawić.Warczą, szczekają( jeśli te dźwięki można tak nazwać)i gryzą się niemiłosiernie.A że maja już czym to czasami pisk jest niesamowity.

Mamuśka zajęła się dziećmi,chętnie bawi się z nimi a dzisiaj próbowała nauczyć ich chodzić poza kojcem.Wyglądało to fantastycznie - pupy maluchów podpierała nosem albo łapką przytrzymywała .

Ja nadal marzę o przespaniu choć połowy nocy - te moje małe szkraby śpią do ok 1.30 i zaczynają się na przemian - zabawy i płacz.Na dobre zasypiają nad ranem.

Może dzisiaj dadzą trochę pospać?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam

Jutro maluchy skończą 4 tygodnie - ten czas strasznie szybko leci.....

Od dzisiaj grasują po całum pokoju.Rano Arajka udowodniła mi,że można samodzielnie wyjść z kojca.Bałam się,że jak fiknie to zrobi sobie jakieś kuku,więc z całym rodzenstwem uzyskały dzisiaj wolność.

Z całej 6 tylko Amar niezbyt pewnie czuje się na podłodze,reszta zwiedza i sprawdza ząbkami co da się pogryść.

Od kilku dni dostają serek i żółtko a dzisiaj była kulinarna nowość - gotowany indyk.Nawet największe niejadki( Aszka i Amar) wylizały miseczki.Jutro dostaną odrobinę więcej.

Uwielbiają być myziane a dzięki sporej ilości ciotek mają to zapewnione i hurtowych ilościach.

Dzisiaj był nowy właściciel Arajki( jednak ją wybrał a nie Aszkę) i to było obopólne zauroczenie.Będzie miała super domek i kompletnie zakręconych( na jej punkcie) domowników - już liczą dni kiedy z nimi zamieszka.

Trzymajcie mocno kciuki bo jej siostrzyczka może trafi do fajnych ludzi .Tylko nikt nie chce chłopczyków - to jakaś moda na dziewczynki czy co?

A teraz maluchy dostaną kolację - znowy mordki będą wymazane serkiem i mamuśka będzie miała co robić.

Spokojnej nocy wszystkim( u nas są cora z dłużej przespane)

Link to comment
Share on other sites

Uprzejmie przedstawiam "białasowe przedszkole" :D - najnowsza sesja zdjęciowa.

_353486_n.jpg

_353487_n.jpg

_353489_n.jpg

_353490_n.jpg

_353491_n.jpg

_353492_n.jpg

_353493_n.jpg

A oto cała szósteczka rozrabiaków :D

_353494_n.jpg

_353495_n.jpg

Dziś byłam i wymyziałam wszyskie białe kuleczki :D Cudeńka :D

Moja ulubienica Anszi :D :iloveyou:

Więcej relacji z wizyty napiszę jutro, bo dziś już na pyszczek padam :D

Link to comment
Share on other sites

Witam z pola walki....dosłownie.

Małe mlekopije( już chyba nie takie małe bo maja 5 tygodni i 3 kg - średnio)rozrabiają bez wytchnienia.

Ostatnie odkryły,że pitrafią ...śpiewać.Teraz do repertuaru warkotu,szczeku i pisku doszło śpiewanie.I to w jakiej tonacji....

Poznały co to są gazety i czasmi potrafią na nie trafić pupskiem( tak raz na dziesięć razy hihihi)ale zdecydowanie lepiej się je ''czyta''.

Dzisiaj w nocy miała ochotę je ...zamordować z mamuska włącznie.Szanta o 1.30 zameldowała,że chce wyjść na spacer i w tym samym czasie głodne brzuszki podniosły rwetest.Chyba już nocne karmienia przez mamuśkę to za mało.

Muszę coś szykować im na nocne karmienia ( tylko nie wiem co )Dzisiaj wstrętna pańcia dała suche( bo nie miała nic innego) ale że dopiero poznają jego smak to zachwycone posiłkiem nie były.

A w przyszłym tygodniu czeka ich parę niespodzianek - kolejne odrobaczenie, szczepienie ,przegląd i ....''stępelki''- ale będzie wrzask....

Narazie szykuję się do kolejnej sesji zdjęciowej.Niestety już będą trzymane ,bo chwili nie ustoją spokojnie w jednym miejscu

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

A tam Szantina nie wiesz czym psiaki dokarmiac? ;wink:

Odszukaj posty bea100 i zobaczysz co ona dawała swoim :lol: :wink:

Ostatecznie kaszka dobra dla każdej rasy jest :wink: a jak mają probelmy po krowim mleku to zakup takie zastępcze psie, albo sie z wetką zastanów nad końskim, albo kozim mlekiem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...