Jump to content
Dogomania

Pseudo pod Toruniem!! Potrzebne Domy Tymczasowe!


ilon_n

Recommended Posts

[quote name='sharon']Mam!! Jeśli są tam labki to mam wspaniałe DT dla jednego z labków. Na chwilę obecną mogę powiedzieć że szczeniaka, ale dopytam kolegi czy może być też starszy.
Kolega ma ok. 1 rocznego czekoladowego labka z rodowodem, ostatnio mówił mi że ma w planach zakup następnego, ale to na lato bo jak wiadomo z hodowli nie są tanie, a musi uzbierać kasę. Sama nawet namawiałam go na adopcje i coś tam mu szukałam...I oczywiście pieska.
Kolega z pracy tak że w sobotę będę wiedziała coś więcej,...[/QUOTE]
DT są dla labków, ale zapiszę na wypadek;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam!! Jeśli są tam labki to mam wspaniałe DT dla jednego z labków. Na chwilę obecną mogę powiedzieć że szczeniaka, ale dopytam kolegi czy może być też starszy.
Kolega ma ok. 1 rocznego czekoladowego labka z rodowodem, ostatnio mówił mi że ma w planach zakup następnego, ale to na lato bo jak wiadomo z hodowli nie są tanie, a musi uzbierać kasę. Sama nawet namawiałam go na adopcje i coś tam mu szukałam...I oczywiście pieska.
Kolega z pracy tak że w sobotę będę wiedziała coś więcej,...

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][COLOR=black]Aktualizacja:[/COLOR]
[COLOR=red][B]FUNDACJE ORAZ STOWARZYSZENIA (i SCHRONISKA)[/B][/COLOR]
* Fundacja Aurea od Golden Retrieverów - kilka psów
* Stowarzyszenie od Rottweilerów - kilka szczeniorów lub dorosłych psów
* Fundacja "Pomagamy Razem" - kilka Mastifów
* Kojce dla Labradorów
* Schronisko w szczecinie - 2 DONki
* Serwis adopcyjny Husky Adopcje - 3-4 sunie husky, 2 samce plus szczeniaki, badz jezeli nie bedzie hasiorów, to prawdopodobnie 2 sunie ONki
----------------------

[COLOR=red][B]DOMY TYMCZASOWE:[/B][/COLOR]
* [B]sharon[/B] - DT dla szczeniaka spaniela
* [B]furciaczek[/B] - DT dla yorków oraz jednego CC (jak będzie)
* [B]Rinuś[/B] - załatwi być może DT dla Spaniela
* [B]vena&vivi[/B] - DT u dziewczyny dla kauzaka, Dogi
* [B]beka [/B]- DT dla 2 szczeniaków DON (2-4 miesięcznych)
* [B]BBeta[/B] - DT dla szczeniaka spaniela [SIZE=1](być może, czekamy na odp.)[/SIZE]
[SIZE=2]* [B]Marycha35[/B] - DT u dziewczyny dla psiaka małej rasy[/SIZE]
* [B]jaanna019[/B] - DT dla 2-3 szczeniaków spanieli bądź yorków

W pseudo mogą być takie rasy jak:
- Siberian Husky
- Alaskan Malamute
- Golden Retriever
- Labrador Retriever
- Yorkshire Terrier (bądź inne psiaki małych ras)
- Mastiffy
- Cocker Spaniele
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Co do poszukiwań to w poniedziałek posiedziałam na necie pół dnia i przeszperałam każdy portal ogłoszeniowy. Natrafiłam na wiele ogłoszeń z tym samym lub podobnym nr. telefonu, śmiem przypuszczać że to może być właśnie ten S....yn. Więc jeśli to on to są tak ratlerki, benki, nowofundlanty, cane corso, owczarki, chow chow,...

Więc śmiało mówię że jeśli spanielów będzie mniej niż myślimy to mogę wziąć chow chow, cane corso, mastifa, ale tylko szczeniaka. Szczeniaka ze względu na mojego yorka w domu!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dakotka']skąd masz tego typu informację?[/QUOTE]

Oczywiście nie odpowiadam za Faith35, bo nie mam pojęcia,... Ale sama mogę powiedzieć że po małym dochodzeniu internetowym mogę stwierdzić że jest tam wiele innych rasy, które nie zostały tu wumienione, no chyba że mamy następną pseudo w Toruniu.
Ale powiem wam że to się głowie nie mieści jakiej rasy nie posiada ta pseudo którą ja znalazłam :( :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35'][INDENT][COLOR=black]Aktualizacja:[/COLOR]
[COLOR=red][B]FUNDACJE ORAZ STOWARZYSZENIA (i SCHRONISKA)[/B][/COLOR]
* Fundacja Aurea od Golden Retrieverów - kilka psów
* Stowarzyszenie od Rottweilerów - kilka szczeniorów lub dorosłych psów
* Fundacja "Pomagamy Razem" - kilka Mastifów
* Kojce dla Labradorów
* Schronisko w szczecinie - 2 DONki
* Serwis adopcyjny Husky Adopcje - 3-4 sunie husky, 2 samce plus szczeniaki, badz jezeli nie bedzie hasiorów, to prawdopodobnie 2 sunie ONki
----------------------

[COLOR=red][B]DOMY TYMCZASOWE:[/B][/COLOR]
* [B]sharon[/B] - DT dla szczeniaka spaniela
* [B]furciaczek[/B] - DT dla yorków oraz jednego CC (jak będzie)
* [B]Rinuś[/B] - załatwi być może DT dla Spaniela
* [B]vena&vivi[/B] - DT u dziewczyny dla kauzaka, Dogi
* [B]beka [/B]- DT dla 2 szczeniaków DON (2-4 miesięcznych)
* [B]BBeta[/B] - DT dla szczeniaka spaniela [SIZE=1](być może, czekamy na odp.)[/SIZE]
[SIZE=2]* [B]Marycha35[/B] - DT u dziewczyny dla psiaka małej rasy[/SIZE]
* [B]jaanna019[/B] - DT dla 2-3 szczeniaków spanieli bądź yorków

W pseudo mogą być takie rasy jak:
- Siberian Husky
- Alaskan Malamute
- Golden Retriever
- Labrador Retriever
- Yorkshire Terrier (bądź inne psiaki małych ras)
- Mastiffy
- Cocker Spaniele
[/INDENT][/QUOTE]



jeszcze ponoc fundacja bierze bernardyna a tu nei ma zadnych inf o tym :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilon_n']Zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt art.7 decyzję o odebraniu zwierząt podejmuje wójt, burmistrz bądź prezydent miasta na podstawie dostarczonych dowodów np przez IW .. to jest procedura administracyjna i [B]nie możemy w przypadku braku skrajnych sytuacji wtargnąć na posesję i zabrać zwierzęta [/B]bez takiego zarządzenia ..

A kontrola odbyła się w asyście policji i straży gminnej. każda kolejna wizyta też będzie w takiej asyście i pewnie też w asyście mediów[/QUOTE] Ilona, działacie bardzo asekuracyjnie. Przykro mi, że to mówię, ale macie w ręku dowód skrajnej sytuacji - i.e. 2 skatowane zwierzęta. To jest wystarczający powód by odebrać zwierzęta w trybie art. 7.3 !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Ilona, działacie bardzo asekuracyjnie. Przykro mi, że to mówię, ale macie w ręku dowód skrajnej sytuacji - i.e. 2 skatowane zwierzęta. To jest wystarczający powód by odebrać zwierzęta w trybie art. 7.3 !![/QUOTE]

Goniu, ja Cię rozumiem, ale weszłam w tę akcję nieco po czasie i teraz muszę wiele poprawiać ..
dzisiaj zbierałam wszelkie rozsypane po różnych urzędach i organizacjach dokumenty .. długo analizowałam sytuację przez tel z Grzesiem B., który dopatrzył się pewnych skuch i musimy je teraz reperować .. na szczęście jest pewna koncepcja i dziś w nocy będziemy ją przez tel krystalizować ..

powiatowy lek wet nie dopatrzył się wystarczających podstaw do natychmiastowego zabezpieczenia całego stada .. dziś opisywał mi przez tel warunki bytowe większości psów .. i jego opisu nie wygląda tak drastycznie .. ale to oczywiście pojęcie względne ..
moim celem jest odebrać ćwokowi wszystkie psy .. tych 21 w trybie 7.3 a pozostałe po orzeczeniu wyroku i przepadku na rzecz organizacji ..

wszystko jest na dobrej drodze, ale sam G.B. twierdzi, że nie możemy złamać pewnych przepisów kpa, które trzymają procedurę administracyjną w ryzach czasowych ..

przypomnę, że :
jutro lub w poniedziałek dostanę z IW szczegółową listę 21 psów, które będziemy zabierać w pierwszej kolejności ..

pozostałe postaram się również ustalić ..
Faith, skąd jest info, że są tam mastify??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...